Większość firm oferujących usługi w regionie podłącza światłowód, jeżeli z góry zadeklaruje im się pewna ilość klientów. W rodzinnej 40-tys. miejscowości na samym skraju miasta mam światłowód od 6 lat, a w mieszkaniu 3km od samego centrum Szczecina tego światłowodu nie mam. Tak to już tu jest :P
Niby Thiago w Realu to nierealny (hehe) scenariusz, ale z drugiej strony... nie takie rzeczy już w futbolu były, a sam zainteresowany oferował sie Barcelonie więc ma "czyste sumienie". Skoro go nie chcieli to przecież nie będą mieli nic przeciwko że pójdzie do Madrytu :)
Jest stworzony do angielskiej piłki a jak będzie się dobrze prezentować to Barcelona go odkupi. Z tego co podawało Mundo to kwota odkupu to 60 mln. Jak faktycznie coś z niego będzie to zapłacą.
Na start ligi ma być gotowe, a wersji na telefony nie będzie tylko strona będzie sama się "dopasowywać" do urządzenia.
Jak sie coś zmieniło to kierownik pewnie sprostuje :)
Z tego co zrozumiałem to wszyscy uczestnicy danej dyskusji dostaną powiadomienie o nowej odpowiedzi, niezależnie do kogo była skierowana. Ale mogę "nadinterpretować" :P
Dla przypomnienia: oficjalne ogłoszenie może nawet nastąpić po 18, warunek jest tylko taki że wszystkie papierki muszą być załatwione, ogłoszenie to nie jest priorytet :P
0
W Arsenalu też rozstrzygał mecze w pojedynkę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
Nikt go nie chce :V
8
Gorączke miał czy coś tam
2
Większość firm oferujących usługi w regionie podłącza światłowód, jeżeli z góry zadeklaruje im się pewna ilość klientów. W rodzinnej 40-tys. miejscowości na samym skraju miasta mam światłowód od 6 lat, a w mieszkaniu 3km od samego centrum Szczecina tego światłowodu nie mam. Tak to już tu jest :P
8
No dużo to ma wspólnego xD
0
Spora część polskich miast nie ma światłowodu wiec nie sądze że na wsi u niego jest dociągnięty.
6
Niby Thiago w Realu to nierealny (hehe) scenariusz, ale z drugiej strony... nie takie rzeczy już w futbolu były, a sam zainteresowany oferował sie Barcelonie więc ma "czyste sumienie". Skoro go nie chcieli to przecież nie będą mieli nic przeciwko że pójdzie do Madrytu :)
1
No ale on jej nie wyśmiewa xD pisze że 190 by jakoś wyglądało ale 90+10 była niegrzeczna
0
190 to on by chciał, oferta podobno była 90+10
1
Żebyś sie nie zdziwił. Strzeli pare goli z bani i nieważne będzie jak gra z tyłu. Taka liga
15
Jest stworzony do angielskiej piłki a jak będzie się dobrze prezentować to Barcelona go odkupi. Z tego co podawało Mundo to kwota odkupu to 60 mln. Jak faktycznie coś z niego będzie to zapłacą.
0
Otóż wybaczam
4
Nie przez to :/
14
Nie plusujcie mu, niech cierpi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Na start ligi ma być gotowe, a wersji na telefony nie będzie tylko strona będzie sama się "dopasowywać" do urządzenia.
Jak sie coś zmieniło to kierownik pewnie sprostuje :)
1
Może tak nie jest, ja tak zrozumiałem i ja bym chciał żeby tak było w każdym razie :D
1
Z tego co zrozumiałem to wszyscy uczestnicy danej dyskusji dostaną powiadomienie o nowej odpowiedzi, niezależnie do kogo była skierowana. Ale mogę "nadinterpretować" :P
3
Po co aż tak kombinować? Zainteresuje cie post macierzysty to klikniesz i rozwiniesz, imo
3
Luis Figo xD
11
Czas żeby im ktoś powiedział, że nie mogą też wszystkiego przegrywać xD a nie, czekaj...oni mogą
6
Ja tam bym wszystkim ekstraklasowiczom nakazał zatrudnianie tylko Polaków, gorzej już grać nie będą, a nuż kogoś do kadry nam wypromują :V
15
Infrastruktura może i jest, ale szkolenia to dalej nie ma :P
2
Nie wiesz kto tam co zrobił. Co jak to znienawidzony przez wszystkich Segura był główną postacią w tegorocznych transakcjach? :)
0
Mogą sprzedać
6
Zaczynam się martwić o zarząd Barcelony. Ktoś ich porwał i podmienił?
4
Dla przypomnienia: oficjalne ogłoszenie może nawet nastąpić po 18, warunek jest tylko taki że wszystkie papierki muszą być załatwione, ogłoszenie to nie jest priorytet :P
27
Mrugnął w złym momencie
0
To czemu Sky Sports o 17 dało Tweeta "A solid start to the final hour of #DeadlineDay"?
7
Lewandowski w Bayernie