Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo Bo im wynik pasuje. Moga grac na kontre i warunki tez słabe
0
@michal26 Ciezko znalezc napastnika dobrego w zasiegu naszych klubów. Lech tez ma ten problem przy formie Ishaka
0
@whoocash19841 Pech po prostu
0
@takisobiektos Az tak zdesperowani w poznaniu nie sa(chyba)
0
@takisobiektos Dej exposito mamy horego Ishaka :/
6
@Kidd Albo chcemy polski zespół albo gre w europie
2
Teraz Dunczycy w mega uprzywilejowanej sytuacji. Moga spokojnie kontrowac Rakow
10
@Comentateiro Dzieci wincyj niz trofeów xD
1
@Kidd Ujowe imie xD
0
https://www.blasty.pl/m/upload/images/large/2021/02/wybieramy-imie-dla-kota-prosze-tylko_2021-02-01_02-21-45.jpg
Haha kot ewidentnie nie trafił dobrze z genami ;)
1
Ciekawy jestem czy Angole zmarnuja swoje pokolenie jak Belgia i nic nie wygraja.
Na papierze top 5 na swiecie a sukcesów jak nie było tak nima i nawet ta bieda Hiszpania potrafi chociaz LN zdobyc
4
@Kapitan hawk Karma is a bitch
7
Hahaha co to ma byc? Sedzia nienormalny ze kazał im grac xD
5
@matirix20 16 latek... Ja prdl xD
1
No i fajnie xD
0
@FcPortoFan1999 Oby strzelili
0
@tomek8756 "W dupie mam twoj granat"
Zgadza sie :]
Boom
0
@TheNekro94 Tak raczej tak. Nie pamietam ile na 100m wiem tylko ze ponizej 13
0
@MesQueUnClub96 W sumie ciekawy jestem. Bedzie trzeba test zrobic.
Na pewno ponizej 13 robiłem ale ja to krótko dystansowiec
0
@gumaz 11-12s z kawałkiem
1
@draxidox Ze 3x
2
@kamyk_23 Co to za Aslan?
1
@bari_94 Usuwam wszystko ze znakiem zapytania włacznie
4
Co to jest xD
3
@HighestInTheRoom Patrzac na ostatnie zimy to takich temperatur albo nke bedzie albo beda rzadko
Szczerze wole -10 niz 30+
1
Baba jest jak smietana,bita smakuje najlepiej. Może z takiego założenia wyszedł Mason.
A tak serio piłkarz dobry ale piarowo to jest granat bez zawleczki
0
@Odcinkowy Nie prosze o wiele ale 1 deszczowy dzien by sie przydał
0
@Emhyr No autentycznie nie ma. Najgorszr jest to ze nawet w nocy próbujac schłodzic mieszkanie nie ma takiej mozliwosci bo jest ok 17 stopni i efektu prawie nie ma.
A wez potem otwórz okno to po 20 min nie da sie wysiedziec bez klimy
0
@MesQueUnClub96 Polecam zajrzec do lublina i sie przekonac jaki piekarnik jest.
@GeneralXavi Wiem ze padało ale tak sie pechowo składało ze przechodziło obok lublina
Owszem troche pogrzmiało tylko co z tego jak deszczu nie było
1
@MesQueUnClub96 Temperatura to jedno a duchota to drugie.
Jak od 2 tyg nie padało u mnie to 30 stopni jest duzo bardziej odczuwalne zwłaszcza ze nie ma wiatru a powietrze stoi