Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Deeespacito Ten sam żenujacy poziom z ostatniego sezonu w barcelonie
3
Lengletem kreca legionisci :]
Ale my kupilismy "cracka"
16
@MesQueUnClub96 Bo jestes równie bystry co on.
Może mu sie stadion i okolica nie podobac ale mógľby to zachowac dla siebie bo bliscy rykoszetem dostaja a Turcy to wyjatkowo zagorzali kibice
9
Kamila Grabara to tez dzban.
Najpierw stwierdził ze kibiców lepszych od Galatasaray ma Fenerbache a po meczu stwierdził ze zasłużyli na 3 pkt na tym zadupiu.
Turcy ofc oburzeni i liczne grozby w strone bliskich sie posypały.
Grabara bramkarz dobry ale rozumem nie grzeszy
2
Niezle legia sie prezentuje :)
0
@Eric_Abidal_22 To weterynarz by to potwierdził
0
@Eric_Abidal_22 Jak widac sa wyjatki skoro i pies i kot maja sierc zielonkawa
0
@Emhyr Imo sprzedawac by mogli bo mamy przesyt a grosz nie smierdzi
3
https://tiny.pl/cfz22
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc-amp/2023-09-20/bialorus-mezczyzna-znalazl-nietypowego-kota-jest-zielony/
Wtf zielony kot i bynajmniej nie jest to jakis chory eksperyment a jest to naturalny kolor :o
@Kgorecki2500
1
No i ostatnie mecze jasno pokazały ze Kounde to topka swiatowa na SO.
Moim zdaniem tak to bedzie wygladac gdy beda wszyscy zdrowi
Mats
Cancelo Kounde Araujo Balde
Pedri De jong Gundogan
Ferran Lewy Felix
Ławka
Christensen Yamal Raphinha Gavi Fermin Oriol Pena Inigo
1
Smacznego xD
1
@PatrykBarca Ty to napisałes ;]
1
@Kibic1998 połamania nóg :]
5
Co jak co ale Ukraina w stosunku do nasz sie bardzo nie fair zachowuje. Ofc mówie o władzach bo wydaje mi sie ze obywatele maja do nas duzo wiekszy szacunek.
Skoro tak bardzo lubia Niemcy to niech Niemcy ich dozbrajaja a Polska powinna twardo stac na swoim w sprawie zboża etc
Czemu Polska ma importowac od nich zboże które jest zawalone jakims syfem?
0
@Bobo25 Nie no odpuszczam. Nie masz pojecia o uniwersum a wypowiadasz sie w tym temacie majac zerowa wiedze jak postac Annabeth przedstawiono w książkach i jak jej charakter bedzie sie różnic w serialu. Kolor skóry i włosów to nie jedyny problem tej serialowej abominacji
0
@Bobo25 Owszem ma znaczenie ale to bys najpierw musiał przeczytac książki
I tak wkur mnie zmiana koloru skóry bohatera na potrzeby serialu. Jak ktos jest biały to niech bedzie taki w serialu.
Twoje podejscie jest tak głupie ze szkoda sie rozpisywac
Pewnie dajmy im przyzwolenie na to by sobie zmieniac charakter czy aparycje na potrzeby współczesnych czasów.
Kolor i włosy maja tu znaczenie bo kompletnie psuje obraz postaci jaka książki wykreowały.
Gdzie tu widzisz zakompleksienie? Wez rozbieg i strzel baranka w sciane bo az zal to czytac
3
@Donnie_Darko Doktor kuzniak top xD
2
@PatrychoO Dramat. Wiem ale łudziłem sie ze moze nie przejdzie. Niestety przeszło i dla mnie serial do kosza.
0
@HighestInTheRoom Ale prosze nie wywoływac awantury.
2
No i uj Czarna Annabeth w serialu Percy Jackson...
No nic zostaje powrót do książek bo serialu nie tkne patykiem na pewno.
Z blond włosej księżniczki zrobili abominacje.
Moze bym przymknał oko na to gdyby nie dotyczyło to tej konkretnej postaci która jest moja ulubiona żenska postacia z uniwersum Riordana
0
@Karzel Ta to prawda. Dla mnie numero uno wsród aktorek jak chodzi o urode.
0
https://assets.mycast.io/actor_images/actor-alexandra-daddario-152616_large.jpg?1607545050
https://www.iwmbuzz.com/wp-content/uploads/2021/07/what-is-so-special-about-alexandra-daddarios-eyes-deets-inside-see-asap-3.jpg
Omg. Alexandra Daddario nie tylko jest wyjątkowo piekna kobieta ale ma tez niesamowite oczy. Wow.
1
@Herato Jak patrzysz tylko na wynik to tak.
1
Rashford znowu w trybie placka.
No nie da sie na nim oprzec gry z takim wachaniem formy.
1
Wydupcyło devilpage jak kafejke przy meczach barcy :]
0
@barcelonaLM A ja nie. Co ogladam go to kogos kosi w nieprzyjemny sposób
@Encore to tego zdecydowanie nienawidze xd
1
Lisandro to jest straszny burak.
Nie da sie lubic go.
2
Komentarz usunięty
0
@takisobiektos Mógłby siebie w kosmos wystrzelic.
1
@Graves Ja pier kolejny. Liczby nie oddadza nigdy wpływu na gre Pedriego.
Dla Pedriego krzywdzace jest to ze patrzy sie tylko na asysty czy gole a nie patrz sie na całokształt