Od krytyków ma słabiutkie noty, ale oceny na filmwebie i imdb mówią trochę co innego. Możliwe że to kolejny przypadek gdzie film jest jechany w recenzjach a zwykli widzowie dobrze się bawią
Teraz nawet masz wbudowane przechwytywanie ekranu w sterownikach od GPU. W przypadku AMD jest to Radeon ReLive a u Nvidii ShadowPlay. Nie trzeba nic instalować. Sam niedawno nagrywałem coś z gierki używając ReLive i byłem zadowolony
Tak, wklepujesz kod na Steamie i ściągasz ile fabryka dała. Ja tak robie za każdym razem bo mam szybszy internet niż napęd CD xD @edit: chociaż nie wszystkie wersje pudełkowe są na Steama. Np. w przypadku Wiedźmina to tylko cyfrowa jest na Steamie, a pudełkowe są tylko na GOG. Ale właściwie to żadna różnica bo z GOGa też możesz se pobrać bez tykania płyty.
Zdaję sobie z tego sprawę. Z drugiej strony nie jestem jakimś maniakiem zegarków, ale wiem że wcale nie trzeba wydawać nie wiadomo ile, żeby kupić dobrze wyglądający zegarek. Jak ktoś nie ma ciśnienia na marki to znajdzie coś w miarę dobrego i to wiele taniej
W dzisiejszych czasach zegarek już od dawna nie pełni funkcji "pokazywania godziny". To raczej element stylu i ubioru. Znam sporo osób które mając zegarek na nadgarstku i tak wyciągają telefon aby sprawdzić godzinę. Dobry zegarek dodaje "uroku". Oczywiście nie powiedziane że to zaraz musi być cholernie drogi rolex :V
Po prostu to brzmi jakbyś sie tym szczycił. Każdy myślący człowiek mający jakiekolwiek podstawy ekonomii wie czemu zarobki wyglądają tak a nie inaczej i to nie ma nic wspólnego z byciem fanem tego czy tamtego sportu
Oglądałem. Nie każdemu przypadnie do gustu, trochę taka "teen-drama", ale na nudne jesienne wieczory jak najbardziej polecam spróbować. Mnie pierwsze podejście odrzuciło po pierwszym odcinku, ale jak sie przemogłem przez kilka to nawet mnie wciągnęło ;)
Sapkowski to ogólnie jest buc i ignorant i to nie chodzi tylko o jakąś jedną wypowiedź czy domniemany "żart" i to ci powiedzą nawet najwięksi fani jego książek
Ja pamiętam, w którymś sezonie Enrique Messi był taki zjechany że praktycznie od połowy biegł (a raczej szedł) sam na sam z bramkarzem i bałem się czy zaraz nie zemdleje xD
0
Od krytyków ma słabiutkie noty, ale oceny na filmwebie i imdb mówią trochę co innego. Możliwe że to kolejny przypadek gdzie film jest jechany w recenzjach a zwykli widzowie dobrze się bawią
0
A gdzie to słyszałeś? Puszczają w radiu ostatnio czy to jakieś starsze?
0
A nie pamiętasz czy to jakaś żywsza, wolniejsza, pop, rap, może coś sie uda wydusić :P
2
No tak bo ten twój to jest zupełnie normalny xD
0
Teraz nawet masz wbudowane przechwytywanie ekranu w sterownikach od GPU. W przypadku AMD jest to Radeon ReLive a u Nvidii ShadowPlay. Nie trzeba nic instalować. Sam niedawno nagrywałem coś z gierki używając ReLive i byłem zadowolony
0
Andrzej to już dawno przestał być traktowany poważnie
0
Czemu tu sie dziwić że za darmo by oddał. Przecież gdyby zrobili gre na jego książkach to sprzedaż by mu skoczyła o kilkaset procent co najmniej xD
0
Usunęło mi Windowsa, nie wchodźcie
1
Tak, wklepujesz kod na Steamie i ściągasz ile fabryka dała. Ja tak robie za każdym razem bo mam szybszy internet niż napęd CD xD
@edit: chociaż nie wszystkie wersje pudełkowe są na Steama. Np. w przypadku Wiedźmina to tylko cyfrowa jest na Steamie, a pudełkowe są tylko na GOG. Ale właściwie to żadna różnica bo z GOGa też możesz se pobrać bez tykania płyty.
0
Zdaję sobie z tego sprawę. Z drugiej strony nie jestem jakimś maniakiem zegarków, ale wiem że wcale nie trzeba wydawać nie wiadomo ile, żeby kupić dobrze wyglądający zegarek. Jak ktoś nie ma ciśnienia na marki to znajdzie coś w miarę dobrego i to wiele taniej
6
W dzisiejszych czasach zegarek już od dawna nie pełni funkcji "pokazywania godziny". To raczej element stylu i ubioru. Znam sporo osób które mając zegarek na nadgarstku i tak wyciągają telefon aby sprawdzić godzinę. Dobry zegarek dodaje "uroku". Oczywiście nie powiedziane że to zaraz musi być cholernie drogi rolex :V
27
Po prostu to brzmi jakbyś sie tym szczycił. Każdy myślący człowiek mający jakiekolwiek podstawy ekonomii wie czemu zarobki wyglądają tak a nie inaczej i to nie ma nic wspólnego z byciem fanem tego czy tamtego sportu
94
Aha. I więcej niż twoje dwuletnie zarobki. Co dalej
1
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6722903.html#comment-6722903
2
Gdyby go wstawić do pomocy z Xavim i Iniestą nie byłby niczym szczególnym. W obecnej kadrze taki gracz jest wyjątkowy
2
To tylko świadczy o poziomie drugiej linii tej drużyny. Doszło do tego że poprawny mecz wywołuje zachwyty :)
1
Co jak co, ale EA już dobrze wie jak robić kasiore :)
1
Oglądałem. Nie każdemu przypadnie do gustu, trochę taka "teen-drama", ale na nudne jesienne wieczory jak najbardziej polecam spróbować. Mnie pierwsze podejście odrzuciło po pierwszym odcinku, ale jak sie przemogłem przez kilka to nawet mnie wciągnęło ;)
1
Sapkowski to ogólnie jest buc i ignorant i to nie chodzi tylko o jakąś jedną wypowiedź czy domniemany "żart" i to ci powiedzą nawet najwięksi fani jego książek
1
A w innych tak nie jest? Kubiakowi pewnie za 10 lat wypomną że na piłke nożną napluł xD
6
No tak, jak ktoś nie będzie sie mógł dodzwonić na infolinie to już wiadomo czemu, Stasik se urządza pogaduszki
1
No i dobra, przynajmniej by nie zagrał w rewanżu hehe
2
No nieźle, wypadli im Carvajal, Marcelo i Isco.
4
https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6722903.html#comment-6722903
38
Cukierki przyniosłeś?
0
Nie zdziw się jak po tygodniu ci konto zamkną bo zmniejszyli okres próbny z 30 do 7 dni a te konta z allegro są zakładane jako próbne
1
Ja pamiętam, w którymś sezonie Enrique Messi był taki zjechany że praktycznie od połowy biegł (a raczej szedł) sam na sam z bramkarzem i bałem się czy zaraz nie zemdleje xD
10
Kiedy masz 180cm wzrostu, a on 179
0
https://i.gyazo.com/b76617890fd5090cab7a78e5741046d3.png
2
Nie wiem która minuta, ale masz filmik
https://x.com/danisenabre/status/1047582162306981888