Może tylko ja miałem takie wrażenie, ale Coutinho jakiś taki ciężki był. Wiadomo że dopiero zaczął treningi itd. ale jednak nie przywykłem do takiego widoku
Wolę narzekanie na Suareza, któremu faktycznie się należy, niż narzekanie na Dembele, który jest jednym z najlepszych na boisku a i tak znajdą sie delikwenci co powiedzą że ma tylko straty i podania do tyłu.
A niech se strzela nawet 70, jeżeli gra takie gówno to nie powinien dogrywać spotkania do końca, a już na pewno nie 95% spotkań w sezonie jak to było rok temu
Semedo dał się zrobić w balona, ale to bodajże była ta sytuacja co Leo się poślizgnął. Takie minimalne rozgrzeszenie bym mu dał mimo wszystko, choć powinien zachować sie lepiej, wiadomo
Mam nadzieję tylko, że to nie będzie tak że za jakiś czas "wróci do normalności" i już nigdy nie zbliży się do takiej formy, takich historii w sporcie już była masa. Ale oby windował te rekordy jak najwyżej :)
Swego czasu Bellerin był bardzo pożądany :P przyznam że sam kiedyś byłem za tym transferem, ale z perspektywy czasu cieszę się że do niego nie doszło :)
0
Może tylko ja miałem takie wrażenie, ale Coutinho jakiś taki ciężki był. Wiadomo że dopiero zaczął treningi itd. ale jednak nie przywykłem do takiego widoku
26
Siwy za Sevillą
2
Po co? Nawet jak na ławce będzie Firmino czy inny Aguero to Suarez nie zejdzie
0
Wolę narzekanie na Suareza, któremu faktycznie się należy, niż narzekanie na Dembele, który jest jednym z najlepszych na boisku a i tak znajdą sie delikwenci co powiedzą że ma tylko straty i podania do tyłu.
0
A niech se strzela nawet 70, jeżeli gra takie gówno to nie powinien dogrywać spotkania do końca, a już na pewno nie 95% spotkań w sezonie jak to było rok temu
1
Semedo dał się zrobić w balona, ale to bodajże była ta sytuacja co Leo się poślizgnął. Takie minimalne rozgrzeszenie bym mu dał mimo wszystko, choć powinien zachować sie lepiej, wiadomo
0
Uderzenie z dystansu? :) Coutinho już czeka
8
No jak widziałeś tylko to, to ja się nie dziwię że potem go ludzie hejtują jak widzą tylko tyle
0
Taka postawa będzie w 90% spotkań więc to średnia wymówka
1
Wykałaczki jeszcze wyciąga
0
Czy ja wiem, równie dobrze może być 4-4-2 z Dembele i Rafinha na skraju pomocy
36
https://www.wykop.pl/cdn/c3397993/link_1MMtrl1VBh1XdgsV6bV7gGWWBA9fV7F1,w300h223.jpg
0
Mam nadzieję tylko, że to nie będzie tak że za jakiś czas "wróci do normalności" i już nigdy nie zbliży się do takiej formy, takich historii w sporcie już była masa. Ale oby windował te rekordy jak najwyżej :)
0
Pewnie jak już się dowiedział że wygrał to cała koncentracja poszła w... Szczególnie w tym wieku
2
Nie no jest xmen jakiś
1
A ten Szwed to co, Superman jakiś?
1
Mój 98, mogło być lepiej ale nie narzekam
2
Dobra młociarki już możecie iść do domu :V
0
trenera Sevilli
4
Swego czasu Bellerin był bardzo pożądany :P przyznam że sam kiedyś byłem za tym transferem, ale z perspektywy czasu cieszę się że do niego nie doszło :)
1
Dzięki bardzo
1
Masz może jakąś rozpiskę o której Polacy będą?
0
Też gram pierwszy także nie wiem ;p
0
U mnie 92, zagrali wszyscy na szczęście :P
0
I jak tam FPL po 1 kolejce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
28
Tego i 100 innych
0
Cech i Fernandinho
1
Z City mam tylko Mendy'ego więc mi pasi :V
0
Też
1
Jak zobaczyłem że gra z LFC to zaraz Foster z ławki sie podniósł