20

Tebas ty cholerny idioto. Łysy sabotażysta.

Jak LaLiga ma konkurowac jak beniaminek z PL wydaje wiecej niz połowa druzyn LaLigi.

Niedorozwoje rzadza hiszpanska piłka.

1

Piechniczek broni defensywnej taktyki Czeska...

Taka to taktyka ze nasz piłkarz prosił o litosc Argentynczyka...

Stary mógłby sie juz zamknac zwłaszcza po tym "Lesnym dziadku"


To jest problem naszej piłki ze wypowiadaja sie ludzie którzy ze współczesna piłka nie maja nic wspolnego.

0

@Kengo Warto było!

4

Fajnie sie Agneli z Nedvedem bawili w tym Turynie xD.

Przebili Bartomeu a to juz wyczyn xD

0

2

Srodowa noc to wódy czas to jest wódy czas!

0

@Antimadridista_WR Co to za klaun?

1

@AllBundy Mój idol.

2

@HavertzKai On potrzebuje miejsca a w LL go nie dostanie. Tutaj autobus autobus pogania

0

@Medium Oj pograłbym se na pl gdyby nie to ze w cholere p2w jest

3

@Comentateiro DiscoYolo powini zdelegalizowac

0

@nioton A Casemiro to nie pamietasz?

11

@szkutnik91 Bo faulowac tez trzeba umiec xD

1

@gumaz Wiesz co to syndrom odstawienia? W podobny sposób konczy sie odstawienie leków bez konsultacji z lekarzem.

1

@gumaz Biore a co.

7

Uniwersum @Luciano99 >>Uniwersum Kononowicza xd

O taka LaBambe nic nie robiłem

4

@Luciano99 W morde jeża

2

@paweldunajecfcb Przyjdzie albo nie przyjdzie

1

@siuuu Film lepszy niz ksiazka w moim odczuciu

7

@Nazio87 Zwyrol. Boczek i Flaczki to rarytas

0

@Colon Gówno mnie to interesuje :/

5

Wódeczka boczek i zaraz w kime

0

@Esteban_ Oo tego nie znam xd

0

Dla fanów filmów typu Zombiebobry czy atak krwiożerczych donatów oraz Rekinada polecam Tsunami Zombie :]

12

@barcanawieki Brzmi jak podryw na @VegetaPolska

3

@GeneralXavi On i tak jest stary wiec wszystko mu jedno xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?