Z tego co pamiętam to Legia nie została wykluczona z rozgrywek tylko dostała walkower 3-0 w rewanżu. Tak kiedyś czytałem ale czy to prawda to nie wiem, także jak coś to nie krsyczeć na mnie :P
Ja też. Ale Miranda i tak nie będzie zmieniał Alby w trakcie meczu bo takich zmian bez urazu się nie wykonuje. Jeżeli już zagra to na pewno w pierwszym składzie z jakimś dołem tabeli, a wtedy można go z wyprzedzeniem dowołać z Barcy B. A ile razy będzie potrzeba zmiany Alby przez uraz? Dwa razy na sezon? Młody musi grać, szczególnie że on chyba jeszcze żadnego sezonu w Barcelonie B nie zagrał
Przede wszystkim unikaj gotowych zestawów ze sklepów typu mediaexpert itd.
Załóż temat na forum typu pclab, opisz tam wszystko do czego komputer będziesz wykorzystywał, jaki masz budżet i tak dalej. Tam są ludzie co składają dziesiątki zestawów dziennie i raczej pomogą bardziej konkretnie niż my tutaj.
A co do sklepów to zdecydowanie morele.net
Bardzo musi być wybrakowany piłkarz, który gra wszystko co sie da w klubie i w kadrze. Nie twierdzę przy tym, że Rakitic jest lepszy od Pogby, ale dyskredytowanie jego umiejętności i zasług to jest kretynizm.
1
0
Ja bym kupił oba i zrobił z nich dwa biało -szare
8
Manipulujecie gorzej jak w telewizji :P
0
Był niedawno, może korzysta z wakacji :)
1
Ja też chcę xD
0
Wątpię że snapchata używają, wszystko teraz na InstaStory
0
Z tego co pamiętam to Legia nie została wykluczona z rozgrywek tylko dostała walkower 3-0 w rewanżu. Tak kiedyś czytałem ale czy to prawda to nie wiem, także jak coś to nie krsyczeć na mnie :P
7
https://gunmonkey.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_cb6436f31d0e6ac67a57e6c42ca59596.jpg
Proszę, pociski
2
Ja też. Ale Miranda i tak nie będzie zmieniał Alby w trakcie meczu bo takich zmian bez urazu się nie wykonuje. Jeżeli już zagra to na pewno w pierwszym składzie z jakimś dołem tabeli, a wtedy można go z wyprzedzeniem dowołać z Barcy B. A ile razy będzie potrzeba zmiany Alby przez uraz? Dwa razy na sezon? Młody musi grać, szczególnie że on chyba jeszcze żadnego sezonu w Barcelonie B nie zagrał
2
Tylko czy jest sens poświęcać praktycznie cały rok gry 18-latka żebyśmy tylko nie zagrali raz 30 minut z Lengletem na LO
3
Mam nadzieję że zostawią Mirande formalnie w Barcelonie B i będzie grał w obu ekipach zamiast siedzieć 90% sezonu na ławce
9
I tak 90% tego co tu czytasz pochodzi z jego Twittera
6
Przede wszystkim unikaj gotowych zestawów ze sklepów typu mediaexpert itd.
Załóż temat na forum typu pclab, opisz tam wszystko do czego komputer będziesz wykorzystywał, jaki masz budżet i tak dalej. Tam są ludzie co składają dziesiątki zestawów dziennie i raczej pomogą bardziej konkretnie niż my tutaj.
A co do sklepów to zdecydowanie morele.net
3
Może też być tak, że wcale nie było żadnej formalnej oferty a te 20mln to wymysł mediów :)
6
Ale Kovacic tam walczy o skład 3 lata a nie pół roku
18
https://i.gyazo.com/63fd39a48db90e7caa543ef3f44734ba.png
22
Bardzo musi być wybrakowany piłkarz, który gra wszystko co sie da w klubie i w kadrze. Nie twierdzę przy tym, że Rakitic jest lepszy od Pogby, ale dyskredytowanie jego umiejętności i zasług to jest kretynizm.
0
Tajguu bedzie zły
0
Ten 2006 to zmyśliłem, w sumie to od czerwca kibicuje tak na poważnie
0
Nie przypominam sobie, kiedy to było?
3
Myślę, że odpowiedź Manchesteru na ofertę była bardziej rozbudowana niż "nie" i jeżeli nie chcą Gomesa, to Bartek już został o tym poinformowany :)
3
Gdzieś dzisiaj przeczytałem, że 22 to ulubiony numer Umtitiego, ale był zajęty jak przychodził :) W kadrze też z tym numerem już grał
0
Zapewne 22 po Vidalu
14
Coutinho???
7
Bardzo raduje mnie ten dowcip #pdk
8
"Paulinho nie ma, ale i tak jest zajebiście"
64
Valverde se myśli "będziesz świetny do mojego 4-4-2 Arturo... oj tak..." xD
3
-Jak nazywa sie mierny kawalarz?
-robert12181
Hehe
40
No... no jest...hiszpański... :D
0
Arsenal wyrzucany w 1/8 przez Bayern to już jest znak rozpoznawczy rozgrywek :)