Zależy. PS4 Pro ma poprawiony dysk i adapter sieciowy, gry sie ściągają i instalują szybciej/stabilniej niż na zwykłej. Nawet w FULL HD masz na Pro dodatkowe opcje anty-aliasingu itd. (chociaż to nie poprawia jakoś znacznie jakości obrazu na 1080p), gry chodzą dużo płynniej, w niektórych produkcjach to jest kwestia 30 fps na slim a 50-60fps na Pro.
Czy tego potrzebujesz i czy chcesz dopłacić za te "możliwości" to już twoja decyzja
Tak z ciekawości tylko dla porównania zapytam, uważasz że karny na Neymarze w rewanżu z PSG był słuszny? Ten w którym Neymar się wywalił o upadającego obrońcę. Bo uważam te dwie sytuacje za podobne
Sam staram się planować wszystko tak żeby mecz obejrzeć w spokoju, ale potrafie zrozumieć ludzi którzy wybierają inne rozrywki zamiast jakiegoś meczu z beniaminkiem. Cwierćfinału LM czy chociażby spotkania z Valencia bym nie odpuścił, ale mecz ligowy z beniaminkiem? No już bez przesady. Z tego co widać na La Rambli to nawet ci co oglądają wszystkie mecze pieprzą głupoty co do gry więc o czym my tu dyskutujemy.
A ja się odniosłem do twojego szukania słońca o 22... Zrozum że nawet teraz jak pogoda już trochę się zepsuła, nawet jak słońca nie ma, to noce są nadal bardzo ciepłe i to jest jedna z ostatnich okazji żeby posiedzieć przy ognisku nie szczękając zębami. W dodatku 22 to jest taka godzina, że przyjść przed meczem troche lipa bo większość towarzystwa zbiera się na takie grille o 19/20. Po meczu dojść też słabo bo o 1 w nocy to już wszyscy porobieni. Dlatego pisanie o "kasowaniu konta" bo ktoś idzie na grilla zamiast meczu to jest dla mnie głupota.
Co wy się z choinki urwaliście, co roku pierwsze kolejki są tak późno przez temperatury w Hiszpanii. A to że znowu zaplanowali tak akurat Real i Barce no to cóż.
Graliby w niedzielę to też by płacze były że w poniedziałek trzeba wstać.
Szczerze to nie wiem co w tym dziwnego, za dzieciaka mógł wyobrażać sobie że zagra kiedyś dla potęgi typu United, Bayern, Real, Juve i każdy z tych klubów to spełnienie tego marzenia. Nie trzeba od razu za wszystko go ganić
Arsenal powinien w końcu zdobyć 3 punkty o ile Auba znowu nie dostanie zaćmienia. Chelsea też raczej wygra. O City i LFC nawet nie wspominam. United-Tottenham to można losy ciągnąć, chociaż teoretycznie wszystko wskazuje na koguty
Warcraft IV. Jakieś tam szanse są, a jeżeli to nastąpi to będę miał mokre sny przez następne 10 lat. Z tych bardziej realnych (i już zapowiedzianych) to na pewno GTA VI, TES VI i... Borderlands 3!
Nowy James Bond został bez reżysera, a w całą sprawę podobno zamieszany jest... Tomasz Kot. Reżyser dał do nagrania kwestie Kotowi, żeby sprawdzić go w roli czarnego charakteru w nowym Bondzie. Kandydatura Kota nie spodobała się Danielowi Craigowi, który pokłócił się o to z reżyserem. Craig ma najmocniejszą pozycję w obsadzie i reżyser ustąpił odchodząc z filmu. Podobno "Bond" nie chciał grać z Kotem bo polski aktor jest do niego za wysoki i Craig nie chciał wyglądać przy nim jak kurdupel we wspólnych scenach. XD
0
Nie chodzi tylko o grafikę :)
1
Zależy. PS4 Pro ma poprawiony dysk i adapter sieciowy, gry sie ściągają i instalują szybciej/stabilniej niż na zwykłej. Nawet w FULL HD masz na Pro dodatkowe opcje anty-aliasingu itd. (chociaż to nie poprawia jakoś znacznie jakości obrazu na 1080p), gry chodzą dużo płynniej, w niektórych produkcjach to jest kwestia 30 fps na slim a 50-60fps na Pro.
Czy tego potrzebujesz i czy chcesz dopłacić za te "możliwości" to już twoja decyzja
24
Cillessen w lidze nie grał, a Ezkieta ma zagrać? To byłby jakiś strzał w twarz dla Jaspera
16
ale to by było po kursie 1.01
0
Dlatego ja zostawiam i nie zmieniam żeby uniknąć takiej sytuacji xD
14
YWNWA? Nie kojarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
To kto ma Aguero na kapitanie?
0
Przerwa będzie i dokończą później, w związku z czym praktycznie nie będzie wakacji pomiędzy sezonami
2
Winni są ci co ten syf oglądają :P
2
Kończe te rozmowe bo widze że równie dobrze mógłbym próbować przekopać sie przez beton łyżeczką
2
Tak z ciekawości tylko dla porównania zapytam, uważasz że karny na Neymarze w rewanżu z PSG był słuszny? Ten w którym Neymar się wywalił o upadającego obrońcę. Bo uważam te dwie sytuacje za podobne
3
Sam staram się planować wszystko tak żeby mecz obejrzeć w spokoju, ale potrafie zrozumieć ludzi którzy wybierają inne rozrywki zamiast jakiegoś meczu z beniaminkiem. Cwierćfinału LM czy chociażby spotkania z Valencia bym nie odpuścił, ale mecz ligowy z beniaminkiem? No już bez przesady. Z tego co widać na La Rambli to nawet ci co oglądają wszystkie mecze pieprzą głupoty co do gry więc o czym my tu dyskutujemy.
A ja się odniosłem do twojego szukania słońca o 22... Zrozum że nawet teraz jak pogoda już trochę się zepsuła, nawet jak słońca nie ma, to noce są nadal bardzo ciepłe i to jest jedna z ostatnich okazji żeby posiedzieć przy ognisku nie szczękając zębami. W dodatku 22 to jest taka godzina, że przyjść przed meczem troche lipa bo większość towarzystwa zbiera się na takie grille o 19/20. Po meczu dojść też słabo bo o 1 w nocy to już wszyscy porobieni. Dlatego pisanie o "kasowaniu konta" bo ktoś idzie na grilla zamiast meczu to jest dla mnie głupota.
4
Musisz być duszą towarzystwa jak sie zawijasz do domu wraz z zachodem słońca :) Po coś masz te żelki w głowie to korzystaj
5
Też poszedłbym na grilla. Meczów w sezonie jest 50 a jak się pogoda na dobre zepsuje to już na grilla do czerwca nie będzie okazji. Kasować konto?
1
Co wy się z choinki urwaliście, co roku pierwsze kolejki są tak późno przez temperatury w Hiszpanii. A to że znowu zaplanowali tak akurat Real i Barce no to cóż.
Graliby w niedzielę to też by płacze były że w poniedziałek trzeba wstać.
3
Szczerze to nie wiem co w tym dziwnego, za dzieciaka mógł wyobrażać sobie że zagra kiedyś dla potęgi typu United, Bayern, Real, Juve i każdy z tych klubów to spełnienie tego marzenia. Nie trzeba od razu za wszystko go ganić
0
I tak go nie wykupią pewnie
0
Ja zostawiam Salaha więc możesz dać Aguero. Zawsze jest odwrotnie niż ja mam
0
Arsenal powinien w końcu zdobyć 3 punkty o ile Auba znowu nie dostanie zaćmienia. Chelsea też raczej wygra. O City i LFC nawet nie wspominam. United-Tottenham to można losy ciągnąć, chociaż teoretycznie wszystko wskazuje na koguty
0
Z obecną Pogonią to nawet Znicz Pruszków nie przegra
0
Co jakiś czas przechodzę sobie kampanię, ale to już nie te czasy co się grało PvP na online.
1
"Wygląda jakby był w mega formie"
A wywnioskowałeś to po...?
1
Tak sie potoczy, że go ktoś stamtąd wytoczy :P
1
Vidal na ratunek
7
Warcraft IV. Jakieś tam szanse są, a jeżeli to nastąpi to będę miał mokre sny przez następne 10 lat.
Z tych bardziej realnych (i już zapowiedzianych) to na pewno GTA VI, TES VI i... Borderlands 3!
13
Wole Jessice Albe ♥
3
Nowy James Bond został bez reżysera, a w całą sprawę podobno zamieszany jest... Tomasz Kot. Reżyser dał do nagrania kwestie Kotowi, żeby sprawdzić go w roli czarnego charakteru w nowym Bondzie. Kandydatura Kota nie spodobała się Danielowi Craigowi, który pokłócił się o to z reżyserem. Craig ma najmocniejszą pozycję w obsadzie i reżyser ustąpił odchodząc z filmu. Podobno "Bond" nie chciał grać z Kotem bo polski aktor jest do niego za wysoki i Craig nie chciał wyglądać przy nim jak kurdupel we wspólnych scenach. XD
0
Ronaldinho też przyszedł dużo wcześniej a 10 lat temu już go tu nie było
0
Najlepszy: Suarez i Modric
Najgorszy: Douglas i Illaramendi
Paradoksalnie Modric po pierwszym roku w Madrycie został uznany wtopą sezonu
3
Stwierdzili że mogą Ci dać trzy dychy bo i tak przebombisz u nich więcej