5

@Rust_Cohle Za drogi niestety xd

1

No teraz to jest rzeskie powietrze. Bedzie sie suoer zasypiało przy uchylonym oknie

2

Halo halo co to za usterki

1

Pamietam poczatek Ansu i wejscie z buta do drużyny.

Problem jest taki ze u niego nigdy nie było tej szczypty magii jak u Yamala. Był turbo skuteczny ale nic wiecej

U Lamina widac tego skilla w dryblingu,strzale i grze kombinacyjnej a to dopiero 16 latek.

1

Haha prund wydupcyło na osiedlu xD

0

@Szpenser Lubelskie-Lublin

8

w niebie chyba passaty spawajo kurła bo swieci sie niebo jak psu jajca

9

@Isso89 Jesli tak zrobi to giga chad. Zapewni sobie kolejna kadencje

0

@Androchem A bo triggeruje mnie PSG

0

@Kapitan_SW Pijany albo niespeľna rozumu xd

6

@Ziemny Nadal lepszy klub niz burdel z paryża.

Gówno klub który bez szejka walczyłby o byt w ligue 1. PSG to najwieksze scierwo w klubowej piłce

4

Komentarz usunięty

1

@GeneralXavi Nazwij go remontada xD

2

@Kidd Nie tylko sa tanie ale i zdrowe no i ogólnie pyszne sa

6

Lubicie podroby?

Flaczki? Top. Jutro sobie ugotuje

Dzis na obiadek gulasz z wątróbki z kasza :)

5

@Marcelinho99 Przestaniesz płakac o to co chwila?

12

@Kleps0n Ale o czym tu dywagowac. Rubiales naruszył nietykalnosc cielesna zawodniczki i powinien poniesc konsekwencje.

Byłbys zadowolony gdyby twoja partnerke jakis oblech pocałował w usta przed taka publicznoscia?

0

@tomek8756 Jachas to sie nadaje

0

@tomek8756 Nie no gdzie z Hawajska. Przecie to nie pizza.

0

@tomek8756 Gdzie jest Borubar?

4

@tomek8756 Ci to sie nie pieprza. Brawo :)

1

@Androchem Win/Win

5

Fable zapomniane opowiesci ale to jest stara ale jara gierka.

Trzeba odpalic na nowo i wydebic od pewnej laski wielki miecz :]

0

@krol211 O ile wszyscy zdrowi beda xD

1

@pt9 Moim zdaniem ktos taki był potrzebny. Nie kolejny busquets a prosty drwal do kasowania rywali

1

Co myslicie o Romeu?

Dla mnie super historia troche przypominajaca Paulinho. Bardzo pozytywne zaskoczenie na ten moment i tez próbuje uderzac co u nas nie jest norma.

1

@kamilos1214 Nie indetyfikuje sie z kibolami to raz. Dwa Kibole z wisły to wyższy poziom spier..

6

@AssisMoreira Kiboli nie zrozumiesz

5

@DaPidejpi Bo kibole to niższa forma życia. Nie sa inteligentni a stwarzaja zagrożenie. Powinno sie ich wykluczac ze społeczenstwa

0

Ciekawy jestem czy jakikolwiek klub 1 ligi wpusci teraz tych przygłupów z Krakowa. Mowa ofc o kibolach.

Moim zdaniem powinni kibice wisły dostac bana na każdym stadionie bo przekroczyli juz wszystkie granice.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?