4

"tylko ze względu na piękną bramkę"
aha

0

Mane

13

Jasne, zwal na psa.

0

Skoro jest słabe to jest to wina trenera który tę drużynę zbudował.

1

Jak Garethowi dopisze zdrowie to zagra świetny sezon, szczególnie bez Crisa. Niby tylko jeden warunek, w jego przypadku aż jeden.

1

Ronaldo who?

2

Liga Mistrzów w dobrych rękach ewidentnie

1

Adres do wysyłki podać na PW? :)

2

Przyjmuje zakłady w której minucie Bale zejdzie

18

Benzema ma takie. Strzeli jedną bramkę i Perez już mu daje nowy kontrakt. Stąd bramka kontraktowa

4

"Przyjemnie było ich oglądać w ofensywie"
HA HA

2

A mówili że Puchar Gampera to festyn

0

Od kiedy superpuchar hiszpanii to europejskie emocje? :P

0

No towarzyskie też jednak ktoś zawsze sędziuje

2

Czytając te komentarze, nie oglądając samemu meczu to można kompletnego bzika dostać. Pochwały dla Mirandy a tu ci jeden wyjeżdża z tekstem że jest miernotą. Teraz wszyscy piszą że Dembele co chwila traci piłke a tu kolega pisze że bardzo ładny mecz ;D

3

Dziwne że ten komentarz znajduje się dokładnie pomiędzy dwoma chwalącymi Mirande. Odbieram sprzeczne sygnały

0

Spotkała mnie już, czytałem twoje komentarze

0

Jak pytasz o typera na stronie to masz czas do startu meczu

14

"E Bartek, po tym okienku znowu rośniesz w sondażach"

8

Przeceniasz ludzi, i tak będą. Przecież tutaj niektórzy delikwenci wolą zapytać na La Rambli ile jakiś piłkarz ma lat, zamiast wpisać po prostu w 3 sekundy w google "[Nazwisko piłkarza] wiek".

0

Jak 10-letnie konto można uznać za weterana to jestem :P

70

Przecież na górze strony jest pasek z najbliższym meczem i tam też jest napisane na jakim kanale zawsze. Drugi taki sam nic nie zmieni skoro pierwszego nikt nie widzi.

1

Marca ma swoją lige fantasy, ale ona nie ma żadnego wsparcia ze strony hiszpańskiej ligi, więc w stosunku do FPL jest strasznie... niedorobiona.

0

Dokładnie, film dobry ale zamknięcie trochę nie takie jakiego bym oczekiwał

0

Dużo ma, ale jak ktoś ma kij w tyłku to nie zrozumie.

0

Po co pakiecik sportowy jak masz to samo za darmo na pirackich streamach w FullHD, tak sie możemy targować :P

0

Nawet nie ogarnąłem że to ten most z Włoch, mój błąd :)

0

Bardziej mnie zastanawia czy ktoś jechał przed nim xD

27

No przecież lepiej wkleić byle co, byle jak i czekać na oklaski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?