Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wszedzie artykuły o transferze Jacy do Wieczystej i o tym ze zamyka sobie drzwi do kadry.
Tylko ze on jest tak tej kadrze potrzebny jak prostytutce majtki.
2
Ciekawe czy Inter Miami na swoja LaBambe
11
Co jak co ale Denzel to wie jak niszczyc psyche piłkarzowi. Ferran daje 200% strzela gola i ogólnie niezle sie prezentuje i co? Ławka.
Co raz bardziej jestem sfrustrowany Xavim. XaviDo Grudnia!
0
Pal licho Alonso. Roberto to dopiero tragedia!
1
@macio_944 Pinkne :]
4
Oo Armageddon za oknem xD
0
@Pawci023x Nie no gdzie mu do hiszpanów
0
Jak jeszcze raz zobacze Lewego wychodzacego z pola karnego to mnie uj strzeli.
1
Tak to jest. Dzieki Aspas...
0
Ale Valverde to mocno srednio wyglada u nich. Mam wrażenie ze to kopia Asensio
2
@Hosh I +10 do plucia na nich
0
@Dankho94isback Bo to rządowi
0
@Messibestplayerintheworld Do 40 bedzie grał xd
2
Ter Stegenowi Aspas zasadził by pod lade xD
0
Prosze cie Celta wpakuj im gola
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niby 23 ale chyba opierd pento Chorizo ;)
0
Czy jest jakis inny sport gdzie sedziowie tak mocno wypaczaja wyniki?
0
@Rust_Cohle Wszystkie siły na audi cup po czym dostana od jakiegos Brendtfordu
11
@don'T.R.I.P.e Sędzia
0
Nie no ja prdl wiecej kur tych urazów...
1
@Pedri16Future Inigo nke gotowy wiec tak :)
@Rewolucja123 Roberto nie nadaje sie do gry.
0
Marc
Kounde Christensen Balde
De jong Romeu Gavi Gundogan
Yamal Lewy Ferran
Jestem ciekaw czy by to chodziło
0
@Dankho94isback Nie znizajmy sie do poziomu kafejkowiczów
0
Ja prdl. Co jest z tymi urazami.
Nie znosze Pajaca Jr ale szkoda goscia
0
Ciekawe czy kibice Realu beda nadal szczekac o Negreirze.
Jesli ktos tu kupuje/kupował sedziów to real.
0
@Rust_Cohle Nr 4 albo mam to w dupie. Ciężki wybór xd
0
No no moze te drugi Araujo po udanym sezonie da nam troche cashu.
Zabawne zwłaszcza po tym jak z niego szydzono
16
Co do jedzenia psów.
https://www.blasty.pl/m/upload/images/large/2020/12/psiarze-psy-sa-najleprze-kociarze_2020-12-31_20-19-03.jpg
1
Ciekawostka
W Lublinie jest aktywny portal który pokazuje obraz z Wilna. Naprawde fajnie to wyglada i jak ktos bedzie w Lublinie to polecam sobie zobaczyc