Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Nie zdziwiłbym sie
8
Wiecie co jest najsmutniejsze i przerażajace po meczu z Getafe?
Ten pajac z gwizdkiem nie tylko nie poniesie konsekwencji ale dostał też do sedziowania mecz Lecha ze Spartakiem. Po tym co ten człowiek wyprawiał powinien dostac bana na sedziowanie i w lidze i w europie.
1
@Faro A kto nie pisał rynsztoku po tym wale sędziego i brudnej gry Getafe?
Nie wstydze sie ani nie wypieram bo to co sie wyprawiało w tym meczu to jawny skandal i zwyczajnie emocje brały góre. Nawet bana dostałem.
Natomiast ty od jakiegos czasu próbujesz mnie obrażac i to w tak żałosny sposób ze budzisz we mnie tylko politowanie.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Peciak Pierwszy raz to powiem ale to może wina trenera?
Piłkarzy mamy dobrych ale chyba Xavi nie potrafi z nich wykrzesac maxa i to jest problem. Jesli styl sie nie poprawi to uwazan ze tl ostatni jego sezon.
1
@BordowyPtak Trzeba sie modluc o deszcz xD
6
@MesQueUnClub96 Na szczescie to sie nigdy nie wydarzy :]
31
https://zapodaj.net/plik-NX2Bq907VN
Ale fotazo wow. To nie feniks a lawa z Etny ;)
0
@VegetaPolska A kur czyja to wina? Barcy?
Sedzia wybił z głowy Barcelonie gre w piłke
9
@IrekPOL No tak bo mozna drukowac i krzywdzic inny zespół
Co to za logika
2
Mecz na Eleven? To co mnie redakcja kłamie :/
0
Tak tak Kounde szantażysta.
A teraz sio na mecz.
0
@Kengo Jakie to typowe dla niego
1
@kynio302 Hahaha ale osrał madrytczoków xD
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Faro Zapoznaj sie z definicja hipokryzji. To ty ciagle psioczysz na gre z 1 fałszywym skrzydłowym i Raphinha a nawet jeszcze sezonu nie rozpoczelismy.
Serio chłopie wez sie opamietaj. Ja rozumiem ze jestes fanboyem Ansu ale fakty sa takie ze Rapha dał nam mistrzostwo
6
@Faro Powodzenia. Wyrażam to co leży na sercu wszystkim.
Ile mozna czytac twoje płacze o tego Raphinhe i 4 pomocników. Niedobrze sie juz robi.
8
Niech tylko tego Cancelo wypożycza i Jazda z dziadami.
5
Komentarz usunięty
2
Fajny składzik.
0
@HighestInTheRoom Z Lublina? Nie umiem sie teleportowac
0
@Encore Byle po awansie. Na Lecha bym poszedł ;)
1
Jesli Feio zrobi awans z Motorem to szybko ktos sie nim zainteresuje.
Mimo charakteru robi mega robote i kto wie moze pójde na Eklape w koncu ;)
2
Tymczasem Motor staje sie powoli kandydatem do awansu xD
@Encore Feio? Top.
Haha 2-0
2
@Encore Tragiczny piłkarz. Gruby Suarez to nadal 3x lepszy piłkarz
1
Moootoooor 1-0 xD
0
@takisobiektos Mimo wszystko piłkarze Lecha pozno wrócili do treningow i taka przerwa to dodatkowy czas na treningi
2
https://ekstraklasatrolls.pl/jagiellonia-zaczepila-lecha-bezbledna-odpowiedz-kolejorza/
Hah uwielbiam Jagielonie. Lubi zaczepic a jak przyszło im grac w europie to obskoczyli szybki eurowpierdziel.