Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi Często? Raczej okazjonalnie.
Rozumiem do czego pijesz ale prawda jest taka ze jest bardzo nieprzyjemnie pod wzgledem pogody i organizm ma prawo sie zbuntowac.
Byc moze faktycznie piwo nie było dobrym pomysłem ale czasu nie cofne. No nic trzeba isc sie schłodzic
0
@DaPidejpi Naprawde musze tłumaczyc ze to przejezyczenie było? Wypiłem 1 piwo dzis i 1 w tamtym tygodniu.
Z racji ze biore leki to na piwo moge sobie rzadko pozwolic co za tym idzie nie ma mowy o regularmosci w tej kwestii
Rozumiem twój przekaz ale nie zgadza sie to z moim przypadkiem. Wypiłem 1 piwo dzis i 1 w zeszła srode a wczesniej długa przerwa od alkoholu
@Esteban_ No okej ale wiesz ze kazdy organizm inaczej reaguje? Każdy ma inna budowe i tolerancje na temperatury.
1
@Medium Nie popijam leków piwem to po pierwsze. Jak chce wypic piwo to leków nie biore bo wiem czym sie to moze skonczyc.
Po 2 wbrew temu co myslicie wypiłem 1 schłodzone piwo.
Po 3 nawet gdybym go nie wypił to na duchote nie zaradze.
Moze byc i 35 stopni ale nie przy takim powietrzu gdzie autentycznie po 20 30 min na słoncu idzie udaru dostac.
Lublin dzis to autentyczny piekarnik
0
@tristan87 Możliwe ale serio byłem bliski przegrzania organizmu.
Dramat. Nie przeszkadza mi temperatura ale ta duchota bo od chyba 2 tyg kropla deszczu nie spadła
2
Ja pier. Jest tak duszno ze autentycznie zrobiło mi sie ciemno przed oczami... Klima tez nie wyrabia..
17
@esem91 Oblesny typ
4
@Niente Zgadza sie ;]
8
@mekston Oj boli dupa boli xd
0
@MesQueUnClub_87 Nie no tyle to bym nie mógł. 2 browar w tym tygodniu ale nl pogoda jest taka ze piwko z lodówki pomaga przetrwac ten skwar
3
Pije sobie własnie Perłe chmielowa
Zdrowie LaBambiarzy
67
Poki co jestem zadowolony z Romeu. Bardzo przyjemnie sie oglada i wcale nie odstaje na tle lepiej wyszkolonego Pedriego Gundo etc.
Podoba mi sie tez ze próbuje strzelac z dystansu a tego baardzo brakuje w naszej grze.
Naprawde dobry interes zrobilismy
3
@Davvd W koncu ktos próbuje. Kwestia czasu jak strzeli
0
Eh ja i moje rng xD
Drugi raz trafiam sobie 5* Dzyngis Chana :/
6
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 Nie maja.
0
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/pilka-nozna-kobiet/skandal-podczas-ceremonii-mistrzostw-swiata-prezes-federacji-pocalowal-pilkarke/bnd4kjk
Aha? Rubiales co za...
0
@partymaker Wciaga koks
0
Wiem ze pisałem to raz ale ogladajac skrót i widzac co roberto odpier w okolicach 90 min to człowieka szlag bierze.
Gdyby po tym padł gol to koledzy powinni mu lepe zasadzic bo tak nie moze sie obronca zachowywac
11
@Sawik_10 Kolejny solidny mecz. Bardzo dobry transfer poki co
1
@Kgorecki2500 Byłem i polecam. Zawaliste przezycie
0
@Rust_Cohle Zwłaszcza Barce
2
@Emhyr No tu bym jednak nie dyktował. Za miekki faul i różnica postury obu piłkarzy
4
https://x.com/FCB_______1899/status/1693340501296996768
Co to za niedorozwoje pracuja na Var ze olali to mma?
4
@Mario96w Paulinho niczego nikogo nie nauczył
1
Czy na ten moment transfer Romeu jest według LaBamby gites czy nie gites i dlaczego gites?
2
@Encore Nie kop lezacego
4
@barcelonaLM Na opak trzeba jego wpisy i typy traktowac
3
Widzieliscie co odwalił Roberto w 89 min?
Gola z tego nie było ale rzucałem miesem na lewo i prawo bo tak sie nie ma prawa zachowac profesjonalny piłkarz.
Dla mnie to jest karykatura piłkarza na ten moment.
4
I o tym pisałem w kontekscie Pedriego i Jude
Gry Pedriego nie zobrazuja liczby. On robi wszystko na boisku a drybling ma godny Iniesty i dlatego uważam ze Pedri i Jude oraz Musiala to ten sam kaliber talentu.
Ale tylko Pedri ma w sobie ten pierwiastek magii i naprawde dla mnie to jest kalka Iniesty
0
Najlepsi w Barcy:
Pedri Gundogan De jong
Najgorsi
Gavi Lewandowski Sergi Roberto za ten kryminał z Machisem