0

Do baterii w sumie nie mam zastrzeżeń, trzyma tak jak się można spodziewać po tablecie w tej cenie. Jakość obrazu jest w porządku, znaczy jak na wyświetlacz 1280x800 wiadomo, FullHD nie bedzie.
Zawiesić się potrafi jak mu odpalisz kilka appek na raz, ma 1,5GB ramu co dzisiaj już jest dość słabym wynikiem, ale jak nie będziesz szaleć i go nie zapełnisz od razu danymi to nie powinien specjalnie się "zastanawiać".
Pamiętaj że ten model nie ma modemu 3G i internet tylko po wi-fi. Wersja z 3G jest bodaj 100zl droższa
Generalnie no ten tablet ma wszystko czego można się spodziewać w tej cenie, jak coś lepszego to już musisz dołożyć.

0

Mój tata z niego korzysta od ponad roku, może coś pomogę.

0

Zależy kto. Samsung jest znany z ciulowych baterii i raczej to sie za prędko nie zmieni. Wolą iść w inne, bardziej "łał" elementy. Przykładowo mój Huawei Mate 10 ma bardzo dobrą baterię i przy ekranie 5,9" trzyma mi cały dzień bez problemu, podłączam zawsze tylko na noc. Wiadomo, teraz jak na dworze jasność ekranu na max. nonstop żeby w tym słońcu było widać coś to umyka troche szybciej, ale w ciągu dnia chyba jeszcze nigdy nie ładowałem, chyba że na noc zapomniałem podłączyć i na drugi dzień dopiero ;)

0

99/00, 14/15 i 06/07

11

Uncharted, Mass Effect, The Last of Us, Wiedźmin 3 i BioShock

17

na derby Madrytu niech sobie do USA lecą

8

? xD

21

Co innego jak ci sarna wyskoczy nagle pod maske, a co innego jak z nudów podpalasz psa

1

busuu, aczkolwiek bez premium trochę stracisz (na tydzień bodajże jest za darmo to możesz wypróbować premium)

3

Szkoda że Tebas nie dodał, że tamtymi ligami zarządzają mądrzejsi ludzie niż ten parodysta

1

W sumie bym sie nie obraził jakby tak połączyli lige hiszpańską z Premier League, co kolejke jakiś szlagier z udziałem Barcelony :V

0

A nie Serie A? Przecież Ty od dziecka za Juve

5

Mam nadzieje że klubom zmuszonym do podróży za ocean na mecz ligowy w środku sezonu(!!) wypłacą chociaż solidne odszkodowanie. Już nie mówiąc o wpływie z biletów itd.
Znając życie Barcelona poleci do Miami na mecz ligowy na 3 dni przed meczem w Lidze Mistrzów.

5

Może poprawki są za tydzień xD

0

Z nieba do piekła co ;D

1

To co ty w terminarzu nie sprawdzałeś? xd

0

I tak ludzie zaraz będą marudzić czemu jeszcze nie ma nowego wyglądu na LR :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Może po to że i tak żaden z nich nie zagra xd

66

Casemiro. Ma magiczną ochronę przed kartkami, w przeciwieństwie do swojego kolegi.

5

Dacie mu zagrać chociaż jeden sezon czy lepiej pozbyć sie go już teraz?

1

No nie sądzę.

3

W tym przypadku to jest bardziej farciarskie zwycięstwo Atletico niż byłoby Realu

2

22 sie 2014

nice try xD

1

Tibo Kurła by obie obronił

1

Wiesz że on zszedł 15 minut temu? xd

3

Ramos chyba Lewego podglądał

12

Simeone sie nie patyczkuje i gwiazda Antoś do bazy

0

Zagrał może nie fenomenalne, ale bardzo dobre spotkanie. Ale skoro trzeba ci to tłumaczyć, to raczej nie ma sensu dalej tego ciągnąć.

0

No jest, przecież dałem ci bezpośredniego linka do spotkania :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?