Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@nabial Hernadez Hernandez? 12 zawodnik madrytczoków
4
@mekston Boli dupa
0
@FcPortoFan1999 Gdzie :0
0
Trzeba odpalic kilka kart na operze by sledzic wszystko i meczyk Warty z ŁKS ogladac
8
@Firestone To sie odda po sezonie
0
@Emhyr Byc moze zarobiłby i on i my ale teraz to mozna gdybac
5
@Emhyr Akurat dobre kontakty z Mendesem to wielki plus Laporty.
Kowal jest zbyt głupi lub zbyt pijany by to zrozumiec
0
@Inclusus Say whaaat? xDD
0
@Emhyr A w sumie to moze tak byc. Ale mysle ze i tak nici z tego transferu
0
@Emhyr do 18 okienko u Szwabów
0
@Emhyr Mysle ze nie ma szans by zrobic deal w 45 min
0
@Emhyr Falk potwierdził.
2
Kolo Muani bana dostał na transfer.
Teraz powinien gnic ba trybunie ;)
10
Placek Reguilon w mu xD
Do dzis pewnie ma zawroty po tym co z nin Yamal zrobił xD
0
Jak wyglada tera tier lista dziennikarzy?
10
Ale Bezczelny jest ten Bayern. Mieli Cancelo i traktowali go jakby go nie było po czym sobie znowu o nim przypomnieli.
Drażni mnie ten klub strasznie.
1
Nie no którys portugol musi w koncu wypalic xD
Ostatnim był chyba Deco a i tak to farbowany lis xD
0
@Fizzy Womack 2 tykajace bomby. Saper by sie przydał tam xD
14
@DonMatteo901 Kolejny pacjent z choroszczy uciekł. Kurde a myslałem ze tylko mi sie udało :]
0
@MOLESTA Jadymyyyyyy!
0
@Destroyer_of_Worlds Ragnarok był swietny. Love and Thunder tylko znosny ;/
0
@qbuteq Panuje pesymizm w klubie xD
0
@barcelonaLM Love and Thunder wygladał słabo w porównaniu z Avengers i Thorami poprzednimi ale i tak lepszy niz inne twory mcu
Chris jako Thor to totalny pogchamp
1
Podobno ma powstac Thor 5
Ktos moze mi to potwierdzic?
Btw Thor i Dr Strange chyba najlepsze postaci z mcu
1
@Kgorecki2500 Pilnuj swoich bo jeszcze w pierdlu wylądujesz :]
1
https://swiatzwierzat.pl/kot-kleptoman-wraca-z-niezwyklymi-zdobyczami-wlascicielka-natychmiast-wzywa-swiadkow-z-calej-okolicy-lt-em-310823
Haha kot kleptoman xD
@Kgorecki2500
0
@QuaReL Słaba a mimk wszystko i tak druga najwieksza marka w piłce :)
2
De Zerbi wez pakuj sie razem z Fatim w 2024 do Barcelony :)
0
@Criss18Barca No to wez rozbieg i wiesz co dalej
6
@tbas Tytan intelektu. Kolejny w sumie