0

@tomek8756 Ha tfu. Co to jest za onuca

9

Patologia rodem z polski za czasów Lato etc..

5

@barcelonaLM Mogliby upasc na ryj ostatecznie

2

https://echotrybun.pl/bramkarz-puszczy-napadniety-przez-kiboli-grozili-mu-maczetami-te-runde-ma-z-glowy/

Aha. Kibole Wisły to jeszcze wieksze patusy niz ci z Wawy i Poznania. Szkoda chłopa

2

Autentycznie niedobrze mi sie robi jak widze Soto Grado

2 karny zasłużony w 100% ale pierwszy to nur Williamsa.

2

https://weszlo.com/2023/08/27/barcelona-villarreal-4-3-la-liga-mecz-wynik-relacja/

Zgadzam sie. Mecz ogólnie rewelacja pomijajac ze grało sporo paralityków typu sergi biegne roberto i marcos złamie linie spalonego i innych gałganów z villareal

14

@qbuteq Bez jaj. Nie był to top mecz ale był solidny

16

Pragne zauważyc ze Gavi zagrał bardzo dobry mecz.

1

@abram3k Ament!

3

@Esteban_ Powonnismy im wysłac bezcenny argentynski kaktus

1

@VamosRakieta Znowu :)

5

Ciekawe

16 latek ma wieksza inteligencje i odpowiedzialnosc boiskowo niz taki jeden Osama z PSG który jak był tak dalej jest boiskowym troglodyta xD

9

Ja pitole co ten Yamal robi. 16 lat kur to jest niepojete jaki on ma luz w grze. Gol to kwestia czasu

MVP meczu jak dla mnie. Razem z Ferranem Carrowali giereczke

8

Lewy ocena 2/10 i to tylko za pustaka. Dramat

Yamal i Ferran najlepsi

3

Yamal MVP na ten moment. Chryste jaki to jest niebywały talent

1

Lewy? Won amatorze.

Ferran top xD

0

Roberto i Robercik powinni z buta wracac po tym meczu

1

Dosc. Odpuszczam to. Niedobrze mi sie robi jak widze kim w obronie gramy.

Kounde i 3 pokraki.

0

-5 na starcie Ligi. Brawo Denzel brawo Roberto.

2

Brawo Xavi. Wiecej gry tym amatorem wincyj.

0

@Pawel13sz Tam były km miejsca w la lidze o tym mozna pomarzyc tylko

1

Sorloth wyciaga naszych a Lewy stoi jak widły w gnoju

1

Balde z 1 noga jest lepszy niz ten pokraka Alonso.

1

Ja pier jak my chcemy cos ugrac jak mamy 2 niedorozwoji na bokach,których kreciliby skrzydłowi z eklapy

1

@LS Dla mnie kolor skóry nie ma znaczenia. Jesli identyfikuje sie jako polak i zna nasz jezyk to reszta mi zwisa

0

Dla odmiany Barca mogłaby zagrac dobry mecz

0

@mekston A i tak jest pierwszy xd

0

@mekston Czyli szykuje sie kolejny win Maxa. Troche nudne sie to robi xd

0

@mekston Jaka jest kolejnosc?

3

@MesQueUnClub96 No a co ma robic 9????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?