1

@bartas97 Zostaje tez Ishak,Karlstroem a wiec mozna zatrzymac swoich liderow.

No i Josue z Legii tez zostaľ

1

W tym okienku transferowym mamy naprawde mocne nazwiska w ekstraklasie i fajnie ze niektórzy tez zostaja.

Sonny Kittel
Golizadeh
Hotic
Blazic
Yeboah
Zwolinski
Gual
Andersson


Alez progres nasza liga zalicza.

0

@Mns21 Fajny młody ale bedzie drogi

0

@FcPortoFan1999 Bo latami sie kompromitowalismy. Ale chyba ranking daje taka mozliwosc i trzeba isc w ta strone

1

@FcPortoFan1999 O to chodzi. Musimy zrobic tak by 2 zespoły grały eliminacje do lm.

0

@mekston Barbie kolego Barbie xd

3

Legionisci prosimy o brak kompromitacji.

Mamy szanse mocno podbic ranking wiec nie spierd tego.

0

@Gwyn Spk mnie jako f2p mega uzalezniło xd

2

@Chaoss LKE to zbawienie dla naszych klubow. Poza tym nasze kluby w koncu zaczeły kupowac kozaków i nie wyprzedaja sie

0

@takisobiektos Bez znaczenia

1

@Gwyn Mythwars lub empires and puzzles xd

Uzalezniajace gierki

3

Boze ale ten Dino Hotic to kozak. Ja wiem ze to Litwini ale jak on ma inteligencje boiskowa. Mega transfer

0

Co jest kur co ta Pogon?

Oj czuje ze tylko Lech i Rakow zagraja w fazie grupowej

1

@FcPortoFan1999 Mysle ze tak. Tam w 2 połowie siedli fizycznie a tutaj wygladaja jak wypoczeci.

0

Lech pewny siebie i na spokojnje gra z Litwinami. Taki troche sparing i w sumie dobrze.

1

@IronSanHybrid +1

Tylko szkoda Xaviego którego oszukał

14

Szkoda tylko Xaviego. Otoczył zaufaniem na jakie nie zasługiwał i tak mu sie odwdziecza.

Mówi ze to przez "gówno" które sie na niego wylewa. Ciekawe czy dzban wie jak kibice PSG traktuja swoich piłkarzy.

No ale niech idzie. Płakac po nim nie bede. To w głównej mierze Raphinha przyczynił sie do mistrzostwa a nie on.

3

@KrychaFCB Głebokie :]

1

Komentarz usunięty

3

@arasz1819 Trzeba petycje zrobic. Duda podpisze ;)

27

@jacobFCB 92 lat w czasie snu a co?

2

Ciekawy jestem jaki burdel by tu był gdyby zrobiono tu noc oczyszczenia :)

Juz widze jak bluzgaja i cisna po @MesQueUnClub96

3

@fcbarcafan19 Aj faktycznie xD

0

@sevs Dobrze dla Pogoni

2

@GeneralXavi Patusów za oknem :/

Tak serio to muzyki filmowej z Lotra,Transformers,Star Wars,Harry Potter.

Linkin Park Simple Plan ostatnio mocno katowane zespoły

0

@Commando Zaraza,zanosi sie na burze

0

https://zapodaj.net/plik-uUbwjvl1WQ

Jakos nie topowa ale mimo wszystko fajnie to wyglada. Piekny jest ten ksiezyc.

3

Wow ale piekny pomaranczowy ksiezyc.

0

@Emhyr Nie wiem. Raz w zyciu to ogladałem i to za dzieciaka

0

@Kidd Nie posiadam tv ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?