1

@Roobo Bo im wynik pasuje. Moga grac na kontre i warunki tez słabe

0

@michal26 Ciezko znalezc napastnika dobrego w zasiegu naszych klubów. Lech tez ma ten problem przy formie Ishaka

0

@whoocash19841 Pech po prostu

0

@takisobiektos Az tak zdesperowani w poznaniu nie sa(chyba)

0

@takisobiektos Dej exposito mamy horego Ishaka :/

6

@Kidd Albo chcemy polski zespół albo gre w europie

2

Teraz Dunczycy w mega uprzywilejowanej sytuacji. Moga spokojnie kontrowac Rakow

10

@Comentateiro Dzieci wincyj niz trofeów xD

1

@Kidd Ujowe imie xD

0

1

Ciekawy jestem czy Angole zmarnuja swoje pokolenie jak Belgia i nic nie wygraja.

Na papierze top 5 na swiecie a sukcesów jak nie było tak nima i nawet ta bieda Hiszpania potrafi chociaz LN zdobyc

4

@Kapitan hawk Karma is a bitch

7



Hahaha co to ma byc? Sedzia nienormalny ze kazał im grac xD

5

@matirix20 16 latek... Ja prdl xD

1



No i fajnie xD

0

@FcPortoFan1999 Oby strzelili

0

@tomek8756 "W dupie mam twoj granat"
Zgadza sie :]
Boom

0

@TheNekro94 Tak raczej tak. Nie pamietam ile na 100m wiem tylko ze ponizej 13

0

@MesQueUnClub96 W sumie ciekawy jestem. Bedzie trzeba test zrobic.

Na pewno ponizej 13 robiłem ale ja to krótko dystansowiec

0

@gumaz 11-12s z kawałkiem

1

@draxidox Ze 3x

2

@kamyk_23 Co to za Aslan?

1

@bari_94 Usuwam wszystko ze znakiem zapytania włacznie

4



Co to jest xD

3

@HighestInTheRoom Patrzac na ostatnie zimy to takich temperatur albo nke bedzie albo beda rzadko

Szczerze wole -10 niz 30+

1

Baba jest jak smietana,bita smakuje najlepiej. Może z takiego założenia wyszedł Mason.

A tak serio piłkarz dobry ale piarowo to jest granat bez zawleczki

0

@Odcinkowy Nie prosze o wiele ale 1 deszczowy dzien by sie przydał

0

@Emhyr No autentycznie nie ma. Najgorszr jest to ze nawet w nocy próbujac schłodzic mieszkanie nie ma takiej mozliwosci bo jest ok 17 stopni i efektu prawie nie ma.

A wez potem otwórz okno to po 20 min nie da sie wysiedziec bez klimy

0

@MesQueUnClub96 Polecam zajrzec do lublina i sie przekonac jaki piekarnik jest.

@GeneralXavi Wiem ze padało ale tak sie pechowo składało ze przechodziło obok lublina

Owszem troche pogrzmiało tylko co z tego jak deszczu nie było

1

@MesQueUnClub96 Temperatura to jedno a duchota to drugie.

Jak od 2 tyg nie padało u mnie to 30 stopni jest duzo bardziej odczuwalne zwłaszcza ze nie ma wiatru a powietrze stoi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?