0

@Kgorecki2500 PO jest nam potrzebny

0

Co to jest za wybór miedzy dżuma a cholera?

Neymara nie chce ale majac alternatywe w postaci Felixa to juz wole Brazola.

Juz chyba lepiej pojsc po tego Cancelo.

11

Nie dla Neymara.

0

@Luciano99 Bo piniadze to trzeba umic wydac.

PSG to wyglada jakby dzieciak bawił sie w Football manager.

1

Dzien Dobry ;)

Tymczasem w lublinie ewakuacja 14 tys ludzi bo znalezli niewybuch z ww2.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

Fatalny Ruch i to w kazdym aspekcie gry.

Easy 3 pkt dla Legii

0

Ruch potezne zderzenie ze sciana. Gra w 10 i widac róznice jakosci. Szkoda ale Ruch ma baardzo słaba ta kadre i raczej kandydat do spadku

3

Za tydzien Derby Łodzi ale beda dymy i to dosłownie ;)

0

@arasz1819 Podpisuje sie pod tym w 100%

7

Swoja droga zobaczcie na Fornalika. Jak on mądrze potrafi budowac zespoły. Z tym Lubinem spokojnie o puchary moze powalczyc. W opór szanuje Waldka za jego podejscie.

Mega trener i szkoda tylko rysy na CV w postaci przygody z Kadra.

2

@FcPortoFan1999 W lubinie 2 lata Lech bez wygranej wiec tym bardziej szacun

@bartas97 To samo w meczu Warty z Rakowem

4

Za chwile Ruch i Legia

Boże ale teskniłem za ta cholerna liga. Może top poziom to nie jest ale emocji nigdy nie brakowało.

No kocham ta eklape xD

@FcPortoFan1999

3

Zagłebie samo sobie winne. 40 min w przewadze i nie potrafili dobic a z klasowa druzyna to sie zawsze konczy tragicznie.

Lech słaby mecz ale wyrwali pkt charakterem i chwała im za to. Mysle ze 7 pkt po 3 meczach to dobry wynik.

5

Jedno oddac trzeba Van der bromowi.

Podniósł mentalnie ten zespół. To juz nie jest banda panienek ale twarde chłopy którzy walcza do konca.

Brawo panie trenerze!

5

Duma. Alez charakter pokazuje Lech

4

Ale głupota Murawskiego. Przemotywowani zdecydowanie piłkarze Lecha

0

@FcPortoFan1999 Niby nie ale w Lubinie Lech ma ostatnio pod górke

0

@FcPortoFan1999 Remis nie bedzie złym wynikiem biorac pod uwage czwartkowy mecz

1

Zaraz Zagłebie vs Lech. Szykuje sie dobry meczyk

0

@Rust_Cohle Gyrosa

3

@tristan87 100mln lub Klauzula

1

Niezły szok jak sie Motor prezentuje. Beda jajca jak wywalcza ekstraklase

8

Sabancaya
https://volcano.si.edu/gallery/photos/GVP-04768.jpg

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSAIfakJNxvthimywvanDezlSgutLxrVmrzBw&usqp=CAU

Jest to duży aktywny stratowulkan położony w Peru. Jego wysokosc to 5976m n.p.m i jest czescia centralnej strefy wulkanicznej Andów. Sabancaya jest czescia kompleksu wulkanicznego w którego skład wchodza jeszcze Hualca Hualca i Ampato. Wulkan Sabancaya jest takze pokryty niewielka czapa lodowa co stwarza zagrożenie powstania Laharów podczas erupcji. Ten rejon leży nad strefa subdukcji płyt nazca i ameryki południowej. Wulkan wrócił do życia w 1986 roku a jego kulminacja była erupcja o sile VEI 3 w 1990. Od tego czasu wulkan regularnie wybucha

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23 @marcinK0000

4

Fatalny mecz Górnika i Piasta.

Oba zespoły to giga rozczarowanie na ten moment

1

@Uukasz_93 Nie musza bo maja akademie i nie potrzebuja na to kasy wydawac. Mimo wszystko pzpn i władze ligi powinni sie zastanowic jak takie omijanie przepisów wybic z głowy

7

Przepis o młodzieżowcu jest dobry ale nie moze byc tak jak w zeszłym sezonie ze Raków grał na innych zasadach bo wiedział ze kare i tak zapłaci

Moim zdaniem albo kary sa dotkliwsze albo wyrzucmy ten przepis w cholere.

Albo inaczej. Kluby które najmocniej promuja młodych powinny dostac wieksze siano za to.

1

@FcPortoFan1999 I dobrze. Ale Mosór mega żenada

0

Ale pokaz aktorzenia. Mosór miej godnosci troche. .

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?