Dalej chciałbym link :P nie mówię że to fejk po prostu chce przeczytać całość a jestem na telefonie i ciężko mi szukać, to co znalazłem to jedynie jakieś urywki
Z tego co słyszałem to studia dziennikarskie mają bardzo słabą opinie ogólnie, a dziennikarzem możesz być z powodzeniem bez nich. Zabezpieczyłbym się jakimś konkretniejszym zawodem i dopiero potem próbował się gdzieś zahaczyć
Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile rocznie piłkarzy przewija się przez Chelsea. Oni co okienko kupują ich kilkunastu i od razu wypożyczają bez żadnego występu w drużynie.
Kovacic tak sie buntował, że nie chce już grać w Realu. Tymczasem Perez dwie pieczenie na jednym ogniu, w rozliczeniu za Courtois wysłał im Mateo na roczne wypożyczenie, ma bramkarza i problem w postaci Chorwata z głowy. Pogra w Chelsea, a Modric może odejdzie w przyszłym sezonie. Może i Perez śpi trochę w tym oknie, ale jak już coś załatwia to porządnie.
2
No chyba nie dostał paraliżu twarzy i nie chodzi z bananem na twarzy nonstop
0
Poważnie pytasz? XD
0
Dalej chciałbym link :P nie mówię że to fejk po prostu chce przeczytać całość a jestem na telefonie i ciężko mi szukać, to co znalazłem to jedynie jakieś urywki
0
Link?
6
Coś mi mówi że kolega nie wie, że pod zawodnikiem wyświetla się jego przeciwnik w najbliższej kolejce, a nie klub w którym gra :p
2
Jak nie masz tv 4k to bierz slim. Bierze mniej prądu od zwykłej, jest mniejsza a wydajność ta sama
0
Próbowałem to znaleźć ale bez powodzenia :p
2
Z tego co słyszałem to studia dziennikarskie mają bardzo słabą opinie ogólnie, a dziennikarzem możesz być z powodzeniem bez nich. Zabezpieczyłbym się jakimś konkretniejszym zawodem i dopiero potem próbował się gdzieś zahaczyć
0
Według Sky United kontaktuje się z Atletico w sprawie Diego Godina. Szybko się obudzili
5
Romero bodajże dziś pisał że Paco z nikim nie negocjuje
0
Chcesz powiedzieć że zamierzasz w ogóle kupować Fife? Przecież Ronaldo jest na okładce
1
Dembele w Barcelonie!
0
Na ten moment chyba najbardziej prawdopodobne, że zostanie na rok a w czerwcu w jego miejsce wróci Kovacic
0
No, wiesz co miałem na myśli :)
11
Ale on pisał o przejściu Isco do ataku xD
12
Weź ty sie ogarnij z tymi kartami, wrzuć je chociaż w jednym komentarzu zamiast co 2 minuty
13
https://i.gyazo.com/e3c164277e4d557d292993c99b3959ed.png
Taka sytuacja xD
0
Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile rocznie piłkarzy przewija się przez Chelsea. Oni co okienko kupują ich kilkunastu i od razu wypożyczają bez żadnego występu w drużynie.
15
https://i.gyazo.com/f88c3ce55da42539e0a1d4f371920dba.png
Wszyscy patrzą na transfermarkt "kto to k***a jest??" xD
1
Wpłacili klauzule, sami sobie takiej ceny nie wymyślili. Poza tym Martial i Rabiot przychodzą na treningi.
11
Kovacic tak sie buntował, że nie chce już grać w Realu. Tymczasem Perez dwie pieczenie na jednym ogniu, w rozliczeniu za Courtois wysłał im Mateo na roczne wypożyczenie, ma bramkarza i problem w postaci Chorwata z głowy. Pogra w Chelsea, a Modric może odejdzie w przyszłym sezonie. Może i Perez śpi trochę w tym oknie, ale jak już coś załatwia to porządnie.
0
No tak tylko dalej nie wiem co do tego ma sytuacja z Coutinho :P
9
Z racji jego budowy strzały po ziemi nie są jego zbyt mocną stroną, chłopaki będą o tym raczej wiedzieć :)
0
No to właśnie on to napisał, że musimy sie go pozbyć ;D
11
Nigdy nie jest za późno na nawrócenie na właściwą stronę mocy ;)
1
I dalej to nic nie zmienia - Vidal, Arthur, Malcom
2
Napoli, Roma i osobiście jestem też ciekaw Interu
1
Ale sprowadzać mogą do końca sierpnia z Anglii, to Anglicy nie mogą nikogo kupować.
0
No w końcu mają 20 piłkarzy światowej klasy, jak to ostatnio powiedział pan Rummenigge
11
Nie wiesz? U nas grał Ynyesta ( ͡° ͜ʖ ͡°)