22

Felix wywalił drzwi z futryna :)

Taki Portugalski Muller dla RL9

1

A i tfu na Crvene za ten gazprom.

3

@barcelonaLM Nie moze a na pewno

Gomes? Placek
Semedo? Jeszcze wiekszy placek
Deco? Top ale to Brazol bardziej

11

Ja rozumiem krytyke ale ludzie jprdl Balde ma 19 lat i gra 2 sezon na takim poziomie...

Motoryka jak u Daviesa a z czasem przyjdzie lepsze dogranie. Calma.

0

Ale ten Felix chodzi o luju złoty xD

Ale ekipe nam Laporta zmajstrował

0

@SkilledHydra16 Kadra na miare segunda xD

6

@MarcepanowyKsiaze Jak zwykle nie masz nic madrego do dodania

1

@Deltta Zart dla szlachty bo nie kazdy zrozumie.

Mit o Prometeuszu spoko :)

2

Rozczarowuje Newcastle w tym sezonie poki co. Wiecej po nich oczekiwałem

0

@_barti Dobry? Kolejny beton

0

Takie cos na fb mi wyskoczyło
https://www.koty.pl/artykuly/aktualnosci/adoptowala-koty-i-je-zabijala

Jprdl przeciez ona powinna byc w kaftanie do konca zycia.

1

@LM10GOAT Jak widze czym my wtedy gralismy to az chce sie parsknac ze smiechu xD

1

@Barcabarca3562157 Cama to 2 półki niżej conajmniej xD

Tylko kontuzje Pedriego sa problemem i tylko tutaj Francuz jest lepszy

26

https://pbs.twimg.com/media/FtYDeylX0AAdl03.jpg

Haha pamietam to. Alez wtedy zasadzili kopa w jajca realu xD

0

@HighestInTheRoom Moze i sa ale inne kluby nie sa tak uposledzone jak Getafe

17

@Cule1234 Niedorozwiniety klub i trener.

Takie kluby powinno sie utylizowac bo obrzydzaja piłke.

0

@escarabajo Mimo wszystko stanał przed kamerami i przeprosił

W takich sytuacjach VAR musi interweniowac

1

@MesQueUnClub96 Dlatego Koty>>>>Psy

16

6

@Rewolucja123 Nie potrzebny na był kolejny kreator w stylu busquetsa a zwyczajny przecinak. Poza tym Oriol tez nie jest tak bezpłciowy w ataku jak sie ludziom wydaje. Próbuje strzelac i zagrywac ciekawe piłki

4

@against_modern_football Urban to dobra opcja nie to co beton probierz

0

@Uukasz_93 Komunikuja sie ale nie przy takich sytuachach tylko wtedy kiedy var moze interweniiwac

3

@Uukasz_93 Tutaj nie ma winy sędziego a przepisów.

Sedzia miał prawo tu sie pomylic bo Hinokio niezle przyaktorzył. Kwestia tego ze Var nic zrobic nie mógł bo to nie bezposrednia czerwona

1

@FcPortoFan1999 No to jest kur dramat. Tutaj powinien byc obowiazek sprawdzenia na Varze przy takich stykowych kluczowych sytuacjach

2

@FcPortoFan1999 To nie kwestia VARu a przepisów. Nie mogli tego nawet sprawdzic bo to nie bezposrednia czerwona

1

Japrdl najpierw Josue teraz Nalepa dostaje 2 żółtko z dupy a VAR nie moze tu interweniowac.

Co za głupota przepisów

1

Dobra konczymy kolejke meczem w Mielcu z Lubinem.

5

Niby 3.4 mln a jakosc której wiekszosc ekip z ww LM moze zazdroscic.

Jak ma tak to wygladac co roku to nie mam nic przeciwko

1

@FcPortoFan1999 Ogólnie bardzo sympatyczny trener. Nawet jak mu z Lechem nie wyjdzie to miło go bede wspominał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?