3

@Bocheno1 A wszystko by sie udało gdyby nie wscibski @Bocheno1

5

@MesQueUnClub96 To jeszcze gorzej xD

0

No kto by sie spodziewał ze @VegetaPolska to @troll

3



cwiakała nagrał filmik po klasyku

6

@Deeespacito Chyba Juvenilu bo do powaznej piłki to sie on nie nadaje

19

Xavi ma swoje wady ale przykład Artety powinien wszystkich czegos nauczyc. Trener potrzebuje czasu i zaufania a zapominamy ze generał to nadal uczy sie tego fachu.

Musimy byc cierpliwy bo widac co chce Xavi wpoic piłkarzom.Mam nadzieje tez ze odbuduje Ferrana i Raphinhe bo o reszte jestem wzglednie spokojny.

I tak pije tu m.in do @Survier itp gałganów

2

@takisobiektos Na sniadanie to se moze zjadac conchite wursta a nie Gaviego

63

Tak btw widzieliscie jak w pewnym momencie gralismy w dziada jak na treningu z białymi? Aż sie czasy Pepa przypomniały xD

1

@LewoSkrzydlowy11 Nie schlebiaj sobie. Lubie cie wyjasniac po prostu.

11

@LewoSkrzydlowy11 Myslenie nie jest twoja mocna strona to ci wyjasnie.

Depay i tak odejdzie(za free)a wymieniajac go na Correa mamy goscia na którym zawsze mozna cos zarobic. Alemany w przeciwienstwie do ciebie uzywa mózgu

Poprawa sytuacji klubu to m.in zasługa Alemanego bezbeku

2

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

1

@El dominatore Kessi tez kawał bezmózga xd

0

Dobra kto oglada Correa i cos o nim powie. Ma sens ta wymiana?

1

Rudiger to niezły kloc. Strasznie ociężały typ i do tego z iq ziemniaka.

Niemiec przy Araujo czy nawet przy Militao wyglada mocno srednio

1

@Emhyr No byle nie taka miekka faje. Ogór ma chrupac i byc kwasny

0

Zjadłbym jakiegos ogóra

1

@barteq Nie. to był gosc co ma perma xD

3

Z perspektywy czasu warto wysmiac typa co uwazał ze Todibo>>>Araujo

5

Piekny widok. Brawo Xavi"Do grudnia".

0

@an_di Boli dupa?

1

Campeones Campeones!

1

Balde kolejna perełka :)

0

Hahaha Lewyyyyh 2-0

0

Co jak co my chociaz mamy Balde na boku a oni tragicznego Mendyego i staruszka Carvajala xd

0

@Emhyr Balde ma przed soba duze perspektywy i to on powinien grac.

0

Żelki top czy nie top?

1

@TheNekro94 Ta tez mnie łeb boli od tej matematyki czasowej xD.

Serio czytam to dokładnie i mi łeb paruje od tych obliczen xD

1

@Kgorecki2500 Gdybym miał kota to of course. Obie strony na tym korzystaja.

Nie ma nic lepszego od mruczenia kota. Kiedys miałem i było to niesamowicie odprezajace

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?