4

Virtus.pro od 1,5 roku jest na równi pochyłej i szczerze nie ma żadnych argumentów żeby miało się coś zmienić w tej kwestii.

14

Czyli chcesz żeby cie Radek Majdan...?

7

Będziesz świecił tyłkiem czy coś ambitniejszego? ;D

0

Mam tak zdecydowanie zbyt często :P

1

Według tego samego źródła Julian Weigl jest chętny na przenosiny do PSG

4

Nie wiedziałem że Vidal sie jąka, no prosze ;D

4

L'OREAL Paris Saint Germain

17

Smuda to bardziej polski Mourinho xD

0

Michaś Probierz

1

To jest dokładnie taki utwór jakiego bym sie po Tobie spodziewał

1

Też uważam, że mogą zyskać. Pod warunkiem że będą w stanie chociaż całą formacją atakującą zbliżyć się do dorobku strzeleckiego Ronaldo. Jeżeli teraz nie będzie komu strzelać to może być krucho. Bale od biedy może robić za killera, tylko jak długo jego mięśnie wytrzymają

0

Mam nadzieje, że niedługo Everton podskoczy w tej klasyfikacji swoimi zakupami Miny i Digne

1

Jak pory roku Vivaldiego....

0

To może... jakiej piosenki słuchacie w danym momencie? :)

2

W pinballu takich combosów nie kręciłem jak Lech

1

Kevin Stott, sędzia MLS

4

Miło że sam siebie wpisałeś w tę definicję :)

1

Komentarz usunięty

12

Może zróbmy jakąś oddzielną zakładkę na stronie La Dembele i tam se róbcie burdel xD

3

Mam wrażenie, że jakby Valverde przeczytał co niektórzy tu na temat Dembele wypisują, to by chyba ze śmiechu sie trzy dni kulał między pachołkami na treningu

3


Link jakby sie komuś szukać nie chciało

21

No i cyk Segura prezydentem

16

28 listopada 2035 roku. Otwierasz La Ramblę a tam: "Dembele to mógłby skrócić ten urlop przed sezonem 18/19, historia byłaby zupełnie inna."
#takbedzie

1

Nie patrz na rozmiary podawane przez producentów, tylko zmierz sobie długość wkładki w butach, które dobrze ci leżą. No i pamiętaj że szerokość buta też ma znaczenie, może być tak że długość jest ta sama, ale są troche szersze i przez to wydają sie "luźne".

0

No spawacz na pewno daje większe "perspektywy", ale "wygoda" pracy też trochę inna.

0

Może operator widlaka

0

Co jest? Bo nie oglądam :/

7

Wchodzisz na swój profil i z menu po prawej wybierasz "Aktywność obserwowanych". Generalnie to ani troche przydatne bo raz, że w mało dostępnym miejscu, a dwa - widzisz komentarze obserwowanych osób, ale bez żadnego kontekstu. Ogólnie szkoda zachodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?