1

@Barcanajlepszyteam Spadł z lowelka. Ale spodziewałem sie tego i nie mam za złe. Chciałem poddymic

0

Dobra panowie

Jakie bokserki polecacie(Firma)? Potrzebuje kupic kilka par bo mi sie deficyt zrobił.

Uprzedzam ze slipy mnie nie interesuja.

0

Brakuje tylko Hailujacego teczowego Adolfa

2

@Compadre Juz ma bana.

4

@dniel Kur chłopie ile mozna tłumaczyc. Orzełek w swietle prawa jest ok bo według prokuratury nie profanuje godła

Swastyka jest symbolem zakazanym a jej uzywanie jest niezgodne z prawem

Gdzie masz podwójne standardy?

Orzełek może kogos razic w oczy i rozumiem to ale nie łamie on prawa. Moderator juz to tłumaczył

3

@dniel Jest róznica miedzy wstawianiem teczowego orła a ustawieniem swastyki.

Promowanie symboli nazistowskuch jest karane

4

@Krystian_Kawalarz Nie kolego to nie jest tylko obrazek.

To symbol ideologi która zabiła mnóstwo ludzi w tym miliony polakow. Za taki avatar z miejsca perm powinien byc.

Szacunku miej troche do ofiar. Może jeszcze ustaw Hailujacego Adolfa?

Dla mnie jestes dzbanem miesiaca a konkurencje masz spora.

@Moderacja tutaj juz grubo przekroczono granice dobrego smaku.

3

@Krystian_Kawalarz Wiesz ze to jest przestepstwo/wykroczenie?

Promujesz Nazistowska ideologie.

Tęczowy orzeł nie łamie prawa a swastyka owszem

1

@Ziemny OJEJ nie popłacz sie. Wolne forum to bede wylewał swoje żale jesli najdzie mnievtaka ochota a tobie nic do tego

Dramatem to jestes ty kolego tylko i wyłącznie i nikt nie bedzie dostosowywał forum bo paniszcze na problem ze dyskutujesie tu o wszystkin

2

@Ziemny Jprd. Nie taka była idea LaBamby

Istota tego podforum jest to ze mozna dyskutowac o WSZYSTKIM

0

@TheNekro94 Że głodny jestem ;)

0

@TheNekro94Nie masz psychy ;]

1

A poza tym uważam ze reprezetacja polski w piłce kopanej męzczyzn powinna zostac zniszczona

8

No jak w choco od Wysp Owczych dostanieny to trzeba myslec nad rozwiazaniem tej kadry xd

1

@MesQueUnClub_87 To niezle. Tylko kolego ja jestem z Lublina xD

Trafiłes kula w płot

4

@Klejnot_Nilu I to zamyka jakakolwiek dyskusje na ten temat.

Ofc nie musza sie z tym wszyscy zgadzac.

15

@MesQueUnClub_87 Czy ty jestes normalny? Czemu to łaczysz z Lechem

Sprawa jest jasna i nic z tym nie zrobicie. Tęczowy orzeł nie profanuje godła w swietle prawa. Przeszkadza ci? Dodaj do ignorowanych i nie bedzie cie kuc w oczy. Proste jak budowa cepa

4

@tristan87 Ignoruj to najlepsza opcja bo nic mu nie zrobicie czy komus sie to podoba czy nie gosc nie łamie ani prawa ani regulaminu.

25

17

@dniel Płacz ci nic nie da. Nie profanuje godła ani nie łamie regulaminu. Zamykam temat który juz był z 10x wałkowany xd

Dodaj do ignorowanych i tyle

1



Cwiakała w punkt. Bardzo dobry materiał

5

@MarcepanowyKsiaze Gdzie on jest niewinny? Puknij sie w głowe

Naruszył jej prawa. Jest także osoba publicza która powinna soba cos prezentowac.

Mniejsza o cała otoczke tej sprawy. Gosc nie miał prawa tego zrobic i tyle w temacie

0

LaBamba bez głównej jest jak bigos bez chlebka. Niby można ale nie jestes do konca zadowolony

0

https://images.iberion.media/images/750/5_80be74fb60.jpg

Hahaha Ameryka Style. Gosc co to zrobił dostał tylko pouczenie xD

2

@okiemtypera_lucaxx95 Bo uzytkownicy meczykow maja ujemne iq

Strona spoko ale fanbase najgorszego sortu

0



Miedzinsky rozpieprza system. Komediowe złoto na yt.

2

@SkilledHydra16 Swietny pomysł

43

Laporta? Top. Nie ma o czym dyskutowac

0

@MesQueUnClub96 zrobili ci juz kebaba?

Jak tam plan lekcji? Wracasz o 20?

0

@Emhyr Pan jest moim pasterzem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?