Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barcanajlepszyteam Spadł z lowelka. Ale spodziewałem sie tego i nie mam za złe. Chciałem poddymic
0
Dobra panowie
Jakie bokserki polecacie(Firma)? Potrzebuje kupic kilka par bo mi sie deficyt zrobił.
Uprzedzam ze slipy mnie nie interesuja.
0
Brakuje tylko Hailujacego teczowego Adolfa
2
@Compadre Juz ma bana.
4
@dniel Kur chłopie ile mozna tłumaczyc. Orzełek w swietle prawa jest ok bo według prokuratury nie profanuje godła
Swastyka jest symbolem zakazanym a jej uzywanie jest niezgodne z prawem
Gdzie masz podwójne standardy?
Orzełek może kogos razic w oczy i rozumiem to ale nie łamie on prawa. Moderator juz to tłumaczył
3
@dniel Jest róznica miedzy wstawianiem teczowego orła a ustawieniem swastyki.
Promowanie symboli nazistowskuch jest karane
4
@Krystian_Kawalarz Nie kolego to nie jest tylko obrazek.
To symbol ideologi która zabiła mnóstwo ludzi w tym miliony polakow. Za taki avatar z miejsca perm powinien byc.
Szacunku miej troche do ofiar. Może jeszcze ustaw Hailujacego Adolfa?
Dla mnie jestes dzbanem miesiaca a konkurencje masz spora.
@Moderacja tutaj juz grubo przekroczono granice dobrego smaku.
3
@Krystian_Kawalarz Wiesz ze to jest przestepstwo/wykroczenie?
Promujesz Nazistowska ideologie.
Tęczowy orzeł nie łamie prawa a swastyka owszem
1
@Ziemny OJEJ nie popłacz sie. Wolne forum to bede wylewał swoje żale jesli najdzie mnievtaka ochota a tobie nic do tego
Dramatem to jestes ty kolego tylko i wyłącznie i nikt nie bedzie dostosowywał forum bo paniszcze na problem ze dyskutujesie tu o wszystkin
2
@Ziemny Jprd. Nie taka była idea LaBamby
Istota tego podforum jest to ze mozna dyskutowac o WSZYSTKIM
0
@TheNekro94 Że głodny jestem ;)
0
@TheNekro94Nie masz psychy ;]
1
A poza tym uważam ze reprezetacja polski w piłce kopanej męzczyzn powinna zostac zniszczona
8
No jak w choco od Wysp Owczych dostanieny to trzeba myslec nad rozwiazaniem tej kadry xd
1
@MesQueUnClub_87 To niezle. Tylko kolego ja jestem z Lublina xD
Trafiłes kula w płot
4
@Klejnot_Nilu I to zamyka jakakolwiek dyskusje na ten temat.
Ofc nie musza sie z tym wszyscy zgadzac.
15
@MesQueUnClub_87 Czy ty jestes normalny? Czemu to łaczysz z Lechem
Sprawa jest jasna i nic z tym nie zrobicie. Tęczowy orzeł nie profanuje godła w swietle prawa. Przeszkadza ci? Dodaj do ignorowanych i nie bedzie cie kuc w oczy. Proste jak budowa cepa
4
@tristan87 Ignoruj to najlepsza opcja bo nic mu nie zrobicie czy komus sie to podoba czy nie gosc nie łamie ani prawa ani regulaminu.
25
@MesQueUnClub_87 Nie profanuje.
https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art1766411-teczowy-orzel-nie-zniewaza-godla-polski
Jeszcze jakies pytania?
17
@dniel Płacz ci nic nie da. Nie profanuje godła ani nie łamie regulaminu. Zamykam temat który juz był z 10x wałkowany xd
Dodaj do ignorowanych i tyle
1
Cwiakała w punkt. Bardzo dobry materiał
5
@MarcepanowyKsiaze Gdzie on jest niewinny? Puknij sie w głowe
Naruszył jej prawa. Jest także osoba publicza która powinna soba cos prezentowac.
Mniejsza o cała otoczke tej sprawy. Gosc nie miał prawa tego zrobic i tyle w temacie
0
LaBamba bez głównej jest jak bigos bez chlebka. Niby można ale nie jestes do konca zadowolony
0
https://images.iberion.media/images/750/5_80be74fb60.jpg
Hahaha Ameryka Style. Gosc co to zrobił dostał tylko pouczenie xD
2
@okiemtypera_lucaxx95 Bo uzytkownicy meczykow maja ujemne iq
Strona spoko ale fanbase najgorszego sortu
0
Miedzinsky rozpieprza system. Komediowe złoto na yt.
2
@SkilledHydra16 Swietny pomysł
43
Laporta? Top. Nie ma o czym dyskutowac
0
@MesQueUnClub96 zrobili ci juz kebaba?
Jak tam plan lekcji? Wracasz o 20?
0
@Emhyr Pan jest moim pasterzem :)