Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bocheno1 A wszystko by sie udało gdyby nie wscibski @Bocheno1
5
@MesQueUnClub96 To jeszcze gorzej xD
0
No kto by sie spodziewał ze @VegetaPolska to @troll
3
cwiakała nagrał filmik po klasyku
6
@Deeespacito Chyba Juvenilu bo do powaznej piłki to sie on nie nadaje
19
Xavi ma swoje wady ale przykład Artety powinien wszystkich czegos nauczyc. Trener potrzebuje czasu i zaufania a zapominamy ze generał to nadal uczy sie tego fachu.
Musimy byc cierpliwy bo widac co chce Xavi wpoic piłkarzom.Mam nadzieje tez ze odbuduje Ferrana i Raphinhe bo o reszte jestem wzglednie spokojny.
I tak pije tu m.in do @Survier itp gałganów
2
@takisobiektos Na sniadanie to se moze zjadac conchite wursta a nie Gaviego
63
Tak btw widzieliscie jak w pewnym momencie gralismy w dziada jak na treningu z białymi? Aż sie czasy Pepa przypomniały xD
1
@LewoSkrzydlowy11 Nie schlebiaj sobie. Lubie cie wyjasniac po prostu.
11
@LewoSkrzydlowy11 Myslenie nie jest twoja mocna strona to ci wyjasnie.
Depay i tak odejdzie(za free)a wymieniajac go na Correa mamy goscia na którym zawsze mozna cos zarobic. Alemany w przeciwienstwie do ciebie uzywa mózgu
Poprawa sytuacji klubu to m.in zasługa Alemanego bezbeku
2
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
1
@El dominatore Kessi tez kawał bezmózga xd
0
Dobra kto oglada Correa i cos o nim powie. Ma sens ta wymiana?
1
Rudiger to niezły kloc. Strasznie ociężały typ i do tego z iq ziemniaka.
Niemiec przy Araujo czy nawet przy Militao wyglada mocno srednio
1
@Emhyr No byle nie taka miekka faje. Ogór ma chrupac i byc kwasny
0
Zjadłbym jakiegos ogóra
1
@barteq Nie. to był gosc co ma perma xD
3
Z perspektywy czasu warto wysmiac typa co uwazał ze Todibo>>>Araujo
5
Piekny widok. Brawo Xavi"Do grudnia".
0
@an_di Boli dupa?
1
Campeones Campeones!
1
Balde kolejna perełka :)
0
Hahaha Lewyyyyh 2-0
0
Co jak co my chociaz mamy Balde na boku a oni tragicznego Mendyego i staruszka Carvajala xd
5
Dziwne nicki
@majonezowe pierogi
@legiatokura.tylkowisla
@niepijpiotrek
@upokorzonabarca
@Czarnymessi1997
@gownogowno
@Sextasy1991
@NieJestemFanemRealu
@SilnikODzastawy
@TeemoForFun
0
@Emhyr Balde ma przed soba duze perspektywy i to on powinien grac.
0
Żelki top czy nie top?
1
@TheNekro94 Ta tez mnie łeb boli od tej matematyki czasowej xD.
Serio czytam to dokładnie i mi łeb paruje od tych obliczen xD
1
@Kgorecki2500 Gdybym miał kota to of course. Obie strony na tym korzystaja.
Nie ma nic lepszego od mruczenia kota. Kiedys miałem i było to niesamowicie odprezajace