Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Greenwood nie wie co to piar ale czego sie spodziewac po damskim bokserze
Życze tej hołocie z getafe spadku.
1
To juz jest koniec nie ma juz nic jestesmy wolni mozemy juz isc.
0
Ciekawe czy Bordalas bedzie dalej szczekac jacy to oni nie sa pokrzywdzeni
0
@nexxo O no i gitara
1
Komentarz usunięty
5
No i mamy spokój. Brawo Lapciu. Ale nam ekipe zmajstrował xD
Teraz tylko nowe umowy dla Balde i Yamala
6
@yoli Kolejny...
0
Wiecie ze Inigo mozna zarejestrowac pózniej. Rejestracja a transfer to 2 rożne kwestie.
Inigo niech najpierw sie wyleczy.
0
@AlexDark00 Hahahaha dobra tobie to na dekiel mocno siadło
3
@AlexDark00 Zaslepiony jestes przez ta swoja nienawisc do Lewego.
Wypadnie Ferran i kto na 9?
2
@VENOMStyle Przeciez po 3 kolejkach to najlepszy nasz obronca xD
9
Komentarz usunięty
3
@arasz1819 Nie ma wymówek. Kadra na min 1/4 lm i walke o dublet
0
Teraz odpalamy stream canal plus sport z podsumowaniem okna
9
@Barcasub Walic Semedo
1
Sociale nam sie poprawiły xD
1
No i zajebiscie
2
Piekne to było okienko. Nie zapomne go nigdy i bynajmniej to nie jest żart.
Saga z Messim
Saga z Cancelo Gundo Felixem Roque
Zwroty akcji,pesymizm i optymizm klubu,wały szwabskiego funduszu itd
TOP xD
0
SetienDoWrzesnia!
Co za czeresniak mój boże :/
0
Lozano w PSV lol
Az taki cieniki był?
2
Komentarz usunięty
1
Here we go po raz kolejny xd
No tym razem musi sie udac
0
@Encore Kiedys to 120 to był giga chad. Wlazły i Grozer dominowali w plus lidze.
Btw było 140?
0
Bardzo lubie Villareal ale z Setienem niczego nie zbuduja. Bardzo naiwny trener i tak samo naiwny jest villareal
3
@Faro Napiwno xD
1
Jak na Bankruta to Barca moze byc królem tego okienka patrzac na stosunek ceny do jakosci
2
@wpwelement Tez mi sie nie podoba :]
2
@Jarema2000 Alba?
5
@Kgorecki2500 XNXX
1
@nabial Hernadez Hernandez? 12 zawodnik madrytczoków