W sumie nie głupie, jak będzie grał poboczną rolę w zespole to dostanie pewnie 6-7 mln, a jeżeli wbije się dobrą grą do jedenastki to czemu miałby nie dostać tych 9. Mam nadzieję, że chociaż to jakoś sensownie rozłożyli
Poziom komentarzy tutaj jest taki sam, o ile nie gorszy. Różnica jest taka, że tutaj moderacja pracuje i te najbardziej skrajne przypadki są eliminowane całkiem skutecznie :)
Przed przyjściem Paulinho nie było nawet 10% pozytywnych komentarzy, które są teraz. Nastroje są zupełnie inne, z jednej strony przez przykład Paulinho, a z drugiej przez świetną cenę ;)
Ale wiesz, że to niekoniecznie te same osoby muszą pisać w obu przypadkach? Tutaj jest tyle osób, że zawsze ktoś będzie niezadowolony z decyzji, obojętnie jaka by ona nie była.
Thiago przez ostatnie 2 lata zagrał w 73 spotkaniach, Vidal w 76
Thiago rozegrał 5500 minut, a Vidal 5200
Thiago jest chwalony że przez ostatnie 3 sezony gra dużo, a Vidal gra mało, chociaż tyle samo?
Sam przyznam, że rano jak przeczytałem że Vidal blisko Barcelony to się zagotowałem troche (co prawda akurat nic tu nie pisałem przez cały dzień xD), ale tak po przemyśleniach i jeżeli ta kwota transferu się sprawdzi, zmieniłem zdanie właściwie o 180 stopni (no dobra... może 150 jednak)
0
Tak samo
@Edit: jednak działa xd
18
Słabo musiałeś sie modlić
19
Tak ^^
http://www.sportspromedia.com/images/sized/images/uploads/news/everton_angry_birds-630x354.jpg
3
Potwierdzam, w soboty też dostarczają
0
Renault potwierdza, że Daniel Ricciardo będzie ich kierowcą od przyszłego roku. No ciekawie, nie powiem
1
Codziennie wrzucają z rana na TT brameczkę jakiegoś zawodnika (przeważnie byłego), nie doszukiwałbym się głębszego sensu :P
1
Lepiej żeby trzymał poziom wierszyka o Bartomeu, wiesz jak to jest z sequelami
0
W sumie nie głupie, jak będzie grał poboczną rolę w zespole to dostanie pewnie 6-7 mln, a jeżeli wbije się dobrą grą do jedenastki to czemu miałby nie dostać tych 9. Mam nadzieję, że chociaż to jakoś sensownie rozłożyli
1
Poziom komentarzy tutaj jest taki sam, o ile nie gorszy. Różnica jest taka, że tutaj moderacja pracuje i te najbardziej skrajne przypadki są eliminowane całkiem skutecznie :)
1
Ty nie, ale zapewniam cie że znalazłaby się SPORA grupa ludzi, którzy prezentowaliby poziom gorszy od dna
15
Przed przyjściem Paulinho nie było nawet 10% pozytywnych komentarzy, które są teraz. Nastroje są zupełnie inne, z jednej strony przez przykład Paulinho, a z drugiej przez świetną cenę ;)
1
Nie chcesz wiedzieć co by sie tu działo, gdyby Barcelonie przyszło grać w Lidze Europy
15
Ale wiesz, że to niekoniecznie te same osoby muszą pisać w obu przypadkach? Tutaj jest tyle osób, że zawsze ktoś będzie niezadowolony z decyzji, obojętnie jaka by ona nie była.
2
No jak to, przecież Piotrek Zieliński to młody talent :) (no i pewnie ktoś zaraz wyleci z Brożkiem)
7
Thiago przez ostatnie 2 lata zagrał w 73 spotkaniach, Vidal w 76
Thiago rozegrał 5500 minut, a Vidal 5200
Thiago jest chwalony że przez ostatnie 3 sezony gra dużo, a Vidal gra mało, chociaż tyle samo?
0
Jeżeli faktycznie zgodzi sie na niższą pensje niż ma w Bayernie to zaplusuje sobie chłop.
0
Oj tu na górze powinno być przypięte zdecydowanie więcej rzeczy :D
0
Sam przyznam, że rano jak przeczytałem że Vidal blisko Barcelony to się zagotowałem troche (co prawda akurat nic tu nie pisałem przez cały dzień xD), ale tak po przemyśleniach i jeżeli ta kwota transferu się sprawdzi, zmieniłem zdanie właściwie o 180 stopni (no dobra... może 150 jednak)
1
Ja myślę, że komuś jednak odbija :D
1
Gdzie tak dużo osób mówi? Bo ja widzę właśnie odwrotnie, że ludzie studzą zachwyty nad Mbappe pisząc że Ronaldo i Messi w jego wieku byli lepsi
6
I tym zagraniem zapewnił sobie nowy kontrakt
1
Ej no :(
1
Ja mam 21 i nie oglądałem nigdy Ojca Chrzestnego, znaczy raz próbowałem ale zasnąłem xD
0
I jak to ma kogoś załamać bo nie rozumiem ;D
12
Korzystam z rady Socjopaty i chodze po mieście z ręcznikiem na ramieniu
PS. Poważnie
0
Na tym filmie z psem nie wygląda jakby miał jakieś zbędne kilogramy
3
Ty to chyba jesteś nowym wcieleniem MikiMessiego
0
Ta, a widzisz jakieś źródło tej informacji? Bo ja widze tylko pisanie o konferencji bez jakiegokolwiek podanego źródła skąd to wypłynęło
0
Sam Verratti by sie takiej ploty nie powstydził
16
Przerobisz mu na benzynę i opchniesz za 2 tysiące rozumiem?