3

Zapominasz że Iniesta od kilku sezonów już nie był tym fantastycznym Iniestą z czasów świetności. Na ten moment, biorąc pod uwagę tylko porzedni sezon albo i dwa to Coutinho jest od Iniesty po prostu na boisku lepszy. I nazywaj mnie szaleńcem, ale tak uważam.

7

Tyle że opcji do wzmocnienia typowo pierwszej jedenastki było bardzo mało. Nie kupisz lepszego od Matsa, nie wymienisz Umtitiego, Alby i Pique, Busquetsa, Coutinho, Messiego i Suareza. Dembele nie po to był kupiony, żeby po pół roku ściągać kolejną mega gwiazde w jego miejsce. Stąd pozostają dwa miejsca do wzmocnienia "gwiazdami": prawa obrona (a nie ma na rynku super prawych obrońców, jedynie był Odriozola który dalej jest tylko "dobrze sie zapowiadający").
Także jedyna pozycja, którą realnie możnaby wzmocnić jedenastkę to ktoś za Rakiticia. Ale jak dobrze wiemy Valverde ceni go sobie chyba najbardziej z całej drugiej linii więc... Nie widzę możliwości kupienia kogoś kto od razu wszedłby do podstawowej jedenastki z miejsca.

34

Zastępstwo za Iniestę w klubie już było zanim odszedł, więc nie wiem czemu go tu liczyć

96

"Arka miała dziś o 14 lecieć do Krakowa. Na lotnisku okazało się, że bilety są na... pojutrze. Na szybko ogarnięto autokar i drużyna stoi właśnie w korku pod Grudziądzem"
xDD

12

No z tym sprowadzaniem to właściwie słabiutko ostatnio

1

poszło

1

No tak w miarę myślę

0

Może tak coś więcej byś napisał ;D

0

Morata
@edit, ok jednak nie

3

Jak zostanie Denis to mnie krew zaleje, najlepiej pozbyłbym sie obu, ale nawet o tym nie marzę.

7

z Wolfsburga chyba :P

0

A co tu dyskutować o Coutinho? Każdy wie do czego jest zdolny i nie trzeba nikomu nic udowadniać.

0

Jakby ktoś jednak chciał to pisać PW

28

Intra z Narcosa nie przewinąłem ani razu przez 3 sezony, wchodzi mi w łeb ta melodia ;D

2

Thiago to wygląda jak ojciec po kontakcie z Ibiszem

2

Dobrze że Perez się go pozbył ;D

1

Udział przy bramce co 93 minuty gry po 6-miesiecznej przerwie to mało? Nie ośmieszaj się

6

Lewy z Jamesem sie bawią
https://x.com/RioT_PL/status/1025836112416268289
Swish swish swish

0

No to przecież o tym mówie, wyglądał tak jak chciał. Zapomniałem że teraz wszędobylska poprawność wyprała ludziom mózgi i nawet nie można nic napisać dla żartu. Tylko nie wyskakuj z jakąś "znieczulicą" przypadkiem w odwecie.

8

Poczekaj do poniedziałku, będziesz miał dość materiału

1

Nie dziwie sie, komu sie chce trenować w takiej temperaturze zaraz po wakacjach :P

4

Mógłbyś robić z fotek album i wrzucać np. na imgur żeby się wyświetlało pod jednym linkiem jedno pod drugim, uciążliwe takie klikanie jak jest więcej tych zdjęć. Tak tylko mówię, jak Ci sie chce ;)

9

TVP Sport, tam gdzie oba poprzednie

0

Czyli jakby żył to mógłbym o nim pisać co chce? Nie sądzisz, że teraz to już mu wszystko jedno?
Poza tym nie uważam, żeby to co napisałem znieważało go w jakiś sposób. Dobrze wiedział jak wyglądał i chciał tak wyglądać, nie był... nie wiem... strasznie gruby przez chorobę, łysy przez raka, tylko cały oblany atramentem bo sam tak chciał.

2

W perspektywie pracy w firmach z naszej okolicy to na pewno niemiecki.

4

Troll, nie zawracaj sobie nim głowy nawet

24

Ciebie nie musi, skoro on o niego pyta to znaczy że jego obchodzi.

0

Nie powinno być jakiejś większej różnicy w działaniu, właściwie za dużo tam się nie zmieniło pod względem czysto sprzętowym. Fajnie że można w demie grać mecze online, tego mi w demach Fify zawsze brakowało

0

8 sierpnia na wszystkie platformy, włącznie z PC. Dobra wiadomość bo rok temu na PC było dużo później.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?