Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 https://www.filmweb.pl/serial/Castle-2009-488486
7.6 to dobry wynik jak na filmweb.
3
@MesQueUnClub96 Bo to stary serial z 2009 wiec ciebie na swiecie nie było
1
Castle to jeden z tych niepozornych seriali do którego wracam regularnie.
Stana Katic jako Beckett top :)
0
@ToWinaSedziego A to prawda pare scen Jacksona mogłyby spokojnie sie w ksiazce znalezc
1
@MesQueUnClub96 Wybor miedzy dzuma a cholera ale wybrałbym polityke
1
@MesQueUnClub96 Poza polityka mogliby i ciebie uciszyc :]
1
@ToWinaSedziego Taka koalicja to tylko wymysł filmowy. Nie było pod Jarem elfów poza Legolasem.
2
@FcPortoFan1999 Mogliby dac wieczna cisze wyborcza tutaj ale byłoby to sprzeczne z idea LaBamby
2
@ToWinaSedziego Lepsze to niz obrzucanie sie guwnem przez nasze polityczne elyty
9
Eh do wyborów jeszcze troche czasu a juz tu nie idzie wytrzymac z powodu kłótni. Wszyscy sa siebie warci Tuski Konfiarze i pisowcy.
Serio idzie sie porzygac od tego.
Odechciewa sie tu przesiadywac.
Dobranoc ;)
0
@bartekvisca Ja tam lubie ten słony smak i nie zajadam go z zurawina
1
@MesQueUnClub96 Dzieki za ta garsc bezcennych informacji
0
Oscypek? Top. Ale taki ino górolski a nie jakies pizdryki ze sklepu. Tak sa takie niestety :/
0
Tymczasem w Niemczech bodaj lata sobie po miescie Lwica.
Biada temu ktos sie natknie na nia. Nie dosc z kot to jeszcze baba i pewnie do tego wsciekła
0
@MarcepanowyKsiaze Pokaz fote to ocenimy
11
@Bartek_VEB Po co czekac
0
F1 wróci do Eleven?
0
@Kgorecki2500 To byłoby samobojstwo Rosji. Erdogan to cwany lis do tego ma interesy z USA. Ameryka chetnie by pomogła gdyby była okazja bardziej pognebic swołocz
2
@pikass14 Jak zwał tak zwał. Dyskont lepiej brzmi
0
@tristan87 Dlatego od lat kupuje w dyskontach. Nie dosc ze 90% taniej to i perełki mozna znalezc
3
Uwielbiam dyskonty.
Za 5 zł dorwałem bluzke Champions League praktycznie w idealnym stanie. Oryginał to nie jest ale i tak swietny interes. Do tego za 2zł bezrekawnik AEK Ateny ;)
1
@AssisMoreira Calbuco* ;)
12
Fuji
https://volcano.si.edu/gallery/photos/GVP-02009.jpg
Jest to drzemiacy stratowulkan położony w Japonii o wysokosci 3776m n.p.m i jest także najwyższym szczytem kraju kwitnacej wisni. Leży on na styku 3 płyt tektonicznych filipinskiej,amurskiej i ochockiej. Wulkan słynie ze swojej symetrycznej budowy. W szczycie znajduje sie krater o szerokosci 500m i głebokosci 250m.
Komora magmowa zasilajaca Fuji lezy na głebokosci 56 km i ma objetosc 1400km3.
Wulkan składa sie z 3 stozków wulkanicznych z czego kazdy ma odrebna historie. Najstarszym jest komitake.
W 2013 roku wulkan został wpisany na liste swiatowego dziedzictwa Unesco. Ostatnia potwierdzona erupcja miała miejsce w 1707-8 roku i była to erupcja tak samo silna jak Saint Helens o sile identycznej czyli VEI-5.
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23 @marcinK0000
0
@ObiwanKenobi I utrudnimy zycie porzadnym ludziom. Czemu karac bogu ducha winnych kierowcow? Zajac sie trzeba prawem i jego egzekwowaniem
0
@FcPortoFan1999 Niestety to mało realne. Zdrowie mi na to nie pozwala zarowno psychiczne jak i fizyczne
0
Wieczorkiem post o Fuji :)
0
@tomek8756 Hahaha dobry ten raków taki nie za madry
5
@Kessie Jesli tylko wypozyczenie z opcja wykupu to tak. Gdyby sie spisał mozna by myslec o transferze definitywnym
2
@Kamiloza91
"Piękny Raków Częstochowa łatwo i przyjemnie melduję się w kolejne rundze Lig Mistrzów. ;)Legia in Lech uczcie się jak to się robi"
Rozumiem ze to żart? Bo jesli ty to na serio piszesz to chetnie pokaze kto tu kogo moze uczyc.
Zobaczymy czy Rakow pokaze cos w starciu z powaznym rywalem a nie z byle ogórem z Estonii chociaz trzeba przyznac ze i z takimi nasze kluby potrafia odpasc.
1
@Kamiloza91 Kur Rakow to najpierw niech gdziekolwiek awansuje. Rakow ma uczyc Legie i Lecha gry w europie? Żarty sobie robisz? Lech miał mega pecha ze karabach trafił im sie w 1 rundzie. Wy dostaliscie ogóra z Estonii. Z czym do ludzi?
Potem sie dziwia czemu nikt rakowa nie lubi jak kibice za grosz pokory nie maja