0

W Arsenalu też rozstrzygał mecze w pojedynkę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

Nikt go nie chce :V

8

Gorączke miał czy coś tam

2

Większość firm oferujących usługi w regionie podłącza światłowód, jeżeli z góry zadeklaruje im się pewna ilość klientów. W rodzinnej 40-tys. miejscowości na samym skraju miasta mam światłowód od 6 lat, a w mieszkaniu 3km od samego centrum Szczecina tego światłowodu nie mam. Tak to już tu jest :P

8

No dużo to ma wspólnego xD

0

Spora część polskich miast nie ma światłowodu wiec nie sądze że na wsi u niego jest dociągnięty.

6

Niby Thiago w Realu to nierealny (hehe) scenariusz, ale z drugiej strony... nie takie rzeczy już w futbolu były, a sam zainteresowany oferował sie Barcelonie więc ma "czyste sumienie". Skoro go nie chcieli to przecież nie będą mieli nic przeciwko że pójdzie do Madrytu :)

1

No ale on jej nie wyśmiewa xD pisze że 190 by jakoś wyglądało ale 90+10 była niegrzeczna

0

190 to on by chciał, oferta podobno była 90+10

1

Żebyś sie nie zdziwił. Strzeli pare goli z bani i nieważne będzie jak gra z tyłu. Taka liga

15

Jest stworzony do angielskiej piłki a jak będzie się dobrze prezentować to Barcelona go odkupi. Z tego co podawało Mundo to kwota odkupu to 60 mln. Jak faktycznie coś z niego będzie to zapłacą.

0

Otóż wybaczam

4

Nie przez to :/

14

Nie plusujcie mu, niech cierpi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Na start ligi ma być gotowe, a wersji na telefony nie będzie tylko strona będzie sama się "dopasowywać" do urządzenia.
Jak sie coś zmieniło to kierownik pewnie sprostuje :)

1

Może tak nie jest, ja tak zrozumiałem i ja bym chciał żeby tak było w każdym razie :D

1

Z tego co zrozumiałem to wszyscy uczestnicy danej dyskusji dostaną powiadomienie o nowej odpowiedzi, niezależnie do kogo była skierowana. Ale mogę "nadinterpretować" :P

3

Po co aż tak kombinować? Zainteresuje cie post macierzysty to klikniesz i rozwiniesz, imo

3

Luis Figo xD

11

Czas żeby im ktoś powiedział, że nie mogą też wszystkiego przegrywać xD a nie, czekaj...oni mogą

6

Ja tam bym wszystkim ekstraklasowiczom nakazał zatrudnianie tylko Polaków, gorzej już grać nie będą, a nuż kogoś do kadry nam wypromują :V

15

Infrastruktura może i jest, ale szkolenia to dalej nie ma :P

2

Nie wiesz kto tam co zrobił. Co jak to znienawidzony przez wszystkich Segura był główną postacią w tegorocznych transakcjach? :)

0

Mogą sprzedać

6

Zaczynam się martwić o zarząd Barcelony. Ktoś ich porwał i podmienił?

4

Dla przypomnienia: oficjalne ogłoszenie może nawet nastąpić po 18, warunek jest tylko taki że wszystkie papierki muszą być załatwione, ogłoszenie to nie jest priorytet :P

27

Mrugnął w złym momencie

0

To czemu Sky Sports o 17 dało Tweeta "A solid start to the final hour of #DeadlineDay"?

7

Lewandowski w Bayernie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?