Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co jak co ale szczur Ferrana to było arcydzieło nawet jesli był tam rykoszet.
1
Juz po studio w eleven?
1
Ale partidazo wow!
2
Mame ruszyła maszyna!
8
I to tylko potwierdza to co kazdy wiedział
Felix a Fati to różnica klas. Portugalczyk robi robote.
2
@tbas Cancelo LO Kounde PO Inigo SO
W czym problem?
0
Balde pod forma no ale to normalne w tym wieku.
Zajebisty mecz Felixa
2
Felix baardzo obiecuja wejscie do Barcy
0
@MesQueUnClub96 Jprdl człowieku.
To ze to Legia nie znaczy ze mozna drukowac.
2
@MesQueUnClub96 Tak tak dajmy przyzwolenie na robienie wałów...
Dodo dodi dodi...
1
Ale wydymano Legie xD
0
@DonMatteo901 Tzw hipokryta
3
@Bateman98 Jak dziad
1
@takisobiektos W Barcy bym go widział
0
Ciekawy skład. Oby po 3 pkt.
3
Tak swoja droga Kounde to jeden z lepszych transferów ostatnich lat. Bardzo dobrze wyprowadza,broni a i PO tez obskoczy. Warty zdecydowanie tych 50 mln
0
@FcPortoFan1999 Raczej nic sie nie zmieniło. Nadal sa bezpłciowi
1
Wisełka to na dobre chyba chce zostac sredniakiem 1 ligi.
Remis z Głogowem?!
2
@Emhyr Odkleja mu sie xD
Dostał Mounta Antonego Casemiro etc i ciagle jakies ale.
1
@PawkoFCB Myslisz ze mi to pasuje?
1
Marc
Cancelo Kounde Christensem Balde
Romeu Gundogan De jong
Ferran Lewy Felix
Mysle ze nie ma co szarżowac z Yamalem.
0
@MesQueUnClub96 Szkoda ze ciebie nie ustawił.
2
https://tiny.pl/cfc5l
Zdjecie pogladowe z 3 erupcji Kilauei w tym roku.
@Lionel_Messi10
1
Niezły comeback KFC :)
0
@MesQueUnClub96 Nie. Ale odczywasz strach przed przyznaniem sie ze Haaland jest najlepsza 9
Na każdym kroku mu umniejszasz mimo ze robi to co do niego należy i w przeciwienstwie do RL9 nie próbuje na siłe rozgrywac i czeka na piłke w polu karnym
1
Co jest bardziej prawdopodobne?
Tottenham wygra jakis znaczacy Puchar czy @MesQueUnClub96 wyleczy sie z Haalandofobii
2
@Cotutajsiedzieje Lewy miałby wiecej sytuacji gdyby piłka mu sie nie odbijała na 50m
Ile to razy w sezonie zaprzepascił dobra sytuacje?
0
@MesQueUnClub96 Nie ma to nic w twojej głowie.
Nie jestes w stanie przelknac faktu ze Haaland obecnie jest najlepsza 9 swiata
0
@MesQueUnClub96 Jaka prawda? Może przedstawic ci statystyki?
2
@MesQueUnClub96 Przeciez to ty sie co chwile kompromitujesz xD
Fanboyem Erlinga nie jestem i nie bede. Nie lubie takich snajperów.
Natomiast twój ból dupy o niego jest zabawny xD
Erling Haaland>>>>>Lewy factos