3

Kiedys tak sie grało w LaLidze.

Było wiecej miejsca i druzyn które chciały grac w piłke. Teraz jest dramat bo wiekszosc po prostu sie muruje i przeszkadza.

0

@tristan87 Szanuje w opór mimo ze sam chciałbym go na stanowisku selekcjonera.

2

@macio_944 Ale nie zmienia to obrazu sytuacji a gra jest meczaca dla oka. Sezon zweryfikuje Xaviego i pokaze jakim jest trenerem.

3

Łysy z MU jest weryfikowany jak wiekszosc piłkarzy Ajaxu po transferze.

Tak po prawdzie tylko De Jong był wart pieniedzy jakie zapłacono za niego a i tak 2 lat potrzebował...

Dest? Flop
De ligt nigdzie sie w 100% nie sprawdził
Antony? Flop
Van den beek? Flop

Niestety piłkarze Ajaxu po transferze w wiekszosci sa totalnymi flopami

4

@Kuba_1 Po co nam ten placek?

4

https://tiny.pl/cfwbs

@Luciano99 twoja ekipa kandyduje do nagrody darwina?

1

@Mario96w Piekna gra. Bardzo specyficzna ale wciaga mocno. Obie czesci sa dobre e 2 lepsza

1

Trzeba odpalic symulator konfidenta tzn Beholder 2 i robic ku chwale państwa! Ave Jarek znaczy sie Wielki wodzu!

2

@escarabajo Jako ze nauczono mnie kibicowac na dobre i na złe to mega wstyd mi za to co robia nasi kopacze :(

Patrzac na to jak rozwijaja sie nawet te słabe reprezentacje to zwyczajnie jest mi wstyd jak nisko upadlismy.

3

Z ciekawosci kiedy ostatni raz odczuwaliscie taki wstyd jak po wrzesniowych meczach kopaczy?

Dla mnie mecz z Argentyna w Katarze gdzie prosili o litosc Albicelestes. Dla mnie to było upokorzenie gorsze nawet od klęski z Estonia czy Łotwa

3

@TR3YWAY Arka gdynia kurła swinia

5

@takisobiektos Szanujmy sie. Lewy czysto piłkarsko nie ma podjazdu do Suareza

Lewy to egzekutor a Suarez łaczył najlepsze cechy 9 i 10 przez co ciagnał za uszy Liverpool

3

Zemsta jest słodka Słoweńcy :)

0

@Emhyr Ajaj to niedobrze :/

0

@cules100pro Limit bedzie 400+. Laporta jest populista ale załatwi ta kase z Barca studios. To jest nieodzowne do funkcjonowania klubu na rynku

0

Roque przyjdzie w lecie moim zdaniem. Nie jest to idealna sytuacja ale barca musi zdobyc ta kase za barca studios zeby limit wynosił 400 mln

Dla Roque to moze lepiej jak dogra sezon do konca.

0

Jesli wpłynie kasa za Barca Studios to bedzie limit 400 mln+?

Jesli tak to Laporta to załata jak nie kasa od Szwabów to z innego zródła.

Powiało troche optymizmem xD

9

@tristan87 Zajebisci kibice. Zamiast kur wspierac klub to go jeszcze rujnuja

0

@Emhyr Oby tak było..

1

Co za łysa gnida. Zeszli juz tyle z pensji a ci durnie jeszcze zmuszaja by zbic 130 mln. Kur gdzie i z czego ma jeszcze Barca schodzic?

Roque musi przyjsc w styczniu bo w lecie nie bedzie na to szans

5

@MesQueUnClub96 Prawde powiedział. Suarez to była bestia i dla mnie dużo lepszy piłkarz od Lewego. Tylko niestety to latynos i z wiekiem atuty tracił.

Prime Suareza to cos na co nigdy Lewy sie nie wzniósł i nie wzniesie sie.

4

@Rust_Cohle Ale ryja wydarłem wtedy xD

4

https://static.wikia.nocookie.net/explorate/images/7/79/3.jpg/revision/latest?cb=20140403190837&path-prefix=pl

Ojos Del Salado.
Najwyższy aktywny wulkan swiata o wysokosci 6893m n.p.m. Obecnie wulkan jest w stanie drzemki. Leży na granicy Chile i Argentyny.

Co ciekawe posiada najwyżej położone jezioro kraterowe na wysokosci 6480m n.p.m

Wyższym wulkanem jest tylko Mauna Kea ale to biorac pod uwage wysokosc od podstawy do szczytu. Mauna Kea ma łacznie 10000m co czyni ten wulkan najwyższa góra swiata wyprzedzajac m.in Mount Everest.

@Lionel_Messi10

7

@FcPortoFan1999 Adolfa Hüettera xD

1

Chcemy powtórki z rozrywki? Dawac Smude xD

3

Probierz kolejny beton trenerski. Jesli zostanie to nic sie kur nie zmieni a kolesiostwo Kuleszy zaczyna byc irytujace

1

@mordini123 Gruby na bramke

10

Naszych po meczu w Boliwii na tej wysokosci po 45 min musieliby reanimowac.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?