Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Lech przyjałby go chetnie ale byłby za drogi i potencjalnie ryzykowny
2
Fajnie sie bawia w tym Brighton. Rozumien ze Moder miał powazny uraz ale kur co oni z nim tam robia? Zaraz sie to koncem kariery skonczy.
Daliby go na leczenie do Polski to pewnie juz by dawno stał na nogach i bynajmniej nie zartuje.
Szkoda Modera bo miał przed soba swietlana przyszłosc
1
@xvcWinterSoldier Za słaby jestem by u @Luciano99 pracowac.
On potrzebuje kompetentnych ludzi
14
Pinkna pogoda. Rzeskie powietrze,niebo czyste pełne gwiazd a gdzies nieopodal koty dra ryje ;)
No i temperaturka idealna. Az chce sie browara golnac
0
@bartas97 Lech dostał stadion bo miasto było gotowe na przyjecie tys kibicow na euro a klub był gotów na utrzymywanie obiektu.
Z wszystkich stadionów na euro tylko w Poznaniu nie generuje strat a klub go utrzymuje bez ingerecji miasta.
Nie krytykuje inwestycji w piłke a krytykuje sposob inwestycji.
Nie porównuj spontanicznej inwestycji w stadion w rozbudowe stadionu pod mistrzostwa europy
Skoro Pinokio tak chetnie finansuje stadion Rakowa to moze pojdzmy dalej i kolejnym klubom postawmy/rozbudujmy stadiony bo czemu nie?
0
@bartas97 Ty kur nie rozumiesz prostej zaleznosci. Poznan to duze miasto wiec budowa lub rozbudowa stadionu ma sens bo ma kto na stadion przychodzic a obiekt nie generuje strat bo Lech o to zadbał. Z perspektywt czasu stadion we Wrocku i Gdansku nie był opłacalna inwestycja i sa obiektami z którymi miasta maja problem by je utrzymac
Masz euro 2012 podaj 1 argument który przemawiałby za postawieniem tam stadionu na euro. Nie ma żadnego. Miasto małe o infrastrukturze nie wspominajac.
Lech skorzystał ale to było z pożytkiem dla wszystkich stron a nie widzimi sie Premiera tuz przed zblizajacymi sie wyborami byle przyciagnac wyborców.
Idac twoim tokiem myslenia moze postawimy kolejne stadiony za publiczna kase? Skoro mozna Rakowowi to czemu nie Warcie lub innym klubom?
Jestem za finansowaniem klubów ale nie w postaci stadionów.
Można przeciez przeznaczac pieniadze w rozwój akademii piłkarskich w kraju i na tym skkrzystaja i miasta i kluby które beda wyławiac talenty z nich
0
@bartas97 Nie interesuje mnie to. Finansowanie stadionu a narzedzia do kształtowania młodych adeptów piłki to dwie zupełnie inne rzeczy. Na inwestycji w Skills Lab korzysta nie tylko lech a na inwestycje w stadion korzysta tylko Raków taka drobna różnica.
Nie jestem fanem inwestowania publicznej kasy w stadiony a wolałbym by przeznaczano je na rzeczy pokroju skills lab co byłoby z pożytkiem dla wszystkich
Nsprawde wyciagasz z dupy argument o euro? Porównujesz mała Czestochowe do Poznania? Kto by przyjezdzał do Czestochowy by zapełniac stadion? Lech skorzystał ale sam stadion utrzymuje i nie swieci pustkami jak we Wrocławiu czy Gdansku.
Juz teraz piknik jest na stadionie Rakowa. Wybudowaliby 20 tys i w 1/2 pewnie byscie go nie zapełnili
0
@bartas97 Najpierw doinformuj sie ile Lech z własnej kieszeni dał.
20 mln a 40 na rozbudowe stadionu to znaczaca różnica nie wspominajac ze Raków stał sie tuba propagandowa rzadu pinokia
1
https://gloswielkopolski.pl/dyrektor-akademii-lecha-poznan-o-wspolpracy-z-bayernem-monachium-jestesmy-rozwijajaca-sie-czescia-tego-projektu/ar/c1-17732775
Polecam poczytac. Skills lab to najnowoczesniejsze narzedzie do pracy z młodzieza w polsce i jest wart kazdej złotówki. Lech w przyszłosci bedzie zarabiac jeszcze wiecej na młodziezy.
1
@Rust_Cohle Do logopedy albo do choroszczy sie nadaje kasztan.
Gardze nim w opór
6
@MesQueUnClub96 Guwna nie da sie zaspoilerowac.
0
@Gwyn A co to ma do rzeczy?
4
@Rust_Cohle Za pozno ;/
1
@Comentateiro Słaby mecz Szymona to prawda.
2
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/156twz1/ekstraklasaboners_arkadiusz_pyrka_piast_gliwice/
Hahahaha co ten typ odwalił. Dzieki ci Pyrka. Pyrolandia nie zapomni ;)
4
Najlepsza trylogia:
Władca Pierscieni
2
Ale John zrobił kozaka z Marchwinskiego. Kolejna perła ze stajni Lecha i pewnie kolejne min 6 mln wpadnie.
Do kadry go!
@FcPortoFan1999 @Comentateiro
0
Andersson naprawde bardzo solidny debiut poki co
2
Marchewaaaa alez złoty chłopak!
0
@takisobiektos A patrzyłes historie przed? Na papierze wszystko sie zgadzało
Niestety to jest mega niewypał i kasa w błoto.
0
@Dari0G Sparingi to akurat nie sa wyznacznikiem. Widac po piłkarzach ze tego rytmu nie ma a fizycznie tez odstaja. Falstart sie szykuje. Oby za duzych strat nie narobili bo potem moze byc za pozno na odrabianie
Ale nie moge zniesc bezjajecznosci Ba Loua. Na papierze chłop miał wszystko a jest posmiewiskiem
2
Ale widac ze forma Lecha po urlopowa. Wiekszosc niedawno z wakacji wróciła i widac to. Ishak tez odstaje ale to zrozumiałe.
Dobrze by było chociaz zremisowac ale tak jak pisałem Lech bedzie miał problem na poczatku sezonu.
Andersson fajnie wyglada chociaz tyle dobrego.
Ba Loua kompromitacja.
1
Zaraza mnie tez zarazili sraczka.
Xavi do lipca!
0
@TaughtMule Kessie powinien płacic za wszystko lub ktokolwiek za to odpowiedzialny
3
@Gaz A wiesz ze wysiłek +grypa moze sie fatalnie skonczyc?
Uwielbiam takich ekspertow
0
@takisobiektos Teraz tak kolorowo nie bedzie. Gdy kazdy bedzie w formie to moze ze 3 bedzie w 11. Bednarek Szymczak Marchwinski
2
Brawo Łęczna 2-2!
1
@takisobiektos Tez ich nie lubie w sumie to ich kibicow ale bez przesady. Lech tez nie gra zgraja polaków
0
Bednarek; Pereira, Czerwiński, Milić, Andersson, Ba Loua, Murawski, Karlstrom, Marchwiński, Velde, Ishak.
Oo jest i Elias
1
@Comentateiro Tak remis byłby okej patrzac na to gdzie Lech jest z forms obecnie