Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety Lech chyba sie przeliczył wzgledem Ishaka. Borelioza zebrała żniwa i teraz niewiadomo kiedy i czy w ogóle Szwed odzyska forme.
Mysle ze na kolejny sezon trzeba zainwestowac w 9 i kogos za Velde
Niestety musze sie zgodzic z tym ze Lech w tej chwili nie jest kolektywem i brakuje tam siły rażenia.
Trzeba liczyc ze Golizadeh z miejsca da jakosc bo chwilowo zle to wygląda :(
0
@bartas97 Jestem z Lublina nie z Poznania. Mimo kibicowania Lechowi wole mowic ziemniaki
0
@MesQueUnClub_87 Dzieki akurat mam ochote ;)
0
@MesQueUnClub_87 Pokrój ziemniaka. Wymocz w wodze zeby skrobie wypłukac i usmaż/upiecz i voila :)
0
Ale to jest prostak. Jakim cudem po tym wale on może sobie spojrzec w lustro.
Ale no niedaleko pada jabłko od jabłoni. Trener prostak to i piłkarze podobni.
3
Ajaj ale wykur fryteczki sobie zrobiłem. Do tego kepucz lub sos bbq i piwerko i można umierac :)
2
@talizmo Przypomnisz kontekst czy nie pasuje do tezy?
Nie zagrali tak bo lubili a dlatego ze kadrowo bylismy udupieni przez urazy.
Getafe i Cadiz graja najobrzydliwszy typ footballu i robia to z premedydacja gdzie polega sie na przeszkadzaniu i boiskowym chamstwie
0
Czas sie przejsc na jarmark jagielonski :)
8
@whoocash19841 Dzieki ekspercie
0
@HighestInTheRoom Jak pisałem nie wiesz co by sie stało.
Jest o tyle bolesne ze to nie pierwszy raz gdy Lech jest w ten sposób dymany.
Gra była wstydliwa nie ma co sie oszukiwac ale nie mozna tez usprawiedliwiac błedów sedziego które wpływaja na wynik dwumeczu. 2 lata temu bodaj z Karabahem było to samo
0
@HighestInTheRoom Tego nie wiesz. Nie wiadomo co by sie wydarzyło gdyby ten spalony odgwizdano.
Teraz to nie ma znaczenia ale jest to dramat. VAR powinien byc wszędzie
0
Japrd okazuje sie ze gol z przewrotki był zdobyty po wczesniejszym spalonym...
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02bMrLiadK88N6WkbHBsfB8ZNuAXH8DqJYq3SpMx9hxCMJy4VrsnEJmeHk21BRYQFKl&id=100063512529430
Nie żeby cos to dało ale kur mac dlaczego varu nie ma w takich meczach...
Żeby było jasne nie usprawiedliwiam Lecha ale który to juz raz gdzie Lech dymany jest przez błedy sedziego które nie ma kto skorygowac
1
Wraca temat Velde.
Moim zdanien teraz warto sie zastanowic czy nie lepiej go sprzedac i zainwestiwac w nieco bardziej regularnego piłkarza.
Velde ma duze umiejetnosci ale i trudny charakter oraz fakt ze ie jest regularny zwłaszcza w lidze
Gdyby pojawiła sie oferta w okolicy 3-5 mln euro to chyba nie ma sensu go trzymac bo jego nawet Van der brom ma dosc.
@FcPortoFan1999
1
@Dari0G Nie no LE chyba ugra xD
4
@Comentateiro No cóż jest jeszcze Barca xD
2
@Katalonbar Lech nie bedzie mistrzem. Wydaje mi sie ze Legia bierze to w tym sezonie i obiektywnie na mistrzostwo brakuje charakteru Lechowi czyli czegos co miał za Skorży.
0
@Comfortable_ Zabawne :)
1
@Assiner W punkt
3
Kibicuj Lechowi i Barcelonie. Oj to buduje psychike mocno bo oba zespoły lubia sie kompromitowac ;)
4
Komentarz usunięty
0
@valdeq Przeciez to nikomu krzywdy nie robiło ani nie prowokowało
7
Jako kibic Lecha przepraszam za ta kompromitacje. Stracilismy szanse na faze grupowa i stracilismy pkt do rankingu.
Lech chyba musi kupic nastepce Ishaka bo borelioza niestety widocznie wpłyneła na Ishaka :(
Jest mi przykro bo nie wiem co sie stało z tymi piłkarzami po meczu w Lubinie.
Bede dalej kibicował Legii i Rakowowi bo to jest walka o dobro polskiej piłki.
@Comentateiro Wydaje mi sie ze John nie jest tutaj problemem a ludzie odpowiedzialni za przygotowanje fizyczne.
10
@Dari0G Ja mam problemy z emocjamj i ich kontrola ale bez przesady
0
@takisobiektos To i tak cos o czym WKS moze pomarzyc
1
@TheNekro94 Przeciez 15 to nie realne miejsce dla nas
0
@kanver_ Obiecali mu transfer
2
Rozumien mozna cisnac beke z Lecha bo zasłużył ale ty juz zdrowo przeginasz
Nie mam nic do ludzi którzy krytykuja lecha tylko niech robia to z klasa
3
Szkoda bo stracilismy i awans i pkt.
Chyba pora zainwestowac nie w piłkarzy a w ludzi odpowiedzialnych za przygotowanie fizyczne. Fatalnie to wyglada na ten moment
Najgorsze jest to ze nie wiadomo co sie stało bo do meczu w Lubinie dobrze wygladali
0
@messi564 A ty wiesz ze działa to w dwie strony?
0
@sidi12843 Zresetuj zegar biologiczny