2

Własnie to jest problem ze sprinterami. Williams bedzie sie łamaľ przez swój styl gry. Podobna sytuacja co Dembele.

Ten profil piłkarza niesie za soba ryzyko czestych urazów miesniowych

11

@don'T.R.I.P.e Przepadłby. Bo u nas wszedzie beton trenerski

3

Ja wale cypryjczyków trzeba odkrecac z murawy po tym co z nimi Yamal robił xD

1

No zaraz Lamine wali 3 bramy z przewrotki.

1

Komentarz usunięty

9

Komentarz usunięty

2

@Lionel_Messi10 Nie mam miejsca. Niedługo wracam z cyklem o konkretnych wulkanach

W pojedynczych ciekawostkach cie oznacze

2

@Borneo Akurat hawajczycy maja duza swiadomosc na temat wulkanów. Musza miec bo hawaje sa wyspami pochodzenia wulkanicznego.

Maja nawet boginie wulkanów Pele

2

Kilauea wybucha 3x w tym roku.

To dosc ciekawe bo zwykle odstepy miedzy erupcjami były większe. Na razie jest to zwyczajna erupcja efuzywna(Lawowa). Ciekawe jest tez to ze Kilauea potrafi tez miec erupcje wybuchowe np z 2018 roku.
https://www.nps.gov/havo/learn/nature/images/USGS_20180504_Puu-Oo-Ash-Cloud_multimediaFile-1952.jpg?maxwidth=650&autorotate=false&quality=78&format=webp

0

@Colon Ostatnimi czasy miałem co innego na głowie

1

@Borneo Żyja z ta swiadomoscia

1

@macio_944 Chłop szybko spadnie z rowerka xD

1

@JimMorrisonFCB Nie trzeba byc orłem by to wydedukowac. Ale uczciwie przyznam ze ktos inny mi to napisał i wszystko sie zgadza.

2

@FutbolFan Zapomniałes Awesome dopisac ;)))

1

@FCB_dimiC A kto gra gorzej niz my?

3

@Encore Semedo xDD

Wtf?

1

Zadajmy sobie pytania w kwesti przyszłosci kadry.

No wiec tak mamy problem z kreowaniem jakichkolwiek sytuacji z rywalem pokroju wysp owczych i albanii.

Co niby pod tym wzgledem moze zrobic selekcjoner? U nas skrzydłowi nie kreuja ani nie robia przewagi na skrzydle.

Mamy problem z napastnikami bo Robert powoli zjezdza do bazy. Milik to mem w kadrze a Swiderski nigdy nie był poważnie testowany na 9.

Mamy problem w srodku pola z kreacja i rozgrywaniem mimo dobrych piłkarzy jak Zielu czy Szymanski i tutaj to jest zadanie trenera by wydobyc potencjał z tych chłopaków.

Na obronie gramy Bednarkiem który jest paziem. Kiwior nie gra regularnie a i tak bije wszystkich naszych obronców na głowe. Casha nie umiemy wykorzystac.


Tych problemów nie da sie od tak rozwiazac a przypominam ze bedzie co raz gorzej

W przyszłosci trzeba kadre konstruowac tak by nie liczyły sie umiejetnosci jednostek a kolektyw bo nie mamy piłkarzy z samego topu a ci którzy sa beda za chwile po drugiej stronie rzeki


Pytanie brzmi
W jakim ustawieniu w przyszłosci powinnismy grac?

1

@Barcasub Ty bys malucha nie oszukał a co dopiero racjonalnie myslacego człowieka.

21

@Barcasub Tak tak a NASA sfingowała lądowanie na księżycu.

Ludzie kochani...

34

@Kgorecki2500 Nawet nie próbuj z nim dyskutowac. Doskonale wiem kto to jest. Styl nie do podrobienia.

44

@FutbolFan Ja pier niezle tam masz pod kopuła.

Czapeczki foliowej brakuje

2



Srodowa noc to wódy czas to jest wódy czas!

0

@FcPortoFan1999 Boże ratuj xD

1

@RobiS Juz połczyn ze stokrotki lepszy a 3 zł kosztuje xD

Hard Made z owocowych to syf straszny. Lepiej juz warke lub redsa kupic

14

Nigdy kobiety nie pytaj o wiek i wage oraz @AlexDark00 o Lewego.

0

@Homeopata8989 Salamon vibe?

7

Rozumiem krytyke Lewego bo na nia zasługuje. Problem jest taki ze nawet w schyłku zdobył 1/2 bramek naszej reprezentacji w eliminacjach.

Kto wezmie odpowiedzialnosc za gole jak Lewy odejdzie? To jest kur problem ze nie ma nikogo na kim bedzie mkzna oprzec gre naszej kadry.

Mozna nie lubic Lewego ale nawet w takiej formie jest naszym najlepszym strzelcem. Dramat.


My nie mamy jakosci w ataku. Poza Lewym nie ma nikogo kto moze strzelac gole...

2

Szczerze? Kompromitacja z Łotwa to pikus przy tym co we wrzesniu zafundowali nam kopacze.

Skale żenady i wstydu wywaliło w kosmos

0

Przeżyłem wiele kompromitacji naszych kopaczy w tym m.in Łotwe,6-0 od Hiszpanii,4-0 z Dania,czy cyrk z Japonia w 2018.

Ale nigdy nie czułem takiego wstydu i zażenowania jak teraz. Walczyc w barażach majac grupe smiechu to wyższy poziom kompromitacji.

4

Skorża albo Papszun. Tylko to realnie może pomóc kadrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?