Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Łks znowu szybki powrót do 1 ligi.
Fatalnie to wyglada a to drugi mecz dopiero
0
Łks po 1.5 meczu wyglada fatalnie. Dziwne to bo kadra wyglada solidnie
0
@titikaka Młody fajnie rozwijajacy sie zespół i lige która mimo tebasa dalej jest atrakcyjniejsza niz Ligue 1
Marka Barcelony a PSG to przepasc na korzysc FCB.
Co mu zaoferuje PSG po odejsciu Mbappe? Klub z paryza to wieksze bagno niz barca za Bartomeu
0
@bartas97 To tym bardziej nie ma psg nic do zaoferowania
0
Po co miałby Pedri isc do tego bagna? Poza Mbappe ten klub wyglada na papierze bardzo srednio o lidze nie wspominajac.
Druga sprawa nie chce mi sie wierzyc ze Pedri w ogole rozwaza taki ruch i nawet Lucho tu nic nie zmieni. Kazdy widzi jaki to jest klub i jak traktuje piłkarzy.
8
@Odcinkowy Serio traktujesz go poważnie? Panie daj pan se z nim spokoj
0
@Emhyr On sie do choroszczy nadaje
9
Po słabej 2 połowie Lecha wracam z ciekawym wulkanem.
Iliamna
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b8/Iliamna_Volcano.jpg/1599px-Iliamna_Volcano.jpg
To duży pokryty lodowcem aktywny stratowulkan położony na Alasce. Iliamna ma wysokosc 3053m n.p.m i jest czescia Aleuckiego łuku wulkanicznego. Leży na terenie parku narodowego Lake Clark. W czasach w miare współczesnych wulkan wybuchał stosunkowo niegroznie było to w latach 1867-79.
Co ciekawe w obecnym kształcie wulkan nie posiada krateru w szczytowej czesci wulkanu a szczyt jest bardzo płaski. W czasach prehistorycznych ok 5000 lat temu wulkan miał kilka silnych erupcji o sile VEI-4
We wschodniej czesci wulkan posiada liczne fumarole które znajduja sie na wysokosci 2740m.
Ostatnia potwierdzona erupcja przypada na rok 1876(VEI-3)
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23 @marcinK0000
2
@FcPortoFan1999 Lech ma szeroki skład. Warto dobic rywala i potem tryb eko. Ishak potrzebuje rytmu wiec moze cos dorzuci
1
@FcPortoFan1999 Czekam az za rynek Latynoski sie wezma bo tez mozna perełki wyrwac
8
Zauważcie jak fajnie Lech penetruje rynek Szwedzki. Tam naprawde za grosze mozna fajnych piłkarzy kupic.
Brawo dla włascicieli.
6
Andersson baardzo dobry grajek. Szybko o Rebocho zapomni Lech.
Hotic bardzo fajnie sie porusza po boisku. I co wazne on mysli nie to co Ba Loua.
1
@FcPortoFan1999 Nie no ich to powinni 3 bramkami ograc a w drugim poprawic 2 składem
0
@HighestInTheRoom No ale odpasc z Juve to nic strasznego
1
Kompromitacja piłkarzy legii w koncowce i całym meczu
2 piłki meczowe i żadnej nie wykorzystali. Ja prdl
0
@HighestInTheRoom Bez przesady. Ja rozumiem wszystko ale nie usprawiedliwiaj tego kabaretu.
Powinni wejsc wbic 2 gole i zamknac mecz.
0
Lech i Raków w fazach grupowych. Tak to widze w tym sezonie.
Pogon odpadnie z Belgami a Legia pewnie tez dostanie oklep od kogos :/
2
Nie no ale wstyd to co Legia gra w tym meczu. Jeszcze im sedzia dupe ratuje xd
0
Ale przekrecili kazachów :/
Oj bedzie smród po meczu
3
Brawo. Teraz dobic lub utrzynac i rewanz w teorii powinien byc łatwiejszy
0
@Awtameok_Klana Bedzie opcja odkupu jak sie sprawdzi.
0
Wyczuwam gola z dupy dla Kazachów
0
Kur no ludzie kochani. Strzelcie tego gola ile mozna sytuacji marnowac
0
@HighestInTheRoom Lepiej zeby tak było
0
@Emhyr Wiem wiem pomyłka
0
Hah tak jak pisałem dla Legii gorszym rywalem beda Kazachowie* niz Austria Wieden.
63
@Peciak Przeciez tak samo robia kibice Warszawy w stosunku do Lecha i Rakowa.
0
Co ci amatorzy z Legii robia...
3
@gumaz Niby jak jak on 12 lat ma
0
Legła w gruzach xD