Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Naprawde ktos uwaza ze Raków gra lepiej? Cała połowa pod kontrola Kopenhagi
6
Nie no gol na konto bramkarza. Co on odwalił? To nie miało prawa wpasc
1
@Bobo25 Naprawde akurat kibic Pogoni nie powinien sie na ten temat wypowiadac.
Lecha tez w sumie xd
0
@kamilop Yeboah uraz ;(
1
Teraz Kopenhaga spokojnie moze sie zamknac i próbowac kontra dobic rywala :(
0
Ooo nieeee. Bardzo trudna sytuacja Rakowa
0
@kazbychu Wichniarek xD
0
Kopenhaga doskonale wie co ma robic.
Raków z czasem otworzy sie i to moze ich duzo kosztowac
0
@wojopancer Tak tak wszyscy przeciwko Rakowowi
0
Żeby to sie nie zemsciło zaraz
0
@Barca1922 Jude MVP miesiaca.
0
@michal26 Zobacz ilosc kontuzji na poczatku sezonu w klubach. Wincyj tourne etc wincyj
0
@Litman Bierz pod uwage ilosc kontuzji i rywala
3
@Barcabarca3562157 Yamal
2
Co jak co ale Grabara jest bardzo dobrym bramkarzem. Osobiscie nie lubie typa ale co nieco potrafi w bramce
0
@Litman Duzo urazów
0
@AdiKingu96 Może
0
@Bobo25 Tak jak ja z gabloty Pogoni xD
0
@P33ck No klub mem. Jaki kraj taki Tottenham
1
@FcPortoFan1999 Zaatakuja to dostana kontre. Tylko rozważna gra bo inaczej bedzie szybki łomot
0
@Bobo25 Kompleksy wzgledem pogoni? Haha
Lech tez ma swoje za uszami ale on chociaz raz na jakis czas dorzuca do gabloty trofeum. Wasza natomiast zbiera kurz i w zasadzie nie jest potrzebna do niczego.
Lech dał dupy to prawda ale on chociaz kilkukrotnie grał w fazach grupowych bijac takie zespoły jak City Juve Salzburg Fiorentina Villareal etc
Czym Pogon sie moze pochwalic? Niczym. Pogon moze zbic piatke z Tottenhamem
2
@FcPortoFan1999 Nie no oni sa gorszymi frajerami od Lecha. Lech co jakis czas dorzuci mistrza a ci to bracia tottenhamu.
Gablota pusta jak głowa julek z twittera
0
Pogon jeszcze gorzej niz Lech wyglada.
Legia
Raków
Lech
Jagielonia
Slask
Tak może wygladac top 5 sezonu
Pogon wyglada katastrofalnie w defensywie jak i w ataku i do tego recznik w bramce
1
@FcPortoFan1999 Nie. To kwestia złej metody przygotowania. John im odpuscił mocno bo pozno wrócili i zamiast byc na obciążeniach do gry co 3 dni to zdychali po meczu w weekend i w srodku tygodnia
1
@FcPortoFan1999 Kwestia tej motoryki bo i Hotic podupadł
Golizadeh moze byc deska ratunku
0
@PatrykBarca Puchar Polski i top 4 to cos w ich zasiegu
2
@Symson Tutaj wina trenera. Zle to rozegrał i powinien ich katowac a nie im luzowac
Jestem jednak fanem Johna i mysle ze odbuduje piłkarzy
2
Sytuacja w Lechu @FcPortoFan1999
Parametry fizyczne piłkarzy na baardzo słabym poziomie. Nikt w klubie nie wie z czego to wynika ale piłkarze sa teraz badani na wszystkie sposoby.
Lech nie musi sprzedawac bo Rutkowski spodziewaľ sie ze nie bedzie awansu lub bedzie o to trudno nie majac rozstawienia wiec dziury w budżecie nie ma.
Niestety raczej nikt nie odejdzie i nie przyjdzie do Lecha wiec piłkarze musza sie ogarnac bo nawet teraz na papierze kadra wyglada solidnie.
Martwi tylko Ishak.
14
@TheNekro94 Wiadomo ze chodzi o charakter. Zero pokory i ciagle prowokuje rywali i sedziego. Takich obrzydliwych piłkarzy lubic sie nie da. Alba cos o tym wie
5
@Rust_Cohle Za drogi niestety xd