5

Łks znowu szybki powrót do 1 ligi.

Fatalnie to wyglada a to drugi mecz dopiero

0

Łks po 1.5 meczu wyglada fatalnie. Dziwne to bo kadra wyglada solidnie

0

@titikaka Młody fajnie rozwijajacy sie zespół i lige która mimo tebasa dalej jest atrakcyjniejsza niz Ligue 1

Marka Barcelony a PSG to przepasc na korzysc FCB.

Co mu zaoferuje PSG po odejsciu Mbappe? Klub z paryza to wieksze bagno niz barca za Bartomeu

0

@bartas97 To tym bardziej nie ma psg nic do zaoferowania

0

Po co miałby Pedri isc do tego bagna? Poza Mbappe ten klub wyglada na papierze bardzo srednio o lidze nie wspominajac.

Druga sprawa nie chce mi sie wierzyc ze Pedri w ogole rozwaza taki ruch i nawet Lucho tu nic nie zmieni. Kazdy widzi jaki to jest klub i jak traktuje piłkarzy.

8

@Odcinkowy Serio traktujesz go poważnie? Panie daj pan se z nim spokoj

0

@Emhyr On sie do choroszczy nadaje

9

Po słabej 2 połowie Lecha wracam z ciekawym wulkanem.

Iliamna
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b8/Iliamna_Volcano.jpg/1599px-Iliamna_Volcano.jpg

To duży pokryty lodowcem aktywny stratowulkan położony na Alasce. Iliamna ma wysokosc 3053m n.p.m i jest czescia Aleuckiego łuku wulkanicznego. Leży na terenie parku narodowego Lake Clark. W czasach w miare współczesnych wulkan wybuchał stosunkowo niegroznie było to w latach 1867-79.
Co ciekawe w obecnym kształcie wulkan nie posiada krateru w szczytowej czesci wulkanu a szczyt jest bardzo płaski. W czasach prehistorycznych ok 5000 lat temu wulkan miał kilka silnych erupcji o sile VEI-4
We wschodniej czesci wulkan posiada liczne fumarole które znajduja sie na wysokosci 2740m.
Ostatnia potwierdzona erupcja przypada na rok 1876(VEI-3)

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23 @marcinK0000

2

@FcPortoFan1999 Lech ma szeroki skład. Warto dobic rywala i potem tryb eko. Ishak potrzebuje rytmu wiec moze cos dorzuci

1

@FcPortoFan1999 Czekam az za rynek Latynoski sie wezma bo tez mozna perełki wyrwac

8

Zauważcie jak fajnie Lech penetruje rynek Szwedzki. Tam naprawde za grosze mozna fajnych piłkarzy kupic.

Brawo dla włascicieli.

6

Andersson baardzo dobry grajek. Szybko o Rebocho zapomni Lech.

Hotic bardzo fajnie sie porusza po boisku. I co wazne on mysli nie to co Ba Loua.

1

@FcPortoFan1999 Nie no ich to powinni 3 bramkami ograc a w drugim poprawic 2 składem

0

@HighestInTheRoom No ale odpasc z Juve to nic strasznego

1

Kompromitacja piłkarzy legii w koncowce i całym meczu

2 piłki meczowe i żadnej nie wykorzystali. Ja prdl

0

@HighestInTheRoom Bez przesady. Ja rozumiem wszystko ale nie usprawiedliwiaj tego kabaretu.

Powinni wejsc wbic 2 gole i zamknac mecz.

0

Lech i Raków w fazach grupowych. Tak to widze w tym sezonie.

Pogon odpadnie z Belgami a Legia pewnie tez dostanie oklep od kogos :/

2

Nie no ale wstyd to co Legia gra w tym meczu. Jeszcze im sedzia dupe ratuje xd

0

Ale przekrecili kazachów :/

Oj bedzie smród po meczu

3

Brawo. Teraz dobic lub utrzynac i rewanz w teorii powinien byc łatwiejszy

0

@Awtameok_Klana Bedzie opcja odkupu jak sie sprawdzi.

0

Wyczuwam gola z dupy dla Kazachów

0

Kur no ludzie kochani. Strzelcie tego gola ile mozna sytuacji marnowac

0

@HighestInTheRoom Lepiej zeby tak było

0

@Emhyr Wiem wiem pomyłka

0

Hah tak jak pisałem dla Legii gorszym rywalem beda Kazachowie* niz Austria Wieden.

63

@Peciak Przeciez tak samo robia kibice Warszawy w stosunku do Lecha i Rakowa.

0

Co ci amatorzy z Legii robia...

3

@gumaz Niby jak jak on 12 lat ma

0

Legła w gruzach xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?