1

Fermin ty kocie!

2

Dest to grzałby ławe nawet w RKS Huwdu.

Dramat

0

Zaraz Alonso wjedzie na pełnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Coutinho007 Ta bo Barca nic nie stworzyła

0

@abram3k Karma.

3

Stacja 12 Vinicjus upada po raz enty

3

@macio_944 Po co ci głowa? Jem niom

0

Dobra sa rzeczy wazne i wazniejsze. Ide na dwójke ale bynajmniej nie na bernabeu.

1

Ludzie kochani 2 mecz gramy. O jakiej wy formie myslicie? Spokojnie.

0

Znowu casus Paulinho?

Romeu to moze byc dobry interes jak bedzue tak złomował xd

0

Az sie prosi o rasistowski zarcik w kierunku realu ale no nie wypada bo i naszych bym obraził

3

Ciemno mam przed oczami. Oh wait to tylko real.

A tak serio to niech wyluzuja bo szkoda zdrowia

2

Dlatego w footballu nie ma i nie bedzie nic lepszego od Klasyku ;)

3

Roberto twarz która leczy xD

1

Brawo Lubin za kolejna remontade

1

Z czego wynika fakt ze majac takich utalentowanych piłkarzy jak Kaminski Skóras Kiwior Lederman a w kolejce Łegowski i Marchwinski kadra gra taki syf a oni sa na boisku tak stłamszeni?

Nie chodzi o trenera bo tak jest z kazdym nowym trenerem.

Moze za duze ego w szatni?

Serio mamy naprawde jedns z najlepszych pokolen i mase naprawde fajnych młodych a gramy taki syf i łomot spuszcza nam Mołdawia.

2

Komentarz usunięty

0

30 mln odkupu? Jesli zaliczy sezon dobry to moze bedzie tego wart. Szczerze? Watpie by zagrał na tyle dobrze by Barca chciała go za tyle odkupic.

Moim zdaniem nie wróci do Barcelony i moim zdaniem dobrze i dla niego jak i dla nas

1



Ale cudowny tytuł zarzucił Cwiakała

0

Powodzenia Nico :)

6

Lanin
https://live.staticflickr.com/65535/52648805164_08cf25177f_o.jpg

Jest to prawdopodobnie wygasły stratowulkan położony na granicy Chile i Argentyny. Ma wysokosc 3776m n.p.m i jest czescia 2 parków narodowych. Po czesci Argentynskiej lezy na terenie parku Lanin a po stronie Chilijskiej na terenie parku narodowego Villarica.
Wulkan jest pokryty lodem a ostatnia erupcja nie jest znana. Według szacunków ostatni wybuch mógł nastapic w okresie ostatnich 10 tys lat. Jest czescia południowej strefy wulkanicznej andów.

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @marcinK0000 @kamyk_23

0



Wszystko przez tego gałgana

4

Brak cojones w dyrekcji wyscigu. Dajcie im sie scigac w deszczu...

0

@Kgorecki2500 Szczerze to nie wiem i gunwo mnie to obchodzi. Po 1 odcinku s2 straciłem nadzieje ze bedzie to dobry serial

0

@Kgorecki2500 Nie dawaj tym platfusom zarobic bo jeszcze s4 zrobia :/

Showrunerzy z ROP i Wieska moga razem isc na wodke i bedzie fabuła na Głupi i głupszy 3

2

@Destroyer_of_Worlds Bo to guwno jest nawet wieksze od Pierscieni Władzy a to nie lada wyczyn.

Nie chodzi o 1:1 ale fabuła w wiedzminie netfliksa to hanba dla tego uniwersum. Głupota i wszechobecna poprawnosc.

Nikt nie kazał robic 1:1 fabuły ale nikt nie prosił o jej zbeszczeszczenie

5

Haha Motor 1-0 i Lider 1 ligi xD

7

@Arkadio90 On ratuje klub a Kaczka rozwala kraj. Taki drobny szczegół

5

Łks znowu szybki powrót do 1 ligi.

Fatalnie to wyglada a to drugi mecz dopiero

0

Łks po 1.5 meczu wyglada fatalnie. Dziwne to bo kadra wyglada solidnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?