1

0

Ja bym kupił oba i zrobił z nich dwa biało -szare

8

Manipulujecie gorzej jak w telewizji :P

0

Był niedawno, może korzysta z wakacji :)

1

Ja też chcę xD

0

Wątpię że snapchata używają, wszystko teraz na InstaStory

0

Z tego co pamiętam to Legia nie została wykluczona z rozgrywek tylko dostała walkower 3-0 w rewanżu. Tak kiedyś czytałem ale czy to prawda to nie wiem, także jak coś to nie krsyczeć na mnie :P

2

Ja też. Ale Miranda i tak nie będzie zmieniał Alby w trakcie meczu bo takich zmian bez urazu się nie wykonuje. Jeżeli już zagra to na pewno w pierwszym składzie z jakimś dołem tabeli, a wtedy można go z wyprzedzeniem dowołać z Barcy B. A ile razy będzie potrzeba zmiany Alby przez uraz? Dwa razy na sezon? Młody musi grać, szczególnie że on chyba jeszcze żadnego sezonu w Barcelonie B nie zagrał

2

Tylko czy jest sens poświęcać praktycznie cały rok gry 18-latka żebyśmy tylko nie zagrali raz 30 minut z Lengletem na LO

3

Mam nadzieję że zostawią Mirande formalnie w Barcelonie B i będzie grał w obu ekipach zamiast siedzieć 90% sezonu na ławce

9

I tak 90% tego co tu czytasz pochodzi z jego Twittera

6

Przede wszystkim unikaj gotowych zestawów ze sklepów typu mediaexpert itd.
Załóż temat na forum typu pclab, opisz tam wszystko do czego komputer będziesz wykorzystywał, jaki masz budżet i tak dalej. Tam są ludzie co składają dziesiątki zestawów dziennie i raczej pomogą bardziej konkretnie niż my tutaj.
A co do sklepów to zdecydowanie morele.net

3

Może też być tak, że wcale nie było żadnej formalnej oferty a te 20mln to wymysł mediów :)

6

Ale Kovacic tam walczy o skład 3 lata a nie pół roku

22

Bardzo musi być wybrakowany piłkarz, który gra wszystko co sie da w klubie i w kadrze. Nie twierdzę przy tym, że Rakitic jest lepszy od Pogby, ale dyskredytowanie jego umiejętności i zasług to jest kretynizm.

0

Tajguu bedzie zły

0

Ten 2006 to zmyśliłem, w sumie to od czerwca kibicuje tak na poważnie

0

Nie przypominam sobie, kiedy to było?

3

Myślę, że odpowiedź Manchesteru na ofertę była bardziej rozbudowana niż "nie" i jeżeli nie chcą Gomesa, to Bartek już został o tym poinformowany :)

3

Gdzieś dzisiaj przeczytałem, że 22 to ulubiony numer Umtitiego, ale był zajęty jak przychodził :) W kadrze też z tym numerem już grał

0

Zapewne 22 po Vidalu

14

Coutinho???

7

Bardzo raduje mnie ten dowcip #pdk

8

"Paulinho nie ma, ale i tak jest zajebiście"

64

Valverde se myśli "będziesz świetny do mojego 4-4-2 Arturo... oj tak..." xD

3

-Jak nazywa sie mierny kawalarz?
-robert12181
Hehe

40

No... no jest...hiszpański... :D

0

Arsenal wyrzucany w 1/8 przez Bayern to już jest znak rozpoznawczy rozgrywek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?