No i ten motyw jaki się im teraz wytworzył: Alex Hunter sprowadzony aby zastąpić Ronaldo. O wiele lepsza perspektywa, niż taka że Hunter miałby grać na pięknego. EA załatwia Realowi lepszych zastępców niż Perez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Arsenal uzupełnia skład, ale to nie są transfery które "przeniosą ich" poziom wyżej. Ich jeden jedyny cel to jest wywalczenie awansu do LM i tylko tego właściciel od nich wymaga. Szanse mają, ale czy tak sie stanie... konkurencja mocna.
Ale transfer Pogby jest realny z ekonomicznego punktu widzenia. Barcelonę na niego stac jak najbardziej, wiec to w żadnym wypadku nie jest transfer z Fify. Pod względem czysto sportowym również nie, bo Pogba mógłby wskoczyć w miejsce Ivana i wcale równowaga formacji nie zostałaby zachwiana. Pomijam temat czy on powinien być sprowadzony czy nie, odnoszę się tylko do kwestii, że ten transfer należy do tych realnych, nie "fifowych".
City ma taki skład, że wzmocnień mogliby już szukać tylko w Realu i Barcelonie, a jak wiadomo stamtąd raczej nikogo nie wyciągną (przynajmniej nie powinni). Tottenham, jak słusznie ktoś mi wczoraj wytknął, klepie biede po budowie stadionu. Chelsea to generalnie dupa blada, bo Romek ostatnio coś nie w sosie, a United... nie wiem czy czegokolwiek powinniśmy sie spodziewać gdy ten zespół jest prowadzony przez siwego. Temat Arsenalu to myślę, że można pominąć. Ten klub od dawna jest parodią na rynku transferowym, a właściciel tylko zbija banknoty
Twoje wszystkie opinie są tak bardzo skrajne, że nie da się uwierzyć że to wszystko jest pisane na poważnie. U Ciebie nigdy nie ma nic pomiędzy, jest tylko A albo B i nic do ciebie nie trafi. I nie piszę tego żeby cie obrazić, broń boże, ale takie mam odczucie od bardzo dawna już :)
Tak jak mówisz, też uważam takie gry za coś, w co można pograć od czasu do czasu na kanapie ze znajomym, niż coś w co zagrywałbym się codziennie. Ale wiem, że granie w to na najwyższym poziomie wymaga bardzo dużo treningu i "zwinnych paluszków"
Wciskać przyciski na szczęście to mogą amatorzy, to tak jakbyś w PESie biegał tylko skrzydłem i wrzucał piłkę. Na kogoś o podobnym poziomie do twojego może zadziała, na lepszych jednak trzeba czegoś więcej :P (celowo podałem pesa zamiast fify, bo w fifie taka taktyka właściwie działa XD)
On nie wyszedł z migreną, tylko miał "powikłania" po ataku na głowę w meczu kadry. Sam uważam go za mega talent, ale to nie jest zawodnik (według mnie rzecz jasna), który będzie w stanie posadzić Suareza. A jeżeli ma grać tyle co Paco to niech sobie nie marnuje kariery.
1
No i ten motyw jaki się im teraz wytworzył: Alex Hunter sprowadzony aby zastąpić Ronaldo. O wiele lepsza perspektywa, niż taka że Hunter miałby grać na pięknego. EA załatwia Realowi lepszych zastępców niż Perez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
No nie wiem, zobacz sobie na "trailer" od EA sprzed 10 minut. Daje jasno do zrozumienia że Alex będzie biegał na biało :)
0
Arsenal uzupełnia skład, ale to nie są transfery które "przeniosą ich" poziom wyżej. Ich jeden jedyny cel to jest wywalczenie awansu do LM i tylko tego właściciel od nich wymaga. Szanse mają, ale czy tak sie stanie... konkurencja mocna.
0
Ale transfer Pogby jest realny z ekonomicznego punktu widzenia. Barcelonę na niego stac jak najbardziej, wiec to w żadnym wypadku nie jest transfer z Fify. Pod względem czysto sportowym również nie, bo Pogba mógłby wskoczyć w miejsce Ivana i wcale równowaga formacji nie zostałaby zachwiana. Pomijam temat czy on powinien być sprowadzony czy nie, odnoszę się tylko do kwestii, że ten transfer należy do tych realnych, nie "fifowych".
