Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Ha tfu. Co to jest za onuca
9
Patologia rodem z polski za czasów Lato etc..
5
@barcelonaLM Mogliby upasc na ryj ostatecznie
2
https://echotrybun.pl/bramkarz-puszczy-napadniety-przez-kiboli-grozili-mu-maczetami-te-runde-ma-z-glowy/
Aha. Kibole Wisły to jeszcze wieksze patusy niz ci z Wawy i Poznania. Szkoda chłopa
2
Autentycznie niedobrze mi sie robi jak widze Soto Grado
2 karny zasłużony w 100% ale pierwszy to nur Williamsa.
2
https://weszlo.com/2023/08/27/barcelona-villarreal-4-3-la-liga-mecz-wynik-relacja/
Zgadzam sie. Mecz ogólnie rewelacja pomijajac ze grało sporo paralityków typu sergi biegne roberto i marcos złamie linie spalonego i innych gałganów z villareal
14
@qbuteq Bez jaj. Nie był to top mecz ale był solidny
16
Pragne zauważyc ze Gavi zagrał bardzo dobry mecz.
1
@abram3k Ament!
3
@Esteban_ Powonnismy im wysłac bezcenny argentynski kaktus
1
@VamosRakieta Znowu :)
5
Ciekawe
16 latek ma wieksza inteligencje i odpowiedzialnosc boiskowo niz taki jeden Osama z PSG który jak był tak dalej jest boiskowym troglodyta xD
9
Ja pitole co ten Yamal robi. 16 lat kur to jest niepojete jaki on ma luz w grze. Gol to kwestia czasu
MVP meczu jak dla mnie. Razem z Ferranem Carrowali giereczke
8
Lewy ocena 2/10 i to tylko za pustaka. Dramat
Yamal i Ferran najlepsi
3
Yamal MVP na ten moment. Chryste jaki to jest niebywały talent
1
Lewy? Won amatorze.
Ferran top xD
0
Roberto i Robercik powinni z buta wracac po tym meczu
1
Dosc. Odpuszczam to. Niedobrze mi sie robi jak widze kim w obronie gramy.
Kounde i 3 pokraki.
0
-5 na starcie Ligi. Brawo Denzel brawo Roberto.
2
Brawo Xavi. Wiecej gry tym amatorem wincyj.
0
@Pawel13sz Tam były km miejsca w la lidze o tym mozna pomarzyc tylko
1
Sorloth wyciaga naszych a Lewy stoi jak widły w gnoju
1
Balde z 1 noga jest lepszy niz ten pokraka Alonso.
1
Ja pier jak my chcemy cos ugrac jak mamy 2 niedorozwoji na bokach,których kreciliby skrzydłowi z eklapy
1
@LS Dla mnie kolor skóry nie ma znaczenia. Jesli identyfikuje sie jako polak i zna nasz jezyk to reszta mi zwisa
0
Dla odmiany Barca mogłaby zagrac dobry mecz
0
@mekston A i tak jest pierwszy xd
0
@mekston Czyli szykuje sie kolejny win Maxa. Troche nudne sie to robi xd
0
@mekston Jaka jest kolejnosc?
3
@MesQueUnClub96 No a co ma robic 9????