0

@DaPidejpi Często? Raczej okazjonalnie.

Rozumiem do czego pijesz ale prawda jest taka ze jest bardzo nieprzyjemnie pod wzgledem pogody i organizm ma prawo sie zbuntowac.

Byc moze faktycznie piwo nie było dobrym pomysłem ale czasu nie cofne. No nic trzeba isc sie schłodzic

0

@DaPidejpi Naprawde musze tłumaczyc ze to przejezyczenie było? Wypiłem 1 piwo dzis i 1 w tamtym tygodniu.

Z racji ze biore leki to na piwo moge sobie rzadko pozwolic co za tym idzie nie ma mowy o regularmosci w tej kwestii

Rozumiem twój przekaz ale nie zgadza sie to z moim przypadkiem. Wypiłem 1 piwo dzis i 1 w zeszła srode a wczesniej długa przerwa od alkoholu


@Esteban_ No okej ale wiesz ze kazdy organizm inaczej reaguje? Każdy ma inna budowe i tolerancje na temperatury.

1

@Medium Nie popijam leków piwem to po pierwsze. Jak chce wypic piwo to leków nie biore bo wiem czym sie to moze skonczyc.

Po 2 wbrew temu co myslicie wypiłem 1 schłodzone piwo.

Po 3 nawet gdybym go nie wypił to na duchote nie zaradze.

Moze byc i 35 stopni ale nie przy takim powietrzu gdzie autentycznie po 20 30 min na słoncu idzie udaru dostac.

Lublin dzis to autentyczny piekarnik

0

@tristan87 Możliwe ale serio byłem bliski przegrzania organizmu.

Dramat. Nie przeszkadza mi temperatura ale ta duchota bo od chyba 2 tyg kropla deszczu nie spadła

2

Ja pier. Jest tak duszno ze autentycznie zrobiło mi sie ciemno przed oczami... Klima tez nie wyrabia..

17

@esem91 Oblesny typ

4

@Niente Zgadza sie ;]

8

@mekston Oj boli dupa boli xd

0

@MesQueUnClub_87 Nie no tyle to bym nie mógł. 2 browar w tym tygodniu ale nl pogoda jest taka ze piwko z lodówki pomaga przetrwac ten skwar

3

Pije sobie własnie Perłe chmielowa

Zdrowie LaBambiarzy

67

Poki co jestem zadowolony z Romeu. Bardzo przyjemnie sie oglada i wcale nie odstaje na tle lepiej wyszkolonego Pedriego Gundo etc.

Podoba mi sie tez ze próbuje strzelac z dystansu a tego baardzo brakuje w naszej grze.

Naprawde dobry interes zrobilismy

3

@Davvd W koncu ktos próbuje. Kwestia czasu jak strzeli

0

Eh ja i moje rng xD

Drugi raz trafiam sobie 5* Dzyngis Chana :/

6

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 Nie maja.

0

@partymaker Wciaga koks

0

Wiem ze pisałem to raz ale ogladajac skrót i widzac co roberto odpier w okolicach 90 min to człowieka szlag bierze.

Gdyby po tym padł gol to koledzy powinni mu lepe zasadzic bo tak nie moze sie obronca zachowywac

11

@Sawik_10 Kolejny solidny mecz. Bardzo dobry transfer poki co

1

@Kgorecki2500 Byłem i polecam. Zawaliste przezycie

0

@Rust_Cohle Zwłaszcza Barce

2

@Emhyr No tu bym jednak nie dyktował. Za miekki faul i różnica postury obu piłkarzy

4

https://x.com/FCB_______1899/status/1693340501296996768

Co to za niedorozwoje pracuja na Var ze olali to mma?

4

@Mario96w Paulinho niczego nikogo nie nauczył

1

Czy na ten moment transfer Romeu jest według LaBamby gites czy nie gites i dlaczego gites?

2

@Encore Nie kop lezacego

4

@barcelonaLM Na opak trzeba jego wpisy i typy traktowac

3

Widzieliscie co odwalił Roberto w 89 min?

Gola z tego nie było ale rzucałem miesem na lewo i prawo bo tak sie nie ma prawa zachowac profesjonalny piłkarz.

Dla mnie to jest karykatura piłkarza na ten moment.

4

I o tym pisałem w kontekscie Pedriego i Jude

Gry Pedriego nie zobrazuja liczby. On robi wszystko na boisku a drybling ma godny Iniesty i dlatego uważam ze Pedri i Jude oraz Musiala to ten sam kaliber talentu.

Ale tylko Pedri ma w sobie ten pierwiastek magii i naprawde dla mnie to jest kalka Iniesty

0

Najlepsi w Barcy:
Pedri Gundogan De jong

Najgorsi
Gavi Lewandowski Sergi Roberto za ten kryminał z Machisem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?