Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Deviler Obecnie tak ale niewiadomo jak bedzie z czasem a Lewy jest nam niezbedny poki Roque nie ma w klubie
16
Ludzie kochani co wy macie we łbach. Sprzedac jedynego rasowego napastnika? Czy wy macie ujemne iq?
4
@thatstrue Gavi wyjasni tego troglodyte xd
1
@Emhyr Oby oby.
0
Pany dawac mi takie grupy
Liverpool Betis Rakow Freiburg
Fenerbache Fiorentina Legia Aberdeen
2
Nie żadne tolkieny riordany pottery to uniwersum Barcy jest topowe xD
Btw dzieki Disney za czarna Annabeth. .
0
@Emhyr Formalna to słowo klucz. Porozumienie było ustne
1
@esem91 Co w tym dziwnego? Po co składac oferte jak sie nie ma pewnosci czy bedzie mozna podpusac go
3
@michal26 O tyle dobrze ze nie ma dziury w budzecie Lecha i brak awansu był wpisany w to.
Ale no Lech musi kupic 9 i zastepce Pereiry no i kogos w typie Iviego Lopeza
2
Patrzac na Lecha Legie i Rakowa to mozna by zmontowac niezła ekipe na LM
No nic. Lech musi sie wziac w garsc i spróbowac za rok sie odkuc. Ale Rutkowscy musza sypnac groszem bo inaczej Lech straci dystans do Legii i Rakowa
0
@Chaoss Lech kadrowo jest słabszy od Legii i Rakowa co z bólem przyznaje
Legia bierze to w tym sezonie
2
Skipper lubi to ;)
6
I cyk zemsta na dunczykach dokonana xd
1
@P33ck Live Betis Rakow Freiburg
1
@Barcasub Widziałem wczesniej ale nie z tak dobrej powtórki
5
Na FB wyskoczyła mi powtórka gola Kopenhagi...
To jest dramat co zrobił Kovacevic. Ten strzał nie miał prawa dac gola.
6
@Poversky1000 Uu kandydat na głupote miesiaca
0
@lucca87 Przeciez to bezbek jest xd
1
@whoocash19841 Ty jestes mem i to taki niesmieszny
1
@Kapitan hawk Wszystkiego
0
@Kuba_1 No imo jutro wszystko sie wyjasni
0
Dobra jeszcze tylko Cancelo i Felix(Oby sie udało) i jazda z kurłami
1
@Antajbandaj Jaki Lenglet
14
Abidal wątrobo ty moja!
Słaby z ciebie dyrektor sportowy ale w kulki leciec umiesz ;)
4
@ChampionLW Gdzies to słyszałem
4
Ale beda sie lac po mordach w grupie F xD
1
@macio_944 Wreszcie troche farta
0
Widac wątoba działa ;)
7
Byle ominac Milan i Newcastle
4
@aspr1me Wątróbke hue hue ;)