0

Może tylko ja miałem takie wrażenie, ale Coutinho jakiś taki ciężki był. Wiadomo że dopiero zaczął treningi itd. ale jednak nie przywykłem do takiego widoku

26

Siwy za Sevillą

2

Po co? Nawet jak na ławce będzie Firmino czy inny Aguero to Suarez nie zejdzie

0

Wolę narzekanie na Suareza, któremu faktycznie się należy, niż narzekanie na Dembele, który jest jednym z najlepszych na boisku a i tak znajdą sie delikwenci co powiedzą że ma tylko straty i podania do tyłu.

0

A niech se strzela nawet 70, jeżeli gra takie gówno to nie powinien dogrywać spotkania do końca, a już na pewno nie 95% spotkań w sezonie jak to było rok temu

1

Semedo dał się zrobić w balona, ale to bodajże była ta sytuacja co Leo się poślizgnął. Takie minimalne rozgrzeszenie bym mu dał mimo wszystko, choć powinien zachować sie lepiej, wiadomo

0

Uderzenie z dystansu? :) Coutinho już czeka

8

No jak widziałeś tylko to, to ja się nie dziwię że potem go ludzie hejtują jak widzą tylko tyle

0

Taka postawa będzie w 90% spotkań więc to średnia wymówka

1

Wykałaczki jeszcze wyciąga

0

Czy ja wiem, równie dobrze może być 4-4-2 z Dembele i Rafinha na skraju pomocy

0

Mam nadzieję tylko, że to nie będzie tak że za jakiś czas "wróci do normalności" i już nigdy nie zbliży się do takiej formy, takich historii w sporcie już była masa. Ale oby windował te rekordy jak najwyżej :)

0

Pewnie jak już się dowiedział że wygrał to cała koncentracja poszła w... Szczególnie w tym wieku

2

Nie no jest xmen jakiś

1

A ten Szwed to co, Superman jakiś?

1

Mój 98, mogło być lepiej ale nie narzekam

2

Dobra młociarki już możecie iść do domu :V

0

trenera Sevilli

4

Swego czasu Bellerin był bardzo pożądany :P przyznam że sam kiedyś byłem za tym transferem, ale z perspektywy czasu cieszę się że do niego nie doszło :)

1

Dzięki bardzo

1

Masz może jakąś rozpiskę o której Polacy będą?

0

Też gram pierwszy także nie wiem ;p

0

U mnie 92, zagrali wszyscy na szczęście :P

0

I jak tam FPL po 1 kolejce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

28

Tego i 100 innych

0

Cech i Fernandinho

1

Z City mam tylko Mendy'ego więc mi pasi :V

0

Też

1

Jak zobaczyłem że gra z LFC to zaraz Foster z ławki sie podniósł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?