Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze dobrze niech Fati łapie forme. Co raz lepiej młody wyglada
0
@Emhyr Moja babcia mimo wieku żwawiej sie porusza.
Nakgorszy piłkarz od czasów wynalazków pokroju Keirrsona czy jakos tak itp Douglasów
4
@SelloutCrowd Gomes mimo ze był nijaki to chociaz od czasu do czasu stwarzał pozory jakies
19
Nie chce wyjsc na hejtera Kessiego ale na boga jak mozna byc tak uposledzonym technicznie i umysłowo piłkarzem?
Vidal Paulinho czy nawet Gomes przy nim to piłkarscy wirtuozi.
3
Za takie wywalone jajca jak Alba powinien nie wyjsc na druga połowe podobnie jak wiekszosc piłkarzy.
0
Tylko Raphinha cokolwiek próbuje zrobic nieszablonowego.
Zdejmij panie Xavi ten tartak z pomocy...
1
Roberto i Kessi co za duet impotentów.
Za to co Iworyjczyk gra powinien wedke dostac natychmiast
0
Zdejmijcie tego uposledzonego Kessiego i Roberto bo rzygac sie chce
1
https://www.filmweb.pl/film/Sypiaj%C4%85c+z+innymi-2015-697710
Bardzo spoko komedia i taki @VegetaPolska moze by sie nauczył czegos
0
@Encore Pisze Fanboy Bruno :/
1
@macio_944 @Survier to szału dostanie jak Xavi ugra jeszcze lige i pk w tym sezonie xd
0
Parejo to drewno okrutne. Idzcie z nim do tartaku a nie do Barcelony
3
Dziwne nicki
@PANBOCZEK
@PanBan4N
@wielkimadafaka
@DziekiBozeZaMessiego
@turasoguras69
@viska del fARCA
@NaPohybel_islam
@CZARNOBYLSPOKO
@theOneAndOnlyKing
@Ajzenbisla123456789
3
https://www.filmweb.pl/film/G%C3%B3wniany+horror-2003-234453
To dopiero gówno he he :]
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jesli ma to pomóc z Carrasco to wchodze w to
8
Jesli Carrasco przyjdzie latem kosztem Depaya to nadal swietny interes. Yannick nie wykorzystuje 50% swoich mozliwosci w Kotletiko.
Chciałbym go na LS bo w przeciwienstwie do Ferrana umie dryblowac.
3
Reakcje kotów na gre Stray to jedna z lepszych rzeczy na poprawe nastroju xD
@Kgorecki2500 @macio_944
0
@Rust_Cohle Nie ma za co
1
Siódmy to najgorsza persona jaka pojawiła sie w swiecie według Bundych.
Trzeba sie przemeczyc 18 odcinków z nim :/
4
Dziwne nicki
@Uważajziomfcb
@superwinko
@Dlaczego? pep?
@ssij
@alkocholiks
@alepasztet
@Niemamkolan1033
@Szanowny Pan Prezes
@CiotyBarca
@Pacan
10
@HERORICH2 Wy żydy z metropolitano wstydu nie macie za grosz
2
@taris Żadna strata dla nich
1
@MrShakira I znowu barca ma byc wydymana? Llorente to przereklamowany grajek
5
Dziwne nicki
@kononowicz1991
@DeskaRembolaAnka1
@RudaBestia
@SeDeS
@słonepaluszki
@Tampon666
@DR Haj-si-wo
@suczalezba
@Staryzgred
@Wymyslilemtosobie
3
@paweldunajecfcb Nie. Ani nas ani innych członków Nato. Wykorzystaja konflikt jak w afganistanie by wykrwawic onuce
3
Carrasco Lewy Dembele
Pedri De jong Gavi
Balde Christensen Araujo Kounde
Ter Stegen
Na papierze bardzo solidna ekipa.
8
Dziwne nicki
@babcia kazia
@ChipsyKolaGramywLOLA
@zlodzieje_tozsamosci
@SREAL MADRYT
@spamujemy
@MadafakinGuy
@WRZUCnaLUZ69
@reksiomorderca
@Depaykoks
@WaldusWspanialy
1
@DawidekFCB A no to dzban faktycznie xD
0
@tadzik447 Jaja ze stali xD
6
@Roobo A po naszemu?