Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 No kill bedzie jak bedzie zimny hue hue ;)
3
@Kidd Nikt z tego szczylac nie bedzie ;)
12
https://ibb.co/jLGLQ4Z
Cukiernik ze mnie taki jak z Adolfa malarz. No ale smakuje dobrze i siostra powinna byc zadowolona :]
0
@MesQueUnClub_87 Można i tak :]
0
@MesQueUnClub_87 Kwestia przyzwyczajenia ;)
0
@Dari0G Prosze.
https://depilacja.pl/blog/pielegnacja/zimny-prysznic-8-zalet-ktore-przekonaja-cie-do-niego/
@kuz Ja niestety nie mieszkam sam. Mam pod opieka babcie i siostre wiec rachunki sa wieksze a ulga od 2 lat jest znaczaca. Pomijam fakt ze po prostu czuje sie duzo lepiej zarowno fizycznie jak i psychicznie
9
@Medium Tez dobry pomysł :)
Częste mycie skraca życie,skóra sie wyciera i człowiek umiera
1
Dobry biznes z tym myciem sie w zimnej wodzie. Rachunki mniejsze o 50%.
Jesli ktos szuka oszczednosci to polecam zaczac bo to ulga dla portfela jak i dla ciała.
2 lata ponad od kiedy sie przestawiłem i nie żałuje
0
I cyk alert rcb o podtopieniach.
Nic dziwne jak nakur deszcz cały dzien bez przerwy xd
Kalosze sie przydadza rano ;)
1
@bartas97 Zdecydowanie 2
2
@escarabajo O no i szanuje za opinie.
0
@BorzyKrzys Mimo wszystko daje liczby i to go broni. Zobacz Ba Loue.
Velde jest chimeryczny ale na nim Lech nie straci pieniedzy.
1
@FcPortoFan1999 Myslisz ze jak sie Golizadeh wyleczy to ogarnie skrzydło Lecha?
Niestety ostatnio Lech miał problem z kupnem porzadnych skrzydłowych poza Velde ofc
0
@LaLigaPD U mnie tez 13 ale odczuwalna jest nieco wyzsza
0
@talizmo Lech ma prosta droge do fazy grupowej
1
@SuperPatsonFCB Byc moze ale po ew Arisie juz beda powazne schody.
0
@FcPortoFan1999 Mysle ze Rakow moze ich przejsc ale odpadnie z jakims Galatasaray.
Widze ich w LE bo tam przy odrobinie farta mozna powalczyc o awans
3
@tomek8756 Stary był okres upałów a teraz czas podlac troche przyrode.
Własnie taki zmienny okres jest najlepszy a nie ze skrajnosci w skrajnosc
0
@FcPortoFan1999 Wiem o tym
1
Nie lekceważyłbym tez Arisu. Z cypryjczykami moze byc tez ciężko no i u nich tez temperatura lekko mowiac niezbyt przyjazna dla naszych
4
Ale fajna temperaturka sie zrobiła. Deszcz nakur.. cały dzien ale jest bardzo ciepło i okno otwarte a deszczyk sobie napieprza w szybe.
0
@SuperPatsonFCB Nie Austrii sie boje a tego pierwszego rywala.
0
Szansa na conajmniej 2 druzyny w fazie grupowej.
Legia bedzie miec ciezko a Pogon to mozna juz spisac na straty.
Fajnie by było miec 1 gwarantowane miejsce w fazie grupowej LE lub LM ale o tym mozna zapomniec.
Lech ma dosyc prosta droge do fazy grupowej LKE i jesli nie bedzie jakiegos kataklizmu to znowu mozemy podbic sobie ranking klubowy
0
@BorzyKrzys Zgaduje ze sie skonczy 2-0 dla Azerów
0
@BorzyKrzys Ajaj Motorek dostarcza rozrywki chociaz czesto nie na boisku :/
1
@Dari0G Ty tez widze udany jestes. Akurat ja to mam szacunek zarówno do Rakowa jak i Legii
Nazywanie Rakowa najwiekszym klubem w polsce to obraza Legii,Lecha czy innych klubów z bogata historia
@barcelonaLM Historia przeczy twojej tezie ;)
3
@barcelonaLM Otóż nie. Nie jest i nie bedzie. Własnie o takich postach pisałem. Kompletny brak pokory ich kibiców
0
@bartekvisca Bo wszystko sie rozstrzyga u nich a tam nasi nie wytrzymuja kondycyjnie
0
Niestety gra z Azerami to istna meka.
Zawsze beda w lepszej sytuacji bo grajac u nich trzeba sie liczyc ze nasi popadaja jak muchy przy tamtejszym klimacie
Postawie teze
Gdyby polskie kluby grały z Karabachem w normalnych temperaturach to awansowalibysmy nie raz.
3
@Kamilos84 Nemezis polskich klubów