16
Dobrze że jest tutaj ktoś bardziej kompetentny niż Abidal, który temat kompletnie wyminął, zamiast zdementować. Dzięki Norkusik
2
City ma taki skład, że wzmocnień mogliby już szukać tylko w Realu i Barcelonie, a jak wiadomo stamtąd raczej nikogo nie wyciągną (przynajmniej nie powinni). Tottenham, jak słusznie ktoś mi wczoraj wytknął, klepie biede po budowie stadionu. Chelsea to generalnie dupa blada, bo Romek ostatnio coś nie w sosie, a United... nie wiem czy czegokolwiek powinniśmy sie spodziewać gdy ten zespół jest prowadzony przez siwego.
Temat Arsenalu to myślę, że można pominąć. Ten klub od dawna jest parodią na rynku transferowym, a właściciel tylko zbija banknoty
1
https://steamcommunity.com/profiles/76561198010499160/
2
Twoje wszystkie opinie są tak bardzo skrajne, że nie da się uwierzyć że to wszystko jest pisane na poważnie. U Ciebie nigdy nie ma nic pomiędzy, jest tylko A albo B i nic do ciebie nie trafi. I nie piszę tego żeby cie obrazić, broń boże, ale takie mam odczucie od bardzo dawna już :)
5
To że jesteś trollem to nie jest obraza, tylko stwierdzenie faktów, sory xD
1
Gruby to tam farmazony pieprzy, w dzień jak ogłoszono Snatchiego w VP to też wyśmiał ludzi co o tym pisali
7
Nic takiego nie podawałem, nie oszukuj
0
Potwierdzam, nic lepszego do gry od HyperX Cloud w stosunku jakość/cena nie dostaniesz
0
Co jego propozycja ma wspólnego z fifą? Jak nie masz nic konkretnego do napisania w dyskusji to jej nie zaczynaj
0
PW
0
Vidal ma jakieś bliższe relacje z którymkolwiek z naszych piłkarzy, czy wchodzi do szatni jako "obcy"?
51
No... w Chile hiszpański jest językiem urzędowym
0
Ferrari prosto z garażu na lawete - Sadiku zerwał więzadła
1
Życzę powodzenia Ernesto w rozdzieleniu im minut tak, żeby nikt sie po 2 miesiącach nie obraził
0
Alaba? coś mnie ominęło? ;D
6
Bardziej to sie trzeba zastanowić czy my potrzebujemy Pogbe w tym okienku
0
Mourinho już nie raz udowodnił, że ma nierówno pod sufitem. Poza tym wszyscy wiedzą że on z Pogbą ma, powiedzmy, średnie stosunki.
0
Jak chcesz mi powiedzieć, że FIFA jest bardziej taktyczną grą od PESa, to jedyną okazję będziesz mieć 1 kwietnia.
0
Tak jak mówisz, też uważam takie gry za coś, w co można pograć od czasu do czasu na kanapie ze znajomym, niż coś w co zagrywałbym się codziennie. Ale wiem, że granie w to na najwyższym poziomie wymaga bardzo dużo treningu i "zwinnych paluszków"
13
Jest kawałek niżej
10
Wciskać przyciski na szczęście to mogą amatorzy, to tak jakbyś w PESie biegał tylko skrzydłem i wrzucał piłkę. Na kogoś o podobnym poziomie do twojego może zadziała, na lepszych jednak trzeba czegoś więcej :P (celowo podałem pesa zamiast fify, bo w fifie taka taktyka właściwie działa XD)
2
Na tego to szkoda słów nawet, ktoś wie kiedy mu sie kadencja kończy?
0
Loga to w sumie nawet mod nie jest, wgrywasz je do folderu i potem w ustawieniach tylko odświeżasz "skórkę".
14
Skrócili okno, żeby kończyło się wraz ze startem rozgrywek. Według mnie dobra decyzja i wszystkie ligi powinny iść w ich ślady.
2
Jeszcze 3 dni, a Anglia ma to do siebie, że ostatniego dnia dzieje się więcej niż przez wszystkie pozostałe razem wzięte.
0
On nie wyszedł z migreną, tylko miał "powikłania" po ataku na głowę w meczu kadry. Sam uważam go za mega talent, ale to nie jest zawodnik (według mnie rzecz jasna), który będzie w stanie posadzić Suareza. A jeżeli ma grać tyle co Paco to niech sobie nie marnuje kariery.