Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rozumiem ze Felixa mozna nie lubic ale nie mozna mu odmówic umiejetnosci które od Ansu ma większe.
Dla mnie bedzie startował z czysta karta i moze dla odmiany odpali u nas
0
No i brawo. Moze jeszcze sie uda
1
Imo Kittel spore rozczarowanie po dobrym starcie. Cos jak Hotic z Lecha
1
@Kuba_1 Upgrade. Felix to nie jest placek tylko nikt go nie umiał wykorzystac bo ma duze umiejetnosci
0
@SeWo77 Gosc jest po urazie
1
@FcPortoFan1999 Dunczycy potrafia sie madrze bronic i w tym meczu Rakow jest bez argumentow z przodu
0
Trzeba popcorn kupic na ostatnie dni okna xD
0
@michal26 No i Rakow sam sobie winny. Kopenhaga to nie Karabach czy Aris
0
Raków musi sie jeszcze bardziej otworzyc
0
@michal26 Ale jaki hejt. W tym meczu Dunczycy sa lepsi i mogli 2;0 do przerwy prowadzic
Po prostu Kopenhaga jest duzo bardziej doswiadczona i korzysta z tego
0
Piasecki idz ty w...
1
To juz mega pech xD
1
@Bartula Dunczycy madrze sie ustawiaja
0
@FcPortoFan1999 Uraz moze sie odnowic. Nie warto ryzykowac bo potrzebny bedzie niebawem
3
Życze Rakowowi podobnej lub lepszej przygody jak Lech za Rudnevsa lub sezon temu w LKE
Mysle ze tu juz nic sie nie wydarzy
1
@Sysia11 Mysle ze koniec koncow tam Raków był lepszy. Tutaj zderzenie ze sciana
1
@maniak33333 Głupi jestes? Gdzie ja tak twierdze? Kibicuje Rakowowi ale fakty sa takie ze Dunczycy sa lepsi w tym meczu i dwumeczu
0
Dunczycy sa po prostu lepsi
3
@michal26 Nie. Mysle ze to nie kwestia trenera
2
Ale widac ze Kopenhaga mądrze rozgrywa ten dwumecz. Bramki moze troche z dupy ale dobrze sie bronia
0
@takisobiektos Na pewno utrudnił.
0
@takisobiektos Otworzyc tez sie nie moga bo 3 gol zakonczy rywalizacje
2
Ja traktuje wypożyczenie Ansu jak chwilowy oddech od jego pensji.
1
@Kidd Zbyt jednowymiarowy i surowy. No i Suarez dupa go wciagał
0
@Emhyr Krok blizej do pucharu xD
0
@Encore Imo dobry. Jak sie odbuduje to klub zyska. Jak nie to bedzie trzeba sie definitywnie pozegnac
0
@bartas97 Warto ryzykowac kolejnym urazem? LE tez git.
2
@Comentateiro Wczesniej bronił ponad stan. Wychodzi na zero
0
@bartas97 Mi tego mówic nie musisz ale Raków a dokładniej jego kibice nie zachecaja innych by im kibicowac.
Ja wam kibicuje w pucharach.
5
@bartas97 Nie każdy musi im kibicowac.