Akurat serwer streama też ma tu bardzo duże znaczenie. Mam łącze na którym lekko odpale ze 3 streamy w FullHD i się nie zatnie, a zdarzają się takie co się buforują co kilka sekund w 480p, i to broń boże nie dlatego że mój internet jest niestabilny
Internet mobilny to też zupełnie inna para kaloszy. Tam stojąc w miejscu potrafi ci zmienić prędkość pobierania o 50% w ciągu kilku sekund i nawet nie potrzeba do tego przekrętów na speedtestach. Niestety LTE dalej jest (i jeszcze długo będzie) strasznie niestabilne w większości lokalizacji. Oczywiście nie neguje tego że mobilniaki przekręcają speedtesty na swoją korzyść, ale też nie popadajmy w paranoje, da się bez problemu zrobić to w "pewny" sposób.
A ten "przytyk" do megabitów(bajtów) był skierowany bardziej ogólnie niż do ciebie konkretnie
To ciekawe, bo jeszcze nigdy mi sie nie zdarzyło, żeby speedtest mi pokazał różną wartość od tej, z którą faktycznie pobieram. Oczywiście przy założeniu że wiesz czym sie różni megabit od megabajta :)
No niby nie musiała być jego wina, ale są też trenerzy którzy tak jak Conte mają twarde reguły i wysokie wymagania, a mimo to nikt im na głowe nie wchodzi.
z tego co pamiętam to klub bardziej stawia na promocję marki "Barca" i wpływ wszelkich innych "określeń" (nie licząc pełnego FC Barcelona rzecz jasna) będzie sukcesywnie zmniejszany. Tym bardziej że w tym przypadku FCB jest również używane przez Bayern i tworzy pewien konflikt :)
2
Najbardziej mnie rozwalają te komentarze "czemu oni tyle zagrywek psują, przecież to wystarczy nad siatką byle przebić" xD
14
Mnie zastanawia że jeszcze kogokolwiek to dziwi ;)
0
Jeżeli Bilbao u siebie to jest mocny rywal to ja już nie wiem kto nie jest.
4
Akurat serwer streama też ma tu bardzo duże znaczenie. Mam łącze na którym lekko odpale ze 3 streamy w FullHD i się nie zatnie, a zdarzają się takie co się buforują co kilka sekund w 480p, i to broń boże nie dlatego że mój internet jest niestabilny
8
Coś ci sie pokiełbasiło bo to my gramy z Athletic
0
Mówisz o tym wczorajszym meczu? xD
25
Według mnie to lwia część straconych goli jest po amatorskich babolach obrońców, na ktore obecność Dembele raczej wpływu nie ma
1
Internet mobilny to też zupełnie inna para kaloszy. Tam stojąc w miejscu potrafi ci zmienić prędkość pobierania o 50% w ciągu kilku sekund i nawet nie potrzeba do tego przekrętów na speedtestach. Niestety LTE dalej jest (i jeszcze długo będzie) strasznie niestabilne w większości lokalizacji. Oczywiście nie neguje tego że mobilniaki przekręcają speedtesty na swoją korzyść, ale też nie popadajmy w paranoje, da się bez problemu zrobić to w "pewny" sposób.
A ten "przytyk" do megabitów(bajtów) był skierowany bardziej ogólnie niż do ciebie konkretnie
1
To ciekawe, bo jeszcze nigdy mi sie nie zdarzyło, żeby speedtest mi pokazał różną wartość od tej, z którą faktycznie pobieram. Oczywiście przy założeniu że wiesz czym sie różni megabit od megabajta :)
8
Ciekawe czy ty wiedziałeś kto to jest Piątek pół roku temu xD
5
Język reptilian
0
No niby nie musiała być jego wina, ale są też trenerzy którzy tak jak Conte mają twarde reguły i wysokie wymagania, a mimo to nikt im na głowe nie wchodzi.
1
Nie wspominając o jego konfliktach z piłkarzami
0
Może dla atmosfery
22
Tymczasem we Włoszech
https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/001/233/131/e09.jpg
0
Mamma mia
3
Tak to jest jak sie kupuje, a kompletnie nie wie co :V
2
Tak, bez problemu
4
Sie lepiej ciesz że tylko bukmacherskim :P
0
Taktyk
0
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla
0
Microsoft sprzedaje specjalne wersje z dołączonym USB specjalnie na Windows więc nie gadaj bzdur. Nawet przejściówkę może se kupić jak kupi inny
1
A czy Marlon czasami nie jest graczem bez paszportu?
4
Sokół mu powiedział "wyloguj się do życia"
1
Csgo zużywa jakieś 100-150 mb na godzinę, więc o to bym był spokojny. A filmy itd. to zależy w jakiej jakości
0
Szczerze to tak samo
1
z tego co pamiętam to klub bardziej stawia na promocję marki "Barca" i wpływ wszelkich innych "określeń" (nie licząc pełnego FC Barcelona rzecz jasna) będzie sukcesywnie zmniejszany. Tym bardziej że w tym przypadku FCB jest również używane przez Bayern i tworzy pewien konflikt :)
5
FCB jest bardziej kojarzone z Bayernem niż z Barceloną.
1
Oni nawet nie zdają sobie sprawy ile razy w historii ten herb już był zmieniany
0
2/3