Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Tebas ty cholerny idioto. Łysy sabotażysta.
Jak LaLiga ma konkurowac jak beniaminek z PL wydaje wiecej niz połowa druzyn LaLigi.
Niedorozwoje rzadza hiszpanska piłka.
1
Piechniczek broni defensywnej taktyki Czeska...
Taka to taktyka ze nasz piłkarz prosił o litosc Argentynczyka...
Stary mógłby sie juz zamknac zwłaszcza po tym "Lesnym dziadku"
To jest problem naszej piłki ze wypowiadaja sie ludzie którzy ze współczesna piłka nie maja nic wspolnego.
0
@Kengo Warto było!
4
Fajnie sie Agneli z Nedvedem bawili w tym Turynie xD.
Przebili Bartomeu a to juz wyczyn xD
6
Dziwne nicki
@Kapusniak CF
@FcKabanos
@subiektywnyobserwator
@zie(L)onymokoto
@mamNIEtakSAMOjakTY
@Fifa09zsoftonica
@TwojaStara10
@TakaSraka
@multiChwilowe
@PessiKRUL
6
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2022/11/BOChSxVgvMnYm00y.jpg
Koty? Top
0
@Kapitan hawk Hue?
2
Srodowa noc to wódy czas to jest wódy czas!
0
@Antimadridista_WR Co to za klaun?
1
@AllBundy Mój idol.
0
https://www.meczyki.pl/newsy/zaskakujaca-decyzja-canal-mecz-ekstraklasy-na-zywo-na-youtube/204772-n
No i fajnie. Mecz Lecha na YT xd
2
@HavertzKai On potrzebuje miejsca a w LL go nie dostanie. Tutaj autobus autobus pogania
0
@Medium Oj pograłbym se na pl gdyby nie to ze w cholere p2w jest
3
@Comentateiro DiscoYolo powini zdelegalizowac
0
@nioton A Casemiro to nie pamietasz?
11
@szkutnik91 Bo faulowac tez trzeba umiec xD
1
@gumaz Wiesz co to syndrom odstawienia? W podobny sposób konczy sie odstawienie leków bez konsultacji z lekarzem.
1
@gumaz Biore a co.
7
Uniwersum @Luciano99 >>Uniwersum Kononowicza xd
O taka LaBambe nic nie robiłem
6
Dziwne nicki
@Wacław3Alwis
@THEUSZATYPL
@Cwelasek
@neymartopizda
@WielkiCoutinho
@dobrywujek69
@kutafon
@grubyprzegryw
@gdzie_jest_bus
@SzrederTrenuje
4
@Luciano99 W morde jeża
2
@paweldunajecfcb Przyjdzie albo nie przyjdzie
1
@siuuu Film lepszy niz ksiazka w moim odczuciu
7
@Nazio87 Zwyrol. Boczek i Flaczki to rarytas
0
@Colon Gówno mnie to interesuje :/
5
Wódeczka boczek i zaraz w kime
0
@Esteban_ Oo tego nie znam xd
0
Dla fanów filmów typu Zombiebobry czy atak krwiożerczych donatów oraz Rekinada polecam Tsunami Zombie :]
12
@barcanawieki Brzmi jak podryw na @VegetaPolska
3
@GeneralXavi On i tak jest stary wiec wszystko mu jedno xd