Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Nie no szanujmy sie xd
1
60 mln i droga wolna.
Ale tak czy siak w przypadku odejscia bedzie potrzebny transfer do ataku
0
White lives matter na LaBambie?
Dzieki ci Opera za ciemny motyw xD
0
Haha Dobry gosciu z zasadami. Uprawia se konopie miedzy blokami na przekór deweloperów. Lublin? Top
0
@Kgorecki2500 Dawno jest w necie za free z dobra jakoscia
1
Nigdy Grabary nie lubiłem ale trzymam kciuki
3
@Kgorecki2500 Dobry film co by nie mowic
1
Wbrew pozorom Czesi moga byc gorszym rywalem. Znaja Raków i ich styl.
0
@MesQueUnClub96 To wal przy swiadkach.
1
@MesQueUnClub96 Ale ja nie mam ci nic do powiedzenia co warte by było odblokowania pw.
5
@MesQueUnClub96 To pisz tu na oczach swiadków.
Wiesz jak mocno wkur wszystkich na tej stronie? Z reguły mam na ciebie wywalone ale robisz wstyd normalnym kibicom Lecha i nie chce byc z toba kojarzony.
8
@MesQueUnClub96 Własnie po to cie zablokowałem
27
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Kur zamknij sie i nie rób wstydu kibicom Lecha
Pier chłopie az wstyd ze kibicujemy tym samym zespołom
0
No Dunczycy wezcie sie do roboty.
2
Kopenhaga prosiła sie o tego gola. Czesi napierali cały mecz
Na pewno oba te zespoły sa do ogrania ale bedzie ciezko
0
Kiedys to szczescie sie skonczy. Serio dawno tyle farta nie widziałem j nie chodzi tylko o ten mecz
Wydaje mi sie ze Kopenhaga tyle marnowac nie bedzie
1
@Uukasz_93 Zapominasz tez ze ten gwałt był wynikiem sporego pecha w Lechu.
Rozumiem ze wynik był jaki był ale no Lech w tamtym okresie miał duzego pecha
0
@kcule14 Na odwrót.
1
@norbi77 Nie beda faworytem. Kopenhaga na papierze znacznie mocniejsza
3
To jest niesamowite ile szczescia ma Raków w tych eliminacjach
6
@Hosh Ta wiem ze to smieszne ale no fajnie jakby polski klub zagrał w UCL
0
@MesQueUnClub96 A jakis inny ekspert?
@FcPortoFan1999 gdybym sie intetesował to bym nie pytał xd
0
Jak mocna jest Kopenhaga wzgledem Rakowa? Sa z nimi szanse?
Kibicuje im bo polacy zasługuja na LM.
0
@Uukasz_93 Własciciel to sknera. A Lech narzekał na Rutka xD
0
@Uukasz_93 Pogon zamiast sie wzmacnian to sie osłabia
0
@Lucerfi A komu to potrzebne?
2
@Barca1922 Od razu lepiej sie ten stadion prezentuje xD
5
@Azacca Napadali na ukrainców? To nie tak działało a to Ukraincy napadali na polakow.
Kibice Lecha sie zebrali i ich uspokoili wiec nie odwracaj kota ogonem.
@Criss18Barca Kibice sa jacy sa niestety. Klub niewiele moze zrobic
0
@Peciak Mecz duzo prostszy w teorii ale nie mam za grosz zaufania do typa. To jest chyba najgorszy arbiter w hiszpanii zdaniem Cwiakały.