Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oddac trzeba miał udział przy 2 golach Lewy.
Mimo to to był katastrofalny wystep i trzba czescie Ferrana na 9 wrzucac
1
Ciekawe kiedy Laporta powie basta.
Piłkarze topowi a wszyscy regres zaliczaja a teraz jeszcze meczymy bułe z getafe i cadizem
7
Najgorsze jest to ze doswiadczony topowy trener zrobiłby z nich maszyne do widowiskowej i skutecznej gry
Pierwszy raz to napisze ale XaviOut
To kolejny raz kiedy trener nie ma pomysłu na autobus i zostaje wyjasniony przez trenera zespołu który ledwo sie utrzymał.
0
W takiej formie RL9 Fati/Ferran na 9 i Abde do Balde
4
Widział ktos Lewego?
Japier jak ma sie gra układac jak Lewy nic temu zespołowi nie daje. Nie zgra piłki,nie poda jak juz leci piłka to albo komus przeszkodzi albo nie trafi.
Dramat
0
@Comentateiro Ah shit...
Co sie stało z ta ovrona wtf
1
Barca prosze mi osłodzic ten wieczór :/
1
@BorzyKrzys Dobry zadaniowiec ale nie na 1 skład
4
Ja pier poprzedni sezon top defensywa a teraz kabaret kabaret pogania.
0
Bardzo szanuje Rutkowskich i Klimczaka ale mam wrażenie ze sa troche bojazliwi w kwestii transferów
To ze zrobili z Lecha klub samowystarczalny to ogromny sukces ale no az sie prosi by wydac nieco wiecej i nie tylko na piłkarzy z poza ligi ale i w naszej sa ciekawi piłkarze
Fran Alvarez Pululu etc
0
@Rust_Cohle Nie.
0
@FcPortoFan1999 Oj faktycznie xD
0
@PatrykBarca No nie sa i powie to kazdy. Brakuje 9 i skrzydeł
1
Kibicuje Lechowi Barcelonie i Repce Polski.
Czy da sie zrobic gorsze kombo xD?
0
@Dosq I to powinien byc plus a tu zonk :(
0
@Deviler Niby jak? 7 pkt to jeszcze nie tragedia. Mecz ze Slaskiem mozna uratowac
Ale fakt sa takie ze nie ma jakosci w ataku bo kazdy jest pod forma
0
@FcPortoFan1999 Wiesz to tez nie jest tak hop jak w Rakowie gdzie własciciel od tak moze sypac pieniedzmi
Sa tez inwestycje które kosztuja Lecha sporo kasy no ale to sa inwestycje długoterminowe które maja sie spłacac z czasem poprzez transfery wychowankow
1
@FcPortoFan1999 Nie dziwna a katastrofalna. Zero kpncentracji i absudalne błedy. Nie mam wytłumaczenia
0
Lech z taka kadra nie ugra nic w tym sezonie. Za duzo ludzi pod forma a w ataku biega kasztan Ba Lela i Velde
Boze dajcje Golizadeha
1
Velde wypier...
Cała połowe Andersson gra 1 na 2 bo paniszcze nie chce dupy ruszyc.
Sprzedac za 3 mln
0
@Antimadridista~ Avia?
3
Wreszcie Brom odstawił Ishaka.
Niech go wpuszcza na koncowki bo chwilowo gramy z nim w 10. Trzeba czasu by go odbudowac fizycznie
2
@FcPortoFan1999 Nawet Tottenham ma audi cup xD
0
@FcPortoFan1999 Oni maja wiekszy gen frajerstwa niz Lech
Kolejorz to chociaz wrzuca cos czasem do gabloty i czasem pogra w europie a ci? Nic,zero,null
3
Braaawo ŁKS.
Zasłużyli na gola
3
Czego dzis oczekuje od klubów którym kibicuje?
Lech-Wygrana w dobrym stylu by poprawic morale po blamażu i w jakims stopniu sie zrechabilitowac w oczach kibiców
Barca-Wygrana w dobrym stylu z wysokim wynikiem i gra do przodu
A no i trzymam kciuki za ŁKS
@FcPortoFan1999
0
@Szklaner A zeby jeszcze im cos na łeb spadło xd
4
@takisobiektos A panstwo niech traci kase...
0
@mekston Ja mysle ze jest to do zrobienia e faktycznie moze byc ciezko
1
Nie ma w Polsce trenera który byłby barwniejszy od Feio xD
Chłop jest nie do podrobienia ;)