1

Naprawde ktos uwaza ze Raków gra lepiej? Cała połowa pod kontrola Kopenhagi

6

Nie no gol na konto bramkarza. Co on odwalił? To nie miało prawa wpasc

1

@Bobo25 Naprawde akurat kibic Pogoni nie powinien sie na ten temat wypowiadac.

Lecha tez w sumie xd

0

@kamilop Yeboah uraz ;(

1

Teraz Kopenhaga spokojnie moze sie zamknac i próbowac kontra dobic rywala :(

0

Ooo nieeee. Bardzo trudna sytuacja Rakowa

0

@kazbychu Wichniarek xD

0

Kopenhaga doskonale wie co ma robic.

Raków z czasem otworzy sie i to moze ich duzo kosztowac

0

@wojopancer Tak tak wszyscy przeciwko Rakowowi

0

Żeby to sie nie zemsciło zaraz

0

@Barca1922 Jude MVP miesiaca.

0

@michal26 Zobacz ilosc kontuzji na poczatku sezonu w klubach. Wincyj tourne etc wincyj

0

@Litman Bierz pod uwage ilosc kontuzji i rywala

3

2

Co jak co ale Grabara jest bardzo dobrym bramkarzem. Osobiscie nie lubie typa ale co nieco potrafi w bramce

0

@Litman Duzo urazów

0

@AdiKingu96 Może

0

@Bobo25 Tak jak ja z gabloty Pogoni xD

0

@P33ck No klub mem. Jaki kraj taki Tottenham

1

@FcPortoFan1999 Zaatakuja to dostana kontre. Tylko rozważna gra bo inaczej bedzie szybki łomot

0

@Bobo25 Kompleksy wzgledem pogoni? Haha

Lech tez ma swoje za uszami ale on chociaz raz na jakis czas dorzuca do gabloty trofeum. Wasza natomiast zbiera kurz i w zasadzie nie jest potrzebna do niczego.

Lech dał dupy to prawda ale on chociaz kilkukrotnie grał w fazach grupowych bijac takie zespoły jak City Juve Salzburg Fiorentina Villareal etc

Czym Pogon sie moze pochwalic? Niczym. Pogon moze zbic piatke z Tottenhamem

2

@FcPortoFan1999 Nie no oni sa gorszymi frajerami od Lecha. Lech co jakis czas dorzuci mistrza a ci to bracia tottenhamu.

Gablota pusta jak głowa julek z twittera

0

Pogon jeszcze gorzej niz Lech wyglada.

Legia
Raków
Lech
Jagielonia
Slask

Tak może wygladac top 5 sezonu

Pogon wyglada katastrofalnie w defensywie jak i w ataku i do tego recznik w bramce

1

@FcPortoFan1999 Nie. To kwestia złej metody przygotowania. John im odpuscił mocno bo pozno wrócili i zamiast byc na obciążeniach do gry co 3 dni to zdychali po meczu w weekend i w srodku tygodnia

1

@FcPortoFan1999 Kwestia tej motoryki bo i Hotic podupadł

Golizadeh moze byc deska ratunku

0

@PatrykBarca Puchar Polski i top 4 to cos w ich zasiegu

2

@Symson Tutaj wina trenera. Zle to rozegrał i powinien ich katowac a nie im luzowac

Jestem jednak fanem Johna i mysle ze odbuduje piłkarzy

2

Sytuacja w Lechu @FcPortoFan1999

Parametry fizyczne piłkarzy na baardzo słabym poziomie. Nikt w klubie nie wie z czego to wynika ale piłkarze sa teraz badani na wszystkie sposoby.

Lech nie musi sprzedawac bo Rutkowski spodziewaľ sie ze nie bedzie awansu lub bedzie o to trudno nie majac rozstawienia wiec dziury w budżecie nie ma.

Niestety raczej nikt nie odejdzie i nie przyjdzie do Lecha wiec piłkarze musza sie ogarnac bo nawet teraz na papierze kadra wyglada solidnie.

Martwi tylko Ishak.

14

@TheNekro94 Wiadomo ze chodzi o charakter. Zero pokory i ciagle prowokuje rywali i sedziego. Takich obrzydliwych piłkarzy lubic sie nie da. Alba cos o tym wie

5

@Rust_Cohle Za drogi niestety xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?