Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Rust_Cohle Za drogi niestety xd
1
No teraz to jest rzeskie powietrze. Bedzie sie suoer zasypiało przy uchylonym oknie
2
Halo halo co to za usterki
1
Pamietam poczatek Ansu i wejscie z buta do drużyny.
Problem jest taki ze u niego nigdy nie było tej szczypty magii jak u Yamala. Był turbo skuteczny ale nic wiecej
U Lamina widac tego skilla w dryblingu,strzale i grze kombinacyjnej a to dopiero 16 latek.
1
Haha prund wydupcyło na osiedlu xD
0
@Szpenser Lubelskie-Lublin
8
w niebie chyba passaty spawajo kurła bo swieci sie niebo jak psu jajca
9
@Isso89 Jesli tak zrobi to giga chad. Zapewni sobie kolejna kadencje
0
@Androchem A bo triggeruje mnie PSG
0
@Kapitan_SW Pijany albo niespeľna rozumu xd
6
@Ziemny Nadal lepszy klub niz burdel z paryża.
Gówno klub który bez szejka walczyłby o byt w ligue 1. PSG to najwieksze scierwo w klubowej piłce
4
Komentarz usunięty
1
@GeneralXavi Nazwij go remontada xD
2
@Kidd Nie tylko sa tanie ale i zdrowe no i ogólnie pyszne sa
6
Lubicie podroby?
Flaczki? Top. Jutro sobie ugotuje
Dzis na obiadek gulasz z wątróbki z kasza :)
5
@Marcelinho99 Przestaniesz płakac o to co chwila?
12
@Kleps0n Ale o czym tu dywagowac. Rubiales naruszył nietykalnosc cielesna zawodniczki i powinien poniesc konsekwencje.
Byłbys zadowolony gdyby twoja partnerke jakis oblech pocałował w usta przed taka publicznoscia?
0
@tomek8756 Jachas to sie nadaje
0
@tomek8756 Nie no gdzie z Hawajska. Przecie to nie pizza.
0
@tomek8756 Gdzie jest Borubar?
4
@tomek8756 Ci to sie nie pieprza. Brawo :)
1
@Androchem Win/Win
5
Fable zapomniane opowiesci ale to jest stara ale jara gierka.
Trzeba odpalic na nowo i wydebic od pewnej laski wielki miecz :]
0
@krol211 O ile wszyscy zdrowi beda xD
1
@pt9 Moim zdaniem ktos taki był potrzebny. Nie kolejny busquets a prosty drwal do kasowania rywali
1
Co myslicie o Romeu?
Dla mnie super historia troche przypominajaca Paulinho. Bardzo pozytywne zaskoczenie na ten moment i tez próbuje uderzac co u nas nie jest norma.
1
@kamilos1214 Nie indetyfikuje sie z kibolami to raz. Dwa Kibole z wisły to wyższy poziom spier..
6
@AssisMoreira Kiboli nie zrozumiesz
5
@DaPidejpi Bo kibole to niższa forma życia. Nie sa inteligentni a stwarzaja zagrożenie. Powinno sie ich wykluczac ze społeczenstwa
0
Ciekawy jestem czy jakikolwiek klub 1 ligi wpusci teraz tych przygłupów z Krakowa. Mowa ofc o kibolach.
Moim zdaniem powinni kibice wisły dostac bana na każdym stadionie bo przekroczyli juz wszystkie granice.