2

No chyba nie dostał paraliżu twarzy i nie chodzi z bananem na twarzy nonstop

0

Poważnie pytasz? XD

0

Dalej chciałbym link :P nie mówię że to fejk po prostu chce przeczytać całość a jestem na telefonie i ciężko mi szukać, to co znalazłem to jedynie jakieś urywki

0

Link?

6

Coś mi mówi że kolega nie wie, że pod zawodnikiem wyświetla się jego przeciwnik w najbliższej kolejce, a nie klub w którym gra :p

2

Jak nie masz tv 4k to bierz slim. Bierze mniej prądu od zwykłej, jest mniejsza a wydajność ta sama

0

Próbowałem to znaleźć ale bez powodzenia :p

2

Z tego co słyszałem to studia dziennikarskie mają bardzo słabą opinie ogólnie, a dziennikarzem możesz być z powodzeniem bez nich. Zabezpieczyłbym się jakimś konkretniejszym zawodem i dopiero potem próbował się gdzieś zahaczyć

0

Według Sky United kontaktuje się z Atletico w sprawie Diego Godina. Szybko się obudzili

5

Romero bodajże dziś pisał że Paco z nikim nie negocjuje

0

Chcesz powiedzieć że zamierzasz w ogóle kupować Fife? Przecież Ronaldo jest na okładce

1

Dembele w Barcelonie!

0

Na ten moment chyba najbardziej prawdopodobne, że zostanie na rok a w czerwcu w jego miejsce wróci Kovacic

0

No, wiesz co miałem na myśli :)

11

Ale on pisał o przejściu Isco do ataku xD

12

Weź ty sie ogarnij z tymi kartami, wrzuć je chociaż w jednym komentarzu zamiast co 2 minuty

13

0

Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile rocznie piłkarzy przewija się przez Chelsea. Oni co okienko kupują ich kilkunastu i od razu wypożyczają bez żadnego występu w drużynie.

15

https://i.gyazo.com/f88c3ce55da42539e0a1d4f371920dba.png
Wszyscy patrzą na transfermarkt "kto to k***a jest??" xD

1

Wpłacili klauzule, sami sobie takiej ceny nie wymyślili. Poza tym Martial i Rabiot przychodzą na treningi.

11

Kovacic tak sie buntował, że nie chce już grać w Realu. Tymczasem Perez dwie pieczenie na jednym ogniu, w rozliczeniu za Courtois wysłał im Mateo na roczne wypożyczenie, ma bramkarza i problem w postaci Chorwata z głowy. Pogra w Chelsea, a Modric może odejdzie w przyszłym sezonie. Może i Perez śpi trochę w tym oknie, ale jak już coś załatwia to porządnie.

0

No tak tylko dalej nie wiem co do tego ma sytuacja z Coutinho :P

9

Z racji jego budowy strzały po ziemi nie są jego zbyt mocną stroną, chłopaki będą o tym raczej wiedzieć :)

0

No to właśnie on to napisał, że musimy sie go pozbyć ;D

11

Nigdy nie jest za późno na nawrócenie na właściwą stronę mocy ;)

1

I dalej to nic nie zmienia - Vidal, Arthur, Malcom

2

Napoli, Roma i osobiście jestem też ciekaw Interu

1

Ale sprowadzać mogą do końca sierpnia z Anglii, to Anglicy nie mogą nikogo kupować.

0

No w końcu mają 20 piłkarzy światowej klasy, jak to ostatnio powiedział pan Rummenigge

11

Nie wiesz? U nas grał Ynyesta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?