0

@SuperPatsonFCB I oceniasz to po meczu z Flora i nijaka Jagielonia? Bez przesady.

1

Ajaj Lech chyba tylko z Blasiciem na piast.

Szkoda bo Hoticia i Andersona bym zobaczył.

Znowu start ligi zapowiada sie bez wygranej bo sporo problemow z kontuzjami i forma po urlopowa

3

@Essos Ale mi chodzi ogólnie. Laskowski gdzie lub co komentuje to zawsze trzyma wysoki poziom

6

Laskowski wybitny komentator i do tego cules. Obok Wolskiego to moj ulubiony.

0

Brawo Łeczna ;)

3

@DonAndrzejos Oby nigdy

0

@FcPortoFan1999 Ale jaka napinka. Mam szacunek do Rakowa i Legii mimo ze nie lubie ich a ten wyjezdza mi z tekstem ze Lech i Rakow to gowno.

Typowy sebix legionista

2

@messi564 Na pewno nie moge nazwac cie inteligentnym a o reszcie nie chce mi sie z toba dyskutowac bo szkoda czasu. Karma lubi wracac kolego

0

@messi564 No i o tym mówie. Jestes tak samo bystry jak kolega wyżej bez pokory i szacunku do innych druzyn i ich kibicow

0

@messi564 Kolejny ynteligentny kibic widze. Moze troche szacunku?

0

Komentarz usunięty

6

@kulek22 kazdy go zna

Ps kiedys topowy soczek

1

Leon wez zbombarduj kitajców :]

Raz dwa wywiesza biała flage

3

Niezle wyglada stal mielec.

Cracovia niestety znowy pożałowała na transfery i kolejny nijaki sezon sie szykuje

0

@tristan87 No Margott top

0

Dobra prosto z mostu.

Barbie warto czy nie warto?

0

Co tam zrobili ze w Lublinie tyle doliczonego czasu?

2

Motor 2-1 xD ale dra tam ryje :]

0

Co jak co ale kibiców motoru słychac a do stadionu to mam kawał drogi xd

2

@SenseiFCB Dałbym tyle samo. Tragedia za 200 mln

6

Własnie obejrzałem sobie Matrixa 4.

Moj boze dlaczego to jest taki syf...

1

@FcPortoFan1999 Nie no szanujmy sie. Ich to powinni 3 garniturem przejsc

0

@FcPortoFan1999 Raczej do kolejnego meczu powinno sie poprawic ale no Lech ma pecha do urazow na start ligi zwłaszcza z obroncami.

2

Lech znowu poczatek sezonu i kontuzji pełno +masa piłkarzy po urlopach..

Dagerstal uraz Kwekwe problem z reka a Ishak i Szymczak nie gotowi na 90 min.

Stawiajcie remis lub porazke Lecha z piastem

2

@arsenallondyn0 Ale nie sa. To była jedna z bardziej fotogenicznych erupcji. Tam co chwile robiono niesamowite zdjecia

9

Calbuco
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS2jR56swQed5NAdsaciqfDGm9w8aWuDNvIlA&usqp=CAU

Jest to aktualnie drzemiacy Stratowulkan położony w Chile. Ma on wysokosc 2015m n.p.m i leży obok dwóch jezior Llanquihue oraz Chapo. Calbuco to andezytowy stratowulkan o silnie wybuchowym charakterze którego magma zawiera ok 60% krzemionki co powoduje gwałtowne erupcje. Krater w szczycie wulkanu ma ok 500m szerokosci. Ostatnia poważna erupcja miała miejsce w 2015 roku a jej siłe oszacowano na VEI-4.

W czasach historycznych miał conajmniej 13 potwierdzonych erupcji o dosc gwałtownym charakterze.
Erupcja z 1893 i 2015 były bardzo do siebie podobne i obie miały 4 stopen na skali VEI.

Kilka epickich zdjec z erupcji w 2015
https://cdn.theatlantic.com/media/img/photo/2015/04/the-eruption-of-chiles-calbuco-volc/c01_470799654-1/original.jpg

https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/aa/1e/5a917b7889ec3_o_medium.jpg

https://www.staugustine.com/gcdn/authoring/2015/04/23/NSAR/ghows-LK-b360a3e7-299f-4e01-ac89-e725a7f83471-87303c77.jpeg?width=660&height=413&fit=crop&format=pjpg&auto=webp


https://volcano.si.edu/images/bulletin/358020/358020_BGVN_001.jpg

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ7GNRhlci8d_Z5f4NGQrGQNUvQTeZdNmWmhA&usqp=CAU

@barcelonaLM @Comentateiro @NeKenI @AssisMoreira @Kessie @Kidd @Lucerfi @Kim Kallstrom @kamyk_23 @marcinK0000

0

@Emhyr Dla mnie tak. Ale to moja subiektywna opinia.

12

@gumaz To jedna z wiekszych tragedii na tej stronie :/

1

@karolszymek Ja nie mam faworyta. Kazdy pszeniczniak mi smakuje ale zaskoczony jestem perła. Niby koncerniak(Topowy) ale im to piwo wyszło i 4 zł to baardzo fajna cena. W tej cenie nie znajdzie sie lepszego piwa pszenicznego

6

@macio_944 wiem ze lubisz piwa pszeniczne.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtkJALm_4Nnjb2JWzNgD94vHCuafjqxOpFxA&usqp=CAU

Polecam spróbowac. Perła pszeniczna jak za 4 zł smakuje bardzo dobrze i żałuje ze 1 tylko kupiłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?