Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@adi7adi8 Skoro nie byli skuteczni to nie zasłużyli
0
@michal26 Celtik sie przypomina ;/
8
@michal26 Kwintesencja piłki. Przegrywasz bo nie potrafisz postawic kropki nad i
1
@MesQueUnClub96 Na pewno nie rodzice harrego pottera
0
@michal26 Własnie tak to czesto wyglada. Moze sie tworzyc sytuacje ale 1 wypad i moze byc tragedie
0
@michal26 A pamietasz jak wygladał mecz Barcy z Celtikiem?
Co ci z kontroli jak sytuacji nie wykorzystujesz a czesto to sie po prostu msci
1
Rakow prosi sie o gola na 2-0 z dupy xd
1
@Rust_Cohle Pytanie czy drugi raz Kopenhaga tak słabo zagra
0
@Bartula Mąke ;)
1
@Bartula To nie fifa xd
0
@michal26 Smierdzi 2-0 xD
8
1-0 To nadal nie tragiczny wynik. Ale mimo wszystko mysle ze u siebie Dunczycy beda znacznie grozniejsi
0
@MesQueUnClub96 Po karnych. Chopie...
1
@MesQueUnClub96 Niewiele to zmienia. Sa słabi w tym meczu
1
Ale trzeba przyznac ze Dunczycy strasznie mecza bułe i prosza sie o gola
1
Jak sie takich sytuacji nie wykorzystuje...
3
Jest nadzieja. Dodi uwaza ze Kopenhaga to wygra czyli stawiamy domy na Rakow
0
Raków musi byc dokładniejszy
4
@IronSanHybrid Nie no az tak to nie. Chociaz ten 1 powinien byc
0
@IronSanHybrid Podobnie było z Lechem kiedys
Ale tak to musi wygladac jak chcemy cos znaczyc w europie
0
@Colon Sanatorium w Barcelonie
1
@dafik85 Przeciez to spalony jest. Nikogo nie obchodzi jak wielki
2
Ale tak szczerze to przepisy sa do wyje... Za duzo pola do interpretacji w różnych kwestiach.
Dla mnie kazda reka powinna byc gwizdana
3
@Kamilos84 Był.
0
@Dari0G Ty to niezle na bani jestes. Lecha skrzywdzono w trnawie a rok wczesniej z karabahem
1
Kur rozumiem frustracje ale nie ma znaczenia jak mały był spalony.
4
@D10SLEO Aha. Spalony to spalony bez znaczenia jak mały
0
@Zoker Mieli tez duzo szczescia w poprzednich meczach
1
Nie no spalony... Szkoda
1
Mam takie wrazenie ze Raków zginie od swojej broni
Dunczycy nie graja dobrze ale jeden gol i bedzie bardzo trudna sytuacja