2

Czy ja wiem, w 4-4-2 wróci najprawdopodobniej na prawą stronę. Mimo że jest obunożny to (przynajmniej w Barcelonie) na prawej flance prezentuje się o wiele lepiej.

0

Drzewek nie można w komentarzach robić, akurat miałeś pecha i trafiłeś na moderatora ^^

8

Ty wiesz co mu obiecywali xD

0

Prawdopodobnie za tydzień, zawsze była dwa tygodnie przed premierą

0

Rok temu w czarny piątek była chyba do wyrwania na Amazonie za 800-850zł (500GB), nawet na święta ani trochę się do niej nie zbliżyli. Może w tym roku będzie podobnie, przecena będzie na pewno, pytanie jak duża

2

Hmm, może i coś się zmieniło ale jak ja kupowałem kompa na morele to za złożenie zapłaciłem symboliczną złotówkę i wszystkie kable w środku były elegancko pospinane

11

Co prawdziwe, auto ci robi screenshoty? xD

68

"teraz widzimy, ze jak zawsze znowu mialem racje."
=DDDDD

18

Nie sprzedali Digne bo taki mieli kaprys, tylko sam poprosił o transfer z powodu marginalnej roli w zespole

0

Lenglet tak czy siak raczej nie był kupowany do pierwszego składu, a Pique ma już 31 lat. Kupno tak młodego i tak utalentowanego obrońcy to obowiązek. W dodatku nie wiadomo jak rozwinie się sprawa z Umtitim. Problemy z kolanami miał już dawno, jeżeli teraz będzie konieczna operacja to niewykluczone że będzie się z tymi urazami musiał spierać do końca kariery.

0

Żarty z Ramseya w 2018 hehe

2

I co w tym szokującego. Chyba nie myślisz że tylko oni zostali

0

Dlatego pytam. Nie próbuję zgrywać eksperta bo jedyne co z takich rzeczy robiłem to "hello world" w htmlu i trochę zabawy w php. Ale też mi się wydaje, że linkowanie w starej mobilnej wersji da się zmienić bez problemu niezależnie od wersji desktopowej.

0

Dałoby sie jakoś zrobić, żeby po wejściu na "fcbarca.com/mobile/la-rambla" nie przenosiło na nową wersje po przejściu w inną zakładkę, tylko zostawało na starej mobilnej wersji? Rzecz jasna do czasu aż wejdzie nowa wersja LR, tylko nie wiem czy takie coś jest technicznie proste do wprowadzenia. Bo aktualnie to wygląda tak, że z mobilnej LR przenosi na responsywną stronę główną, a z niej z kolei przenosi na desktopową LR.

1

No dokładnie, znaleźć tymczasowe rozwiązanie (które jest banalne, wchodzisz na starą mobilną LR) i cierpliwie czekać aż wszystko wróci do normy. To że ktoś tu napisze "ooo czemu nie działa jak ja bym chciał" to magicznie nie sprawi że za 10 minut już bedzie zrobione. Podjęli decyzję o stopniowym wprowadzaniu zmian to niech tak będzie. Też mieli na pewno swoje powody, a raczej nie był to powód "żeby wk****ić użytkowników" ;)

15

Polecam nie wk****iać sie na rzeczy, na które nie masz wpływu

2

Ale ja nie mówię że tak powinno być, tylko że wchodząc przez starą wersje mobilną normalnie możesz korzytać z LR jak kiedyś, a płacząc tutaj w komentarzach raczej nic nie zyskasz bo Administracja dobrze o tym wie że to tak wygląda.

2

Zrozum że to jest tymczasowe, więc twoje "porównanie" możesz sobie schować do kieszeni. Jak nie umiesz sobie radzić z najprostszym problemem to współczuję

0

Wystarczy odrobina zaradności :) Wchodzisz normalnie na stronę i czytasz artykuły a jak chcesz na La Ramblę to wchodzisz na https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla (nawet se wystarczy zrobić zakładkę czy cokolwiek). Aż taki to jest problem?

3

Po prostu nie jest dokończona :)

0

Jak umiesz sobie zainstalować dowolny program to z Windowsem też se poradzisz

6

Ten mecz jest dobrowolny. Barcelona chciała, Real nie chciał ot cała tajemnica

0

triumfalny to chyba niezbyt dobre określenie, skoro ma zostać zwolniony xD

3

Peaky Blinders, Narcos, Tabula Rasa, Wikingowie, Sherlock, Stranger Things, Dark
Napisałem w kolejności od najlepszego (w mojej opinii rzecz jasna). Wszystkie są na Netflixie

0

A napisałem coś innego?

0

Po "blamażu" w Madrycie zaliczył mimo wszystko trochę trenerski zjazd. Z prowadzenia takich drużyn jak LFC, Inter, Chelsea przejść do Newcastle to awansem ciężko nazwać. Aczkolwiek jego drużyna wygląda całkiem przyzwoicie (no... w tym sezonie już nie, ale mieli strasznie ciężki terminarz na początku). I nie traktowałbym tego w kategorii, że "podjął wyzwanie" trenowania słabszej drużyny, po prostu lepsze go nie chciały

0

Gearbest

7

Cochise jest tylko jeden :v

6

Hardy powiedział że wycieli jego ulubione 40 minut filmu xD

43

"jak niedawno ujawnił"
Jak on to chyba już kilka lat temu powiedział

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?