0

Niestety Lech chyba sie przeliczył wzgledem Ishaka. Borelioza zebrała żniwa i teraz niewiadomo kiedy i czy w ogóle Szwed odzyska forme.

Mysle ze na kolejny sezon trzeba zainwestowac w 9 i kogos za Velde

Niestety musze sie zgodzic z tym ze Lech w tej chwili nie jest kolektywem i brakuje tam siły rażenia.

Trzeba liczyc ze Golizadeh z miejsca da jakosc bo chwilowo zle to wygląda :(

0

@bartas97 Jestem z Lublina nie z Poznania. Mimo kibicowania Lechowi wole mowic ziemniaki

0

@MesQueUnClub_87 Dzieki akurat mam ochote ;)

0

@MesQueUnClub_87 Pokrój ziemniaka. Wymocz w wodze zeby skrobie wypłukac i usmaż/upiecz i voila :)

0

Ale to jest prostak. Jakim cudem po tym wale on może sobie spojrzec w lustro.

Ale no niedaleko pada jabłko od jabłoni. Trener prostak to i piłkarze podobni.

3

Ajaj ale wykur fryteczki sobie zrobiłem. Do tego kepucz lub sos bbq i piwerko i można umierac :)

2

@talizmo Przypomnisz kontekst czy nie pasuje do tezy?

Nie zagrali tak bo lubili a dlatego ze kadrowo bylismy udupieni przez urazy.

Getafe i Cadiz graja najobrzydliwszy typ footballu i robia to z premedydacja gdzie polega sie na przeszkadzaniu i boiskowym chamstwie

0

Czas sie przejsc na jarmark jagielonski :)

8

@whoocash19841 Dzieki ekspercie

0

@HighestInTheRoom Jak pisałem nie wiesz co by sie stało.

Jest o tyle bolesne ze to nie pierwszy raz gdy Lech jest w ten sposób dymany.

Gra była wstydliwa nie ma co sie oszukiwac ale nie mozna tez usprawiedliwiac błedów sedziego które wpływaja na wynik dwumeczu. 2 lata temu bodaj z Karabahem było to samo

0

@HighestInTheRoom Tego nie wiesz. Nie wiadomo co by sie wydarzyło gdyby ten spalony odgwizdano.

Teraz to nie ma znaczenia ale jest to dramat. VAR powinien byc wszędzie

0

Japrd okazuje sie ze gol z przewrotki był zdobyty po wczesniejszym spalonym...

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02bMrLiadK88N6WkbHBsfB8ZNuAXH8DqJYq3SpMx9hxCMJy4VrsnEJmeHk21BRYQFKl&id=100063512529430


Nie żeby cos to dało ale kur mac dlaczego varu nie ma w takich meczach...

Żeby było jasne nie usprawiedliwiam Lecha ale który to juz raz gdzie Lech dymany jest przez błedy sedziego które nie ma kto skorygowac

1

Wraca temat Velde.

Moim zdanien teraz warto sie zastanowic czy nie lepiej go sprzedac i zainwestiwac w nieco bardziej regularnego piłkarza.

Velde ma duze umiejetnosci ale i trudny charakter oraz fakt ze ie jest regularny zwłaszcza w lidze

Gdyby pojawiła sie oferta w okolicy 3-5 mln euro to chyba nie ma sensu go trzymac bo jego nawet Van der brom ma dosc.

@FcPortoFan1999

1

@Dari0G Nie no LE chyba ugra xD

4

@Comentateiro No cóż jest jeszcze Barca xD

2

@Katalonbar Lech nie bedzie mistrzem. Wydaje mi sie ze Legia bierze to w tym sezonie i obiektywnie na mistrzostwo brakuje charakteru Lechowi czyli czegos co miał za Skorży.

0

@Comfortable_ Zabawne :)

1

@Assiner W punkt

3

Kibicuj Lechowi i Barcelonie. Oj to buduje psychike mocno bo oba zespoły lubia sie kompromitowac ;)

4

Komentarz usunięty

0

@valdeq Przeciez to nikomu krzywdy nie robiło ani nie prowokowało

7

Jako kibic Lecha przepraszam za ta kompromitacje. Stracilismy szanse na faze grupowa i stracilismy pkt do rankingu.

Lech chyba musi kupic nastepce Ishaka bo borelioza niestety widocznie wpłyneła na Ishaka :(


Jest mi przykro bo nie wiem co sie stało z tymi piłkarzami po meczu w Lubinie.

Bede dalej kibicował Legii i Rakowowi bo to jest walka o dobro polskiej piłki.

@Comentateiro Wydaje mi sie ze John nie jest tutaj problemem a ludzie odpowiedzialni za przygotowanje fizyczne.


10

@Dari0G Ja mam problemy z emocjamj i ich kontrola ale bez przesady

0

@takisobiektos To i tak cos o czym WKS moze pomarzyc

1

@TheNekro94 Przeciez 15 to nie realne miejsce dla nas

0

@kanver_ Obiecali mu transfer

2


Rozumien mozna cisnac beke z Lecha bo zasłużył ale ty juz zdrowo przeginasz

Nie mam nic do ludzi którzy krytykuja lecha tylko niech robia to z klasa

3

Szkoda bo stracilismy i awans i pkt.

Chyba pora zainwestowac nie w piłkarzy a w ludzi odpowiedzialnych za przygotowanie fizyczne. Fatalnie to wyglada na ten moment

Najgorsze jest to ze nie wiadomo co sie stało bo do meczu w Lubinie dobrze wygladali

0

@messi564 A ty wiesz ze działa to w dwie strony?

0

@sidi12843 Zresetuj zegar biologiczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?