Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Amol to swietna imwestycja. Mnogosc jego zastosowania jest olbrzymia i co ważne jest skuteczny. Postawił mnie na nogi :)
2
@gaucho104 Miał byc @ZinedineRzydan
3
Dziwne nicki
@miedziakpigula17
@kierowcabombowca
@BartomeuTheGoat
@CHUDAGRUBASKA
@Psikuta_bez_S
@pepepandziobak
@Darth Kotlet
@LeczoEnrycze
@Zinedine Zidane
@BOSKIzigolak
1
Co wy wiecie o @Comentateiro
3
@barcu$ To niezle. Konfitura jedna
0
@Jacu327 Wzrost 30 cm waga 1 kg :)
8
Ale ta grypa szybko rozkłada człowieka. Rano git a teraz pod kocem i pije wode z cytryna.
0
@Colon Steve był nudny w opór :)
0
Nareszcie Jefferson sie pojawił :)
11
#Nikogo
Z Siostra jest okej ma jakas mocniejsza grype. Niesety zaraziła i mnie ale to niska cena. Ważne ze powoli zdrowieje.
2
Zamknij pan morde panie Tebas bo wali jak z obory i czuc to nawet przez ekran telefonu
2
@Danny Gaucho Wiesz ze łysy z twojego awatara zagrał w filmie Uwe Bolla xd?
0
@arsenallondyn0 Jacksona :]
4
Ciekawostki z Ardy
Mithril to najcenniejszy materiał wystepujacy tylko w Morii(Zwany inaczej prawdziwym srebrem). Mithril był wytrzymalszy od stali i wykorzystywano go do wielu rzeczy m.in do produkcji uzbrojenia.
Kolczuga która miał Bilbo i Frodo była warta wiecej niz całe Shire razem wziete.
Mithril występował także w Numenorze.
Poza kolczuga Froda hełmy strażników cytadeli były zrobione z mithrilu oraz po upadku Saurona krasnoludy zbudowały w Minas Anor brame z tego materiału.
Z mithrilu wytwarzano takze stop gwiezdno ksiezycowy zwany Ithildinem. Z tego materiału zbudowana była brama Morii.
Ithildin można było ujrzec tylko w swietle gwiazd.
@TheNekro94 @Jakchcesz @macio_944 @AssisMoreira @Szreko @Vitoo
0
@Zoker Patrzac na to co wyprawiaja to pewnie tesknia xd
3
@Zoker Byc może własnie zmiana otoczenia była mu potrzebna
1
Chelsea niezle wydymana przez Barce i Real.
Zabralismy im Christensena a biali Rudigera i rypło sie wszystko w The Blues i jeszcze ten Auba xD
2
Graty @michalgajdek :)
5
Kto by sie spodziewał ze Obrona w Barcelonie jest pewniejsza od ataku...
4
Transfery do obrony póki co top.
Szkoda ze z ataku flopy ;/
0
500
Up chyba cos poszło nie tak
1
Baardzo brzydki mecz ale wazne ze wygrany
1
@Faro Ty tez a drewno to ty jestes
0
@Faro Pedri mówi ci to cos?
10
Mi sie Kounde podoba. Mega inteligentny grajek z dobrym rozegraniem
3
Pedri bóg w tym meczu
4
Beben maszyny jest pusty,zwalniamy blokade i zobaczymy co Dembele wylosuje
2
@Tomo1989 Jak umra ludzie
0
@LewoSkrzydlowy11 Złosc pieknosci szkodzi. Odezwał sie ten co ma wiedze o piłce xD
9
@LewoSkrzydlowy11 Dzieki bogu nie ty jestes trenerem