0

@Emhyr Nie no szanujmy sie xd

1

60 mln i droga wolna.

Ale tak czy siak w przypadku odejscia bedzie potrzebny transfer do ataku

0

White lives matter na LaBambie?

Dzieki ci Opera za ciemny motyw xD

0



Haha Dobry gosciu z zasadami. Uprawia se konopie miedzy blokami na przekór deweloperów. Lublin? Top

0

@Kgorecki2500 Dawno jest w necie za free z dobra jakoscia

1

Nigdy Grabary nie lubiłem ale trzymam kciuki

3

@Kgorecki2500 Dobry film co by nie mowic

1

Wbrew pozorom Czesi moga byc gorszym rywalem. Znaja Raków i ich styl.

0

@MesQueUnClub96 To wal przy swiadkach.

1

@MesQueUnClub96 Ale ja nie mam ci nic do powiedzenia co warte by było odblokowania pw.

5

@MesQueUnClub96 To pisz tu na oczach swiadków.

Wiesz jak mocno wkur wszystkich na tej stronie? Z reguły mam na ciebie wywalone ale robisz wstyd normalnym kibicom Lecha i nie chce byc z toba kojarzony.

8

@MesQueUnClub96 Własnie po to cie zablokowałem

27

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 Kur zamknij sie i nie rób wstydu kibicom Lecha

Pier chłopie az wstyd ze kibicujemy tym samym zespołom

0

No Dunczycy wezcie sie do roboty.

2

Kopenhaga prosiła sie o tego gola. Czesi napierali cały mecz

Na pewno oba te zespoły sa do ogrania ale bedzie ciezko

0

Kiedys to szczescie sie skonczy. Serio dawno tyle farta nie widziałem j nie chodzi tylko o ten mecz

Wydaje mi sie ze Kopenhaga tyle marnowac nie bedzie

1

@Uukasz_93 Zapominasz tez ze ten gwałt był wynikiem sporego pecha w Lechu.

Rozumiem ze wynik był jaki był ale no Lech w tamtym okresie miał duzego pecha

0

@kcule14 Na odwrót.

1

@norbi77 Nie beda faworytem. Kopenhaga na papierze znacznie mocniejsza

3

To jest niesamowite ile szczescia ma Raków w tych eliminacjach

6

@Hosh Ta wiem ze to smieszne ale no fajnie jakby polski klub zagrał w UCL

0

@MesQueUnClub96 A jakis inny ekspert?

@FcPortoFan1999 gdybym sie intetesował to bym nie pytał xd

0

Jak mocna jest Kopenhaga wzgledem Rakowa? Sa z nimi szanse?

Kibicuje im bo polacy zasługuja na LM.

0

@Uukasz_93 Własciciel to sknera. A Lech narzekał na Rutka xD

0

@Uukasz_93 Pogon zamiast sie wzmacnian to sie osłabia

0

@Lucerfi A komu to potrzebne?

2

@Barca1922 Od razu lepiej sie ten stadion prezentuje xD

5

@Azacca Napadali na ukrainców? To nie tak działało a to Ukraincy napadali na polakow.

Kibice Lecha sie zebrali i ich uspokoili wiec nie odwracaj kota ogonem.

@Criss18Barca Kibice sa jacy sa niestety. Klub niewiele moze zrobic

0

@Peciak Mecz duzo prostszy w teorii ale nie mam za grosz zaufania do typa. To jest chyba najgorszy arbiter w hiszpanii zdaniem Cwiakały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?