4

@Deviler Obecnie tak ale niewiadomo jak bedzie z czasem a Lewy jest nam niezbedny poki Roque nie ma w klubie

16

Ludzie kochani co wy macie we łbach. Sprzedac jedynego rasowego napastnika? Czy wy macie ujemne iq?

4

@thatstrue Gavi wyjasni tego troglodyte xd

1

@Emhyr Oby oby.

0

Pany dawac mi takie grupy
Liverpool Betis Rakow Freiburg
Fenerbache Fiorentina Legia Aberdeen

2

Nie żadne tolkieny riordany pottery to uniwersum Barcy jest topowe xD

Btw dzieki Disney za czarna Annabeth. .

0

@Emhyr Formalna to słowo klucz. Porozumienie było ustne

1

@esem91 Co w tym dziwnego? Po co składac oferte jak sie nie ma pewnosci czy bedzie mozna podpusac go

3

@michal26 O tyle dobrze ze nie ma dziury w budzecie Lecha i brak awansu był wpisany w to.

Ale no Lech musi kupic 9 i zastepce Pereiry no i kogos w typie Iviego Lopeza

2

Patrzac na Lecha Legie i Rakowa to mozna by zmontowac niezła ekipe na LM

No nic. Lech musi sie wziac w garsc i spróbowac za rok sie odkuc. Ale Rutkowscy musza sypnac groszem bo inaczej Lech straci dystans do Legii i Rakowa

0

@Chaoss Lech kadrowo jest słabszy od Legii i Rakowa co z bólem przyznaje

Legia bierze to w tym sezonie

2

Skipper lubi to ;)

6

I cyk zemsta na dunczykach dokonana xd

1

@P33ck Live Betis Rakow Freiburg

1

@Barcasub Widziałem wczesniej ale nie z tak dobrej powtórki

5

Na FB wyskoczyła mi powtórka gola Kopenhagi...

To jest dramat co zrobił Kovacevic. Ten strzał nie miał prawa dac gola.

6

@Poversky1000 Uu kandydat na głupote miesiaca

0

@lucca87 Przeciez to bezbek jest xd

1

@whoocash19841 Ty jestes mem i to taki niesmieszny

1

@Kapitan hawk Wszystkiego

0

@Kuba_1 No imo jutro wszystko sie wyjasni

0

Dobra jeszcze tylko Cancelo i Felix(Oby sie udało) i jazda z kurłami

1

@Antajbandaj Jaki Lenglet

14

Abidal wątrobo ty moja!

Słaby z ciebie dyrektor sportowy ale w kulki leciec umiesz ;)

4

@ChampionLW Gdzies to słyszałem

4

Ale beda sie lac po mordach w grupie F xD

1

@macio_944 Wreszcie troche farta

0

Widac wątoba działa ;)

7

Byle ominac Milan i Newcastle

4

@aspr1me Wątróbke hue hue ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?