0

Tak samo
@Edit: jednak działa xd

18

Słabo musiałeś sie modlić

3

Potwierdzam, w soboty też dostarczają

0

Renault potwierdza, że Daniel Ricciardo będzie ich kierowcą od przyszłego roku. No ciekawie, nie powiem

1

Codziennie wrzucają z rana na TT brameczkę jakiegoś zawodnika (przeważnie byłego), nie doszukiwałbym się głębszego sensu :P

1

Lepiej żeby trzymał poziom wierszyka o Bartomeu, wiesz jak to jest z sequelami

0

W sumie nie głupie, jak będzie grał poboczną rolę w zespole to dostanie pewnie 6-7 mln, a jeżeli wbije się dobrą grą do jedenastki to czemu miałby nie dostać tych 9. Mam nadzieję, że chociaż to jakoś sensownie rozłożyli

1

Poziom komentarzy tutaj jest taki sam, o ile nie gorszy. Różnica jest taka, że tutaj moderacja pracuje i te najbardziej skrajne przypadki są eliminowane całkiem skutecznie :)

1

Ty nie, ale zapewniam cie że znalazłaby się SPORA grupa ludzi, którzy prezentowaliby poziom gorszy od dna

15

Przed przyjściem Paulinho nie było nawet 10% pozytywnych komentarzy, które są teraz. Nastroje są zupełnie inne, z jednej strony przez przykład Paulinho, a z drugiej przez świetną cenę ;)

1

Nie chcesz wiedzieć co by sie tu działo, gdyby Barcelonie przyszło grać w Lidze Europy

15

Ale wiesz, że to niekoniecznie te same osoby muszą pisać w obu przypadkach? Tutaj jest tyle osób, że zawsze ktoś będzie niezadowolony z decyzji, obojętnie jaka by ona nie była.

2

No jak to, przecież Piotrek Zieliński to młody talent :) (no i pewnie ktoś zaraz wyleci z Brożkiem)

7

Thiago przez ostatnie 2 lata zagrał w 73 spotkaniach, Vidal w 76
Thiago rozegrał 5500 minut, a Vidal 5200
Thiago jest chwalony że przez ostatnie 3 sezony gra dużo, a Vidal gra mało, chociaż tyle samo?

0

Jeżeli faktycznie zgodzi sie na niższą pensje niż ma w Bayernie to zaplusuje sobie chłop.

0

Oj tu na górze powinno być przypięte zdecydowanie więcej rzeczy :D

0

Sam przyznam, że rano jak przeczytałem że Vidal blisko Barcelony to się zagotowałem troche (co prawda akurat nic tu nie pisałem przez cały dzień xD), ale tak po przemyśleniach i jeżeli ta kwota transferu się sprawdzi, zmieniłem zdanie właściwie o 180 stopni (no dobra... może 150 jednak)

1

Ja myślę, że komuś jednak odbija :D

1

Gdzie tak dużo osób mówi? Bo ja widzę właśnie odwrotnie, że ludzie studzą zachwyty nad Mbappe pisząc że Ronaldo i Messi w jego wieku byli lepsi

6

I tym zagraniem zapewnił sobie nowy kontrakt

1

Ej no :(

1

Ja mam 21 i nie oglądałem nigdy Ojca Chrzestnego, znaczy raz próbowałem ale zasnąłem xD

0

I jak to ma kogoś załamać bo nie rozumiem ;D

12

Korzystam z rady Socjopaty i chodze po mieście z ręcznikiem na ramieniu
PS. Poważnie

0

Na tym filmie z psem nie wygląda jakby miał jakieś zbędne kilogramy

3

Ty to chyba jesteś nowym wcieleniem MikiMessiego

0

Ta, a widzisz jakieś źródło tej informacji? Bo ja widze tylko pisanie o konferencji bez jakiegokolwiek podanego źródła skąd to wypłynęło

0

Sam Verratti by sie takiej ploty nie powstydził

16

Przerobisz mu na benzynę i opchniesz za 2 tysiące rozumiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?