Czytając te komentarze, nie oglądając samemu meczu to można kompletnego bzika dostać. Pochwały dla Mirandy a tu ci jeden wyjeżdża z tekstem że jest miernotą. Teraz wszyscy piszą że Dembele co chwila traci piłke a tu kolega pisze że bardzo ładny mecz ;D
Przeceniasz ludzi, i tak będą. Przecież tutaj niektórzy delikwenci wolą zapytać na La Rambli ile jakiś piłkarz ma lat, zamiast wpisać po prostu w 3 sekundy w google "[Nazwisko piłkarza] wiek".
Przecież na górze strony jest pasek z najbliższym meczem i tam też jest napisane na jakim kanale zawsze. Drugi taki sam nic nie zmieni skoro pierwszego nikt nie widzi.
4
"tylko ze względu na piękną bramkę"
aha
0
https://www.fullmatchesandshows.com/2018/08/15/barcelona-vs-boca-juniors-highlights-full-match/
0
Mane
13
Jasne, zwal na psa.
0
Skoro jest słabe to jest to wina trenera który tę drużynę zbudował.
1
Jak Garethowi dopisze zdrowie to zagra świetny sezon, szczególnie bez Crisa. Niby tylko jeden warunek, w jego przypadku aż jeden.
1
Ronaldo who?
2
Liga Mistrzów w dobrych rękach ewidentnie
1
Adres do wysyłki podać na PW? :)
2
Przyjmuje zakłady w której minucie Bale zejdzie
18
Benzema ma takie. Strzeli jedną bramkę i Perez już mu daje nowy kontrakt. Stąd bramka kontraktowa
4
"Przyjemnie było ich oglądać w ofensywie"
HA HA
2
A mówili że Puchar Gampera to festyn
0
Od kiedy superpuchar hiszpanii to europejskie emocje? :P
0
No towarzyskie też jednak ktoś zawsze sędziuje
2
Czytając te komentarze, nie oglądając samemu meczu to można kompletnego bzika dostać. Pochwały dla Mirandy a tu ci jeden wyjeżdża z tekstem że jest miernotą. Teraz wszyscy piszą że Dembele co chwila traci piłke a tu kolega pisze że bardzo ładny mecz ;D
3
Dziwne że ten komentarz znajduje się dokładnie pomiędzy dwoma chwalącymi Mirande. Odbieram sprzeczne sygnały
0
Spotkała mnie już, czytałem twoje komentarze
0
Jak pytasz o typera na stronie to masz czas do startu meczu
14
"E Bartek, po tym okienku znowu rośniesz w sondażach"
8
Przeceniasz ludzi, i tak będą. Przecież tutaj niektórzy delikwenci wolą zapytać na La Rambli ile jakiś piłkarz ma lat, zamiast wpisać po prostu w 3 sekundy w google "[Nazwisko piłkarza] wiek".
0
Jak 10-letnie konto można uznać za weterana to jestem :P
70
Przecież na górze strony jest pasek z najbliższym meczem i tam też jest napisane na jakim kanale zawsze. Drugi taki sam nic nie zmieni skoro pierwszego nikt nie widzi.
1
Marca ma swoją lige fantasy, ale ona nie ma żadnego wsparcia ze strony hiszpańskiej ligi, więc w stosunku do FPL jest strasznie... niedorobiona.
0
Dokładnie, film dobry ale zamknięcie trochę nie takie jakiego bym oczekiwał
0
Dużo ma, ale jak ktoś ma kij w tyłku to nie zrozumie.
0
Po co pakiecik sportowy jak masz to samo za darmo na pirackich streamach w FullHD, tak sie możemy targować :P
0
Nawet nie ogarnąłem że to ten most z Włoch, mój błąd :)
0
Bardziej mnie zastanawia czy ktoś jechał przed nim xD
27
No przecież lepiej wkleić byle co, byle jak i czekać na oklaski.