1

Rozumiem ze Felixa mozna nie lubic ale nie mozna mu odmówic umiejetnosci które od Ansu ma większe.

Dla mnie bedzie startował z czysta karta i moze dla odmiany odpali u nas

0

No i brawo. Moze jeszcze sie uda

1

Imo Kittel spore rozczarowanie po dobrym starcie. Cos jak Hotic z Lecha

1

@Kuba_1 Upgrade. Felix to nie jest placek tylko nikt go nie umiał wykorzystac bo ma duze umiejetnosci

0

@SeWo77 Gosc jest po urazie

1

@FcPortoFan1999 Dunczycy potrafia sie madrze bronic i w tym meczu Rakow jest bez argumentow z przodu

0

Trzeba popcorn kupic na ostatnie dni okna xD

0

@michal26 No i Rakow sam sobie winny. Kopenhaga to nie Karabach czy Aris

0

Raków musi sie jeszcze bardziej otworzyc

0

@michal26 Ale jaki hejt. W tym meczu Dunczycy sa lepsi i mogli 2;0 do przerwy prowadzic

Po prostu Kopenhaga jest duzo bardziej doswiadczona i korzysta z tego

0

Piasecki idz ty w...

1

To juz mega pech xD

1

@Bartula Dunczycy madrze sie ustawiaja

0

@FcPortoFan1999 Uraz moze sie odnowic. Nie warto ryzykowac bo potrzebny bedzie niebawem

3

Życze Rakowowi podobnej lub lepszej przygody jak Lech za Rudnevsa lub sezon temu w LKE

Mysle ze tu juz nic sie nie wydarzy

1

@Sysia11 Mysle ze koniec koncow tam Raków był lepszy. Tutaj zderzenie ze sciana

1

@maniak33333 Głupi jestes? Gdzie ja tak twierdze? Kibicuje Rakowowi ale fakty sa takie ze Dunczycy sa lepsi w tym meczu i dwumeczu

0

Dunczycy sa po prostu lepsi

3

@michal26 Nie. Mysle ze to nie kwestia trenera

2

Ale widac ze Kopenhaga mądrze rozgrywa ten dwumecz. Bramki moze troche z dupy ale dobrze sie bronia

0

@takisobiektos Na pewno utrudnił.

0

@takisobiektos Otworzyc tez sie nie moga bo 3 gol zakonczy rywalizacje

2

Ja traktuje wypożyczenie Ansu jak chwilowy oddech od jego pensji.

1

@Kidd Zbyt jednowymiarowy i surowy. No i Suarez dupa go wciagał

0

@Emhyr Krok blizej do pucharu xD

0

@Encore Imo dobry. Jak sie odbuduje to klub zyska. Jak nie to bedzie trzeba sie definitywnie pozegnac

0

@bartas97 Warto ryzykowac kolejnym urazem? LE tez git.

2

@Comentateiro Wczesniej bronił ponad stan. Wychodzi na zero

0

@bartas97 Mi tego mówic nie musisz ale Raków a dokładniej jego kibice nie zachecaja innych by im kibicowac.

Ja wam kibicuje w pucharach.

5

@bartas97 Nie każdy musi im kibicowac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?