3

Na otwartym polsacie to będzie Superpuchar, ale Europy w środę. Real-Atletico

4

Jak pytasz aktualnie to zawsze najnowsza jest najlepsza bo najwięcej ludzi. A tak ogólnie to mi sie najlepiej grało w BF3

7

Przecież o tym, że Superpuchar to nie są profesjonalne rozgrywki wydało komunikat RFEF

1

Koń trojański

21

Kolega poleca film, ale oczywiście nie obeszło się bez politycznego pieprzenia bo "ooo Tvpis zakodowałem! nie bede sie ogłupiał łoo!". Kogo to obchodzi?
Jak widzisz w telewizji reklame mięsnego to też do nich dzwonisz że jesteś weganem? I tak tylko ci podpowiem: nie musisz kodować kanałów, których nie chcesz oglądać. Wystarczy go nie włączać! Może nie wiedziałeś.
Nawet nie musisz odpowiadać :)

31

Chyba nie pomogło :V

1

Nietykalni to już klasyk :)

1

PS4 Slim bierz a jak masz telewizor z 4K to PS4 Pro

0

No niecały tydzień temu dostałem, ale szczerze to nie masz za bardzo czego żałować bo poprawy żadnej nie zauważyłem, właściwie to w wyglądzie i w działaniu jest identycznie (jedynie panel ustawień sie zmienił i powiadomienia trochę). Zakładam że ten zamulający Chrome to jednak wina aplikacji bo nigdzie indziej problemów żadnych nie mam, ale zbiegło sie to w czasie

2

Mam go od pół roku i nie narzekam w sumie na nic. Jedyne co bym zmienił to ten wystający aparat może, ale nie jest to znowu jakiś super problem. Zdecydowanie w tej cenie mogę polecić.
Tydzień temu dostałem aktualizacje do Androida 8 (późno bo to telefon z brandingiem Play i to oni muszą wypuścić aktualizacje, a nie Huawei) i musze powiedzieć że działa troche mniej stabilnie od tego czasu, ale jak mówie - może to być wina Play'a albo po prostu coś sie wychrzaniło z Chromem bo to z nim w sumie mam problem.
Także od siebie mogę polecić
Edit: Dodam że śmiga bez zarzutów nawet z kilkoma aplikacjami w tle, do tego stopnia, że czasem przez dobrych kilka dni nawet nie czyściłem ramu

1

Korzeniowski mnie nie interesuje :)

13

Pewnie ma astme :P

1

Flashscore po tej zmianie wyglądu mnie strasznie irytuje. Ogólnie na PC korzystam z flashscore a na telefonie z sofascore

0

34pkt i jeszcze 5 graczy przed meczem

0

Dałem go do składu bo mi się spodobało nazwisko, ma się nosa

0

Nie, grali w czarnych xD w sumie to z bani mu wjechał, dopiero na powtórkach widziałem

23

Gościu z Jastrzębia dostał czerwoną za popchniecie kolegi z drużyny #polskaliga

16

"Urlop Dembele" odcinek 3621

0

Niby tak, ale z drugiej strony wizja gry ze swoim ziomkiem Mbappe w swoim kraju może być trochę kusząca.

8

Czy ty masz...Ramosa w koszulce Barcelony? O fuuuuj

0

Nie, sama zniknęła

13

Chojniczanka z Legią w 1 rundzie Pucharu Polski, pewniaczek. Luksemburczycy dali rade to my nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Przecież De Vrij nawet w tamtym meczu zawalił im bramke z tego co pamiętam. Tylko i tak nie wiem co to ma do sytuacji Lengleta, który już jest w nowym klubie

4

Niebo i Jacek Balcerzak ♥

0

Tylko że Roberto u Lucho grał bardzo dużo już przed "eksplozją" a Denisa to nawet wpuścić nie chcą :)

60

Ashley Old

70

Na tym drugim zdjęciu to bardziej wygląda jakby ten ziomek pośrodku pozował z dwoma fanami xD

12

Spoko, nic nie mam do Bayernu

2

Szczerze to według mnie lepiej grał w Arsenalu niż w Barcelonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?