Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 To macie wiele wspólnego
7
Masz w formie Ferrana to wystawiasz Gaviego który sie meczy jako fałszywy LS.
Ja pier czy Xavi takich rzeczy nie widzi czy nie chce widziec?
8
Najgorszy na boisku jest Xavi
Ile jeszcze bedziemy meczyc bułe w tym ustawieniu?
1
Gundo ma fenomenalne te wrzutki
Ale Xavi to kur mógłby zaczac grac 433
1
Motor jaki mental xD
1
Szkoda tego Roberto... No ale bracia Joao sa po 1 treningu
4
Where is Bruno?
0
@Medium Nie trawie typa xd
1
@MOLESTA Nie wydaje mi sie
0
Z bólem przyznaje ze zazdroszcze mentalu i jakosci Legii.
Tych 2 rzeczy bardzo brakuje w Lechu w tym sezonie i to cos o czym musi pomyslec i trener i własciciele
5
Motor Lublin idzie po ekstraklase ;)
1
Bilbao mallorca najgorszy mecz sezonu. Dramat co oni zafundowali w 90 min.
0
Mallorca nie gra tak brudno jak getafe ale to jest tak samo obrzydliwa druzyna. Autobus+wybicia na pałe
1
@Emhyr Zarobimy na nim. Grosze czy miliony to sie zobaczy
1
@LeonadisPL Mika Mármol
0
@stickie Elegancko :)
1
@LeonadisPL To sie zainteresuj. Młody stoper ze swietna technika i inteligencja. Bardzo dobry sezon póki co
0
Mamy jakies prawa do Marmola?
Bardzo dobrze wyglada w tym sezonie
0
O 14 fajny meczyk Girony z Las Palmas
2
@Rewolucja123 Tak
0
@Barceloniarz0 Rosja xd
1
Doktor Kuzniak top :)
0
Ale ten Roque to dzik. Oby tak ładował u nas
0
Dobry impuls Hoticia. Oby pojsc za ciosem
0
@takisobiektos Akurat straty do top 4 duze nie beda a o mistrza i tak nie powalcza bo brakuje jakosci w ataku zwłaszcza na 9 bo Ishak nie jest soba
2
Szykuje sie dramatyczny weekend. Moze chociaz Barca z bracmi Joao osłodza mi to
0
@takisobiektos To czy bedzie wtopa oceniny po sezonie jak pogra troche. Umiejetnosci na bardzo duze.
1
@Comentateiro Po Sezonie pewnie bedzie debata. Nie pozbeda sie go w trakcie. Dostanie szanse na odbudowe ale bardzo zle wyglada atak Lecha. Wszystko bez ładu i składu
0
@mkord Ta. Najgorsze ze na papierze wygladał dobrze a tu piłkarski neandertalczyk.
5
Historia zatacza koło. Znowu zacznie sie temat zwolnienia Broma jak Lech znowu przegra.
Wszystko sie posypało. Zero schematów,gra na alibi,głupota poszczególnych piłkarzy i masa kontuzji.