Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperPatsonFCB I oceniasz to po meczu z Flora i nijaka Jagielonia? Bez przesady.
1
Ajaj Lech chyba tylko z Blasiciem na piast.
Szkoda bo Hoticia i Andersona bym zobaczył.
Znowu start ligi zapowiada sie bez wygranej bo sporo problemow z kontuzjami i forma po urlopowa
3
@Essos Ale mi chodzi ogólnie. Laskowski gdzie lub co komentuje to zawsze trzyma wysoki poziom
6
Laskowski wybitny komentator i do tego cules. Obok Wolskiego to moj ulubiony.
0
Brawo Łeczna ;)
3
@DonAndrzejos Oby nigdy
0
@FcPortoFan1999 Ale jaka napinka. Mam szacunek do Rakowa i Legii mimo ze nie lubie ich a ten wyjezdza mi z tekstem ze Lech i Rakow to gowno.
Typowy sebix legionista
2
@messi564 Na pewno nie moge nazwac cie inteligentnym a o reszcie nie chce mi sie z toba dyskutowac bo szkoda czasu. Karma lubi wracac kolego
0
@messi564 No i o tym mówie. Jestes tak samo bystry jak kolega wyżej bez pokory i szacunku do innych druzyn i ich kibicow
0
@messi564 Kolejny ynteligentny kibic widze. Moze troche szacunku?
0
Komentarz usunięty
6
@kulek22 kazdy go zna
Ps kiedys topowy soczek
1
Leon wez zbombarduj kitajców :]
Raz dwa wywiesza biała flage
3
Niezle wyglada stal mielec.
Cracovia niestety znowy pożałowała na transfery i kolejny nijaki sezon sie szykuje
0
@tristan87 No Margott top
0
Dobra prosto z mostu.
Barbie warto czy nie warto?
0
Co tam zrobili ze w Lublinie tyle doliczonego czasu?
2
Motor 2-1 xD ale dra tam ryje :]
0
Co jak co ale kibiców motoru słychac a do stadionu to mam kawał drogi xd
2
@SenseiFCB Dałbym tyle samo. Tragedia za 200 mln
6
Własnie obejrzałem sobie Matrixa 4.
Moj boze dlaczego to jest taki syf...
1
@FcPortoFan1999 Nie no szanujmy sie. Ich to powinni 3 garniturem przejsc
0
@FcPortoFan1999 Raczej do kolejnego meczu powinno sie poprawic ale no Lech ma pecha do urazow na start ligi zwłaszcza z obroncami.
2
Lech znowu poczatek sezonu i kontuzji pełno +masa piłkarzy po urlopach..
Dagerstal uraz Kwekwe problem z reka a Ishak i Szymczak nie gotowi na 90 min.
Stawiajcie remis lub porazke Lecha z piastem
2
@arsenallondyn0 Ale nie sa. To była jedna z bardziej fotogenicznych erupcji. Tam co chwile robiono niesamowite zdjecia
9
Calbuco
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS2jR56swQed5NAdsaciqfDGm9w8aWuDNvIlA&usqp=CAU
Jest to aktualnie drzemiacy Stratowulkan położony w Chile. Ma on wysokosc 2015m n.p.m i leży obok dwóch jezior Llanquihue oraz Chapo. Calbuco to andezytowy stratowulkan o silnie wybuchowym charakterze którego magma zawiera ok 60% krzemionki co powoduje gwałtowne erupcje. Krater w szczycie wulkanu ma ok 500m szerokosci. Ostatnia poważna erupcja miała miejsce w 2015 roku a jej siłe oszacowano na VEI-4.
W czasach historycznych miał conajmniej 13 potwierdzonych erupcji o dosc gwałtownym charakterze.
Erupcja z 1893 i 2015 były bardzo do siebie podobne i obie miały 4 stopen na skali VEI.
Kilka epickich zdjec z erupcji w 2015
https://cdn.theatlantic.com/media/img/photo/2015/04/the-eruption-of-chiles-calbuco-volc/c01_470799654-1/original.jpg
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/aa/1e/5a917b7889ec3_o_medium.jpg
https://www.staugustine.com/gcdn/authoring/2015/04/23/NSAR/ghows-LK-b360a3e7-299f-4e01-ac89-e725a7f83471-87303c77.jpeg?width=660&height=413&fit=crop&format=pjpg&auto=webp
https://volcano.si.edu/images/bulletin/358020/358020_BGVN_001.jpg
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ7GNRhlci8d_Z5f4NGQrGQNUvQTeZdNmWmhA&usqp=CAU
@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23 @marcinK0000
0
@Emhyr Dla mnie tak. Ale to moja subiektywna opinia.
12
@gumaz To jedna z wiekszych tragedii na tej stronie :/
1
@karolszymek Ja nie mam faworyta. Kazdy pszeniczniak mi smakuje ale zaskoczony jestem perła. Niby koncerniak(Topowy) ale im to piwo wyszło i 4 zł to baardzo fajna cena. W tej cenie nie znajdzie sie lepszego piwa pszenicznego
6
@macio_944 wiem ze lubisz piwa pszeniczne.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtkJALm_4Nnjb2JWzNgD94vHCuafjqxOpFxA&usqp=CAU
Polecam spróbowac. Perła pszeniczna jak za 4 zł smakuje bardzo dobrze i żałuje ze 1 tylko kupiłem