2

Najbardziej mnie rozwalają te komentarze "czemu oni tyle zagrywek psują, przecież to wystarczy nad siatką byle przebić" xD

14

Mnie zastanawia że jeszcze kogokolwiek to dziwi ;)

0

Jeżeli Bilbao u siebie to jest mocny rywal to ja już nie wiem kto nie jest.

4

Akurat serwer streama też ma tu bardzo duże znaczenie. Mam łącze na którym lekko odpale ze 3 streamy w FullHD i się nie zatnie, a zdarzają się takie co się buforują co kilka sekund w 480p, i to broń boże nie dlatego że mój internet jest niestabilny

8

Coś ci sie pokiełbasiło bo to my gramy z Athletic

0

Mówisz o tym wczorajszym meczu? xD

25

Według mnie to lwia część straconych goli jest po amatorskich babolach obrońców, na ktore obecność Dembele raczej wpływu nie ma

1

Internet mobilny to też zupełnie inna para kaloszy. Tam stojąc w miejscu potrafi ci zmienić prędkość pobierania o 50% w ciągu kilku sekund i nawet nie potrzeba do tego przekrętów na speedtestach. Niestety LTE dalej jest (i jeszcze długo będzie) strasznie niestabilne w większości lokalizacji. Oczywiście nie neguje tego że mobilniaki przekręcają speedtesty na swoją korzyść, ale też nie popadajmy w paranoje, da się bez problemu zrobić to w "pewny" sposób.
A ten "przytyk" do megabitów(bajtów) był skierowany bardziej ogólnie niż do ciebie konkretnie

1

To ciekawe, bo jeszcze nigdy mi sie nie zdarzyło, żeby speedtest mi pokazał różną wartość od tej, z którą faktycznie pobieram. Oczywiście przy założeniu że wiesz czym sie różni megabit od megabajta :)

8

Ciekawe czy ty wiedziałeś kto to jest Piątek pół roku temu xD

5

Język reptilian

0

No niby nie musiała być jego wina, ale są też trenerzy którzy tak jak Conte mają twarde reguły i wysokie wymagania, a mimo to nikt im na głowe nie wchodzi.

1

Nie wspominając o jego konfliktach z piłkarzami

0

Może dla atmosfery

22

0

Mamma mia

3

Tak to jest jak sie kupuje, a kompletnie nie wie co :V

2

Tak, bez problemu

4

Sie lepiej ciesz że tylko bukmacherskim :P

0

Taktyk

0

0

Microsoft sprzedaje specjalne wersje z dołączonym USB specjalnie na Windows więc nie gadaj bzdur. Nawet przejściówkę może se kupić jak kupi inny

1

A czy Marlon czasami nie jest graczem bez paszportu?

4

Sokół mu powiedział "wyloguj się do życia"

1

Csgo zużywa jakieś 100-150 mb na godzinę, więc o to bym był spokojny. A filmy itd. to zależy w jakiej jakości

0

Szczerze to tak samo

1

z tego co pamiętam to klub bardziej stawia na promocję marki "Barca" i wpływ wszelkich innych "określeń" (nie licząc pełnego FC Barcelona rzecz jasna) będzie sukcesywnie zmniejszany. Tym bardziej że w tym przypadku FCB jest również używane przez Bayern i tworzy pewien konflikt :)

5

FCB jest bardziej kojarzone z Bayernem niż z Barceloną.

1

Oni nawet nie zdają sobie sprawy ile razy w historii ten herb już był zmieniany

0

2/3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?