Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AFA90 Bo co klub to inna filozofia. Bilbao jest na wskros Baskijskie i sciaga tylko basków
0
@Encore Mecz trwa 90 min nie 30.
No i jeden gol i juz piłkarze siedli mentalnie? No i czyja to wina jak nie trenera
0
@Encore No fajnie ale to nie znaczy ze maja grac taki syf.
Kontuzje kontuzjami ale kto mu kazał sprowadzac szrot pokroju Onany czy Antonego. Hojlund tez dobry xD
Piłkarze to jednk ale trener tez za to odpowiada
0
@Encore A co zrobił Erik by go bronic? MU w tym sezonie gra jak za Moyesa.
Nakupował dziadówi jeszcze płacze w wywiadach. Nie tylko piłkarze sa winni
0
Arsenal idzie droga Barcy :)
0
Onana co za kapec
0
@Rust_Cohle Huba bo co
0
@shahman Nie działa mi xd
0
Komentarz usunięty
0
@ranger3120 Ja bym w ogóle księży zdelegalizował ;]
0
https://wykop.pl/link/7218043/ksieza-zorganizowali-gruba-impreze-z-meska-prostytutka
Widze księża tez lubia sie zabawic xD
2
@Worny Jajo bedzie :/
0
@FutbolFan Incredible
2
Bramkarz Lazio ma wiecej goli w sezonie od Dembele :]
0
Piekny odcinek bomby xD
3
Felix pokazuje jak bardzo nam jest potrzebny LS. Oby udało sie jego i Cancelo wykupic i nikogo wiecej nie potrzebujemy na dobra sprawe.
Mamy tez fajnego Fermina i jeszcze Roque
4
@tomek8756 Nie lubie wrzucac fotek jedzenia bo potem ktos gula miec bedzie xd
https://aniagotuje.pl/przepis/quesadilla
Z tego przepisu korzystam
2
Quesadilla z kurczakiem zrobiona.
Można odpalac Lotra i umierac :]
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSeDFYthdqPFWljdQZmE5fP4dUB_CGvP5RZvg&usqp=CAU
0
@BorzyKrzys Podpisuje sie ;)
1
Az sobie michałki zjem :)
14
Nawet mi go nie żal xD
0
@Keriox Cichy bohater :)
1
@JimMorrisonFCB Zgłaszam bo chłop nawet nie udaje xD
1
@kuz Pauleta mu poprzestawiał we łbie xD
4
Szczerze? Bardziej zazdroszcze Alvareza jak Haalanda
Doceniam Erlinga ale Julian robi duuzo wieksze wrażenie
0
@SelloutCrowd Oczekuje myslenia a to chyba nie boli xd
68
Wkur mnie ta krytyka Balde.
Przypominam ze to jest 19 latek który gra 2 sezon na tym poziomie. Forma nie ta jeszcze ale pisanie ze nic nie daje to wyzszy poziom głupoty. Kto niby kur robi miejsce Felixowi? Kto robi rajdy i rozrywa obrone rywala?
Tak Balde ma problem z ostatnim podaniem ale kur litosci...
4
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
0
Bramkarz upokarza Kotletiko xD