0

@AlexDark00 To macie wiele wspólnego

7

Masz w formie Ferrana to wystawiasz Gaviego który sie meczy jako fałszywy LS.

Ja pier czy Xavi takich rzeczy nie widzi czy nie chce widziec?

8

Najgorszy na boisku jest Xavi

Ile jeszcze bedziemy meczyc bułe w tym ustawieniu?

1

Gundo ma fenomenalne te wrzutki

Ale Xavi to kur mógłby zaczac grac 433

1

Motor jaki mental xD

1

Szkoda tego Roberto... No ale bracia Joao sa po 1 treningu

4

Where is Bruno?

0

@Medium Nie trawie typa xd

1

@MOLESTA Nie wydaje mi sie

0

Z bólem przyznaje ze zazdroszcze mentalu i jakosci Legii.

Tych 2 rzeczy bardzo brakuje w Lechu w tym sezonie i to cos o czym musi pomyslec i trener i własciciele

5

Motor Lublin idzie po ekstraklase ;)

1

Bilbao mallorca najgorszy mecz sezonu. Dramat co oni zafundowali w 90 min.

0

Mallorca nie gra tak brudno jak getafe ale to jest tak samo obrzydliwa druzyna. Autobus+wybicia na pałe

1

@Emhyr Zarobimy na nim. Grosze czy miliony to sie zobaczy

1

@LeonadisPL Mika Mármol

0

@stickie Elegancko :)

1

@LeonadisPL To sie zainteresuj. Młody stoper ze swietna technika i inteligencja. Bardzo dobry sezon póki co

0

Mamy jakies prawa do Marmola?

Bardzo dobrze wyglada w tym sezonie

0

O 14 fajny meczyk Girony z Las Palmas

2

0

@Barceloniarz0 Rosja xd

1

Doktor Kuzniak top :)

0

Ale ten Roque to dzik. Oby tak ładował u nas

0

Dobry impuls Hoticia. Oby pojsc za ciosem

0

@takisobiektos Akurat straty do top 4 duze nie beda a o mistrza i tak nie powalcza bo brakuje jakosci w ataku zwłaszcza na 9 bo Ishak nie jest soba

2

Szykuje sie dramatyczny weekend. Moze chociaz Barca z bracmi Joao osłodza mi to

0

@takisobiektos To czy bedzie wtopa oceniny po sezonie jak pogra troche. Umiejetnosci na bardzo duze.

1

@Comentateiro Po Sezonie pewnie bedzie debata. Nie pozbeda sie go w trakcie. Dostanie szanse na odbudowe ale bardzo zle wyglada atak Lecha. Wszystko bez ładu i składu

0

@mkord Ta. Najgorsze ze na papierze wygladał dobrze a tu piłkarski neandertalczyk.

5

Historia zatacza koło. Znowu zacznie sie temat zwolnienia Broma jak Lech znowu przegra.

Wszystko sie posypało. Zero schematów,gra na alibi,głupota poszczególnych piłkarzy i masa kontuzji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